Видалення свища анальної області в Сумах

Фістула або свищ прямої кишки - це отвір, утворений внаслідок запальних змін м'яких тканин в області ануса. Як правило, це захворювання - наслідок перенесеної гострої стадії парапроктиту.

Патологічний процес виникнення свищевого каналу характеризується ураженням анальних крипт (поглиблень заднього проходу) і прилеглих тканин, зокрема і слизової оболонки прямої кишки, м'язової тканини і підшкірної клітковини. За хронічного парапроктиту свищевий канал із закінченням гною виникає поступово, в процесі руйнування і «спаювання» клітин у сполучну тканину, яка формує свищевой хід.

Діагностика анального свища

Щоб підтвердити діагноз у пацієнта з характерними симптомами анального свища, лікар проводить огляд і пальпацію ураженої ділянки. Для виключення інших проктологічних захворювань може бути призначене складання загального та біохімічного аналізу крові, а також аналізи сечі та калу на приховані кров'яні виділення в області прямої кишки.

Після отримання результатів аналізів і проведеного огляду здійснюється інструментальна діагностика фістули, яка проводиться одним або декількома методами, такими як:

  • зондування - для визначення напрямку, довжини і звивистості фістули;
  • аноскопія - для огляду області анального каналу протяжністю до 10 см з метою визначення форми, розташування і довжини свищевого каналу;
  • ректороманоскопія - для діагностики патологій і новоутворень прямої кишки за допомогою ректороманоскопа;
  • фістулографія - для визначення довжини, ступеня розгалуженості, а також наявності порожнин у тканинах шляхом рентгенографії з контрастною речовиною.

Обстеження у проктолога в Сумах в «ОН Клінік Суми» можуть включати здачу лабораторних аналізів для виключення ускладнень.

Запис до проктолога в Сумах проводиться цілодобово за номером телефону «ОН Клінік Суми». Щоб виключити вагінальний тип утворення фістули, жінки направляються на гінекологічне обстеження.

Види свищів анальної області

Фістули заднього проходу характеризують за кількістю отворів як:

  • повні - з отвором на поверхні шкіри біля ануса і в прямій кишці;
  • неповні - один із зазначених вище отворів.

Також за розташуванням свищеві отвори поділяються на:

  • крайові - вихід свища розташований поблизу ануса, сам канал прямий, безрубцевий;
  • транссфінктерні - вихід фістули з анального сфінктера, небезпечний через формування рубця навколо анального отвору, що веде до погіршення функціональної здатності сфінктера і може ускладнюватися збільшенням гнійних розгалужень;
  • позасфінктерні - вихід каналу знаходиться зовні поглиблення заднього проходу.

Діагностика і лікування свища анальної області в Сумах проводиться досвідченими лікарями-проктологами в «ОН Клінік Суми».

Лікування свища анальної області в Сумах

Лікуванням фістули є видалення свища анальної області, чому передує обов'язкове звернення до лікаря-проктолога. Ви можете пройти обстеження і зробити видалення свища анальної області в Сумах у медичному центрі «ОН Клінік Суми».

Лікування анального свища в Сумах у нашому медичному центрі проводиться шляхом видалення патологічного ходу, гною, деформованих тканин з ураженими криптами, а також відновленням нормальної анатомії прямої кишки. На етапі загоєння рани після видалення свища прямої кишки необхідно дотримуватися питного режиму і спеціальної рідкої дієти за анального свища перші два дні, після чого слід перейти на дробне харчування. Дієта після видалення свища прямої кишки включає в себе прийоми їжі невеликими порціями - 5-6 разів на добу ще кілька тижнів.

Дізнатися вартість лікування анального свища в Сумах у медичному центрі «ОН Клінік Суми» та подробиці проведення процедури видалення свища прямої кишки можна зателефонувавши за вказаним номером або заповнивши форму запису. Також ви можете здійснити запис до проктолога в «ОН Клінік Суми» онлайн, заповнивши відповідну форму на сайті.

Вартість видалення свищів анальної області інструментом FiXcision у Сумах

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
290грн. / 276грн.
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
200грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
290грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
200грн. / 190грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
290грн. / 276грн.
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Сумах

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі