Відгук від Володимир 19.09.2021

Шкода, але я відчуваю себе не те щоб ошуканим, а то ще гірше!! Коли звернувся до проктолога в ОН Клінік, провели обстеження, запевнили що лігуванням можна вилікувати, "навісили" доп послуги (аналізи, узд черевної порожнини), проблем і зауважень я ніде не почув, сума вийшла приблизно 13 тисяч, лікування пройшов, але перед останнім лігуванням поінформував, що бувають проблеми все одно є. Після заключного огляду мені тепер озвучили, що треба ще 7,5 тісяч, тобто при первинних оглядах нічого такого не було, озвучувалася тільки перші суми і 100% результат... Дуже шкода, ще й тому що спочатку зі шкіри ліз, щоб знайти гроші, а тепер і взяти ніде, щоб їм заплатити. Люди, будьте уважні.
Володимир
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що на первинному прийомі проводиться профільна інструментальна діагностика, консультація за результатами комплексного огляду з демонстрацією пацієнтові картини діагностики для більшої наочності і розуміння суті. Всі встановлені діагнози аргументовані і підкріплені результатами обстеження. За результатами огляду лікар встановлює діагноз і визначає, які методи лікування оптимально підходять в кожному конкретному випадку, а також тривалість і вартість курсу лікування. Також хочемо зазначити, що кожен пацієнт має право погоджуватися або ні з думкою лікаря і рекомендаціями по тактиці лікування. Якщо Ви переосмислити ситуацію і ухвалите рішення продовжити лікування, будь ласка, звертайтеся, будемо раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Смоловий Валерій Васильович

Я звернувся до ON Clinic м. Суми до лікаря-проктолога Смолового В.В. Під час огляду лікар поставив певний діагноз. Лікування проходило успішно. Зараз почуваюся добре, дуже дякую доктору Валерію Васильовичу. Буду та іншим рекомендувати лікування у цій клініці.
Валерій , 24.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Сумах