0 800 30 11 77

Відгук від Максим 15.07.2021

Добрий день! По рекомендаціям записався до Гавриленко Віталія Миколайовича! При огляді було не боляче, діагноз поставлений правильно тромбоз гемороідального узла і тріщина. Була зроблена операція лазером не боляче, після операціі незначна була біль після дефекаціі яка тривала десь по 3 хвилини протягом 5 днів. Можу рекомендувати його як кваліфікованого спеціаліста і поставати оцінку 5+ РЕКОМЕНДУЮ
Максим
Полтава, 15.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю обслуговування. Ми спеціалізуємося на малоінвазивної терапії та використовуємо сучасні технології, що дозволяє отримати ефективний результат без радикального оперативного втручання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Гавриленко Віталій Миколайович

Гавриленко Віталій Миколайович справжній професіонал свої справи, дуже кваліфікований спеціаліст, уважний та комунікабельний. Операція і подальше лікування було проведено якісно і грамотно. Дуже рада, що довірилися саме цьому лікарю, який вирішив мою тривалу проблему. З упевненість раджу саме цього спеціаліста!
Світлана , 25.09.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Полтаві

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.