Відгук від Юлія Генадіївна 18.05.2020

Проходила обстеження у лікаря гінеколога Смирної Ірини Григорівни. Надзвичайно приємна жінка і водночас професійна лікарка, яка з повагою відноситься до пацієнтів. Я завжди ходжу на обстеження регулярно, бо вважаю, що профілактика захворювання надзвичайно важлива, але з відношенням до пацієнтів як у державних лікарнях занадто байдуже та і назвати безкоштовним його важко, тому "ДокторПРО" хороша альтернатива якісного лікування і демократичних цін.
Юлія Генадіївна
Кропивницький, 18.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє Геннадіївно. Ми раді, що у Вас залишилися лише приємні враження після відвідування нашої клініки. Згодні з Вами, в клініках нашої Мережі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Нам приємно, в стінах нашої клініки Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Смирна Ірина Григорівна

Обожнюю гінеколога Смирну Ірину Григорівну. Лікар з великої літери. Лікувалась в неї, надає консультацію, відповідає завжди на всі запитання. Дуже вдячна медичним сестрам за допомогу, чудовий сервіс. Капельниці і різні процедури проводять на високому рівні. Завжди ввічливі. Це приємно. Ну і звичайно тепер тільки до Ірини Григорівни і в Он...
Анастасія , 25.04.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гінекологи в Кропивницькому