Logo
0 800 30 77 33

Лікування анальних тріщин у Полтаві

Анальна тріщина (анальна фісура, тріщина анального проходу) - це пошкодження слизової оболонки ануса. Тріщини анального проходу викликають біль і дискомфорт, іноді кровоточать під час дефекації. Причиною появи анальних тріщин може бути порушення стулу (закреп або діарея), а також хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту і геморой.

Симптоми анальної тріщини

Анальні тріщини можуть бути гострими та хронічними. Гостра анальна тріщина виникає раптово, переважно після тривалої діареї або закрепу, супроводжується больовим синдромом і може зникнути самостійно після нормалізації стулу. Хронічна анальна тріщина - це розрив слизової оболонки анального проходу, який не загоюється тривалий час, зарубцьовується, характеризується наявністю горбків (анальна бахромка, сторожовий горбок).

Симптоми гострої анальної тріщини наступні:

Анальні тріщини можуть супроводжуватися одним або декількома симптомами. За гострого болю і кровотечі слід звернутися до лікаря-проктолога для діагностики та лікування анальної фісури.

Методи лікування анальної тріщини в Полтаві

Лікування анальних тріщин у Полтаві здійснюється в медичному центрі «ОН Клінік Полтава» наступними методами:

  • медикаментозне лікування анальної тріщини;
  • радіохвильове лікування анальної тріщини.

Медикаментозне лікування гострих анальних тріщин проводиться за допомогою спеціальних мазей зовнішнього застосування. У медичному центрі «ОН Клінік Полтава» проктологи використовують комплекс із двох унікальних ліцензованих мазей власного виробництва, які знімають спазм і сприяють загоєнню анальної тріщини.

Радіохвильовий метод лікування хронічної анальної тріщини проводиться за допомогою приладу «Сургітрон». Під час процедури спрямований пучок радіохвиль впливає на утворення в анусі (рубець, горбок анальної тріщини), не зачіпаючи здорові тканини та не залишаючи шрамів. Радіохвильовий метод видалення анальної тріщини - це безкровна і безпечна процедура, яка виключає ускладнення, запалення і рецидив.

Малоінвазивний радіохвильовий метод лікування тріщини заднього проходу в Полтаві у відділенні проктології «ОН ​​Клінік Полтава» має ряд переваг:

  • відсутність необхідності госпіталізації (процедура проводиться амбулаторно);
  • проводиться без наркозу (безболісна і безкровна операція);
  • відсутність необхідності реабілітації (швидке відновлення);
  • відсутність побічних ефектів.

Лікування анальної тріщини радіохвильовим методом не має протипоказань. За допомогою приладу «Сургітрон» може проводиться лікування анальної тріщини під час вагітності.

Лікування анальної тріщини направлено на видалення анальної тріщини, а також виявлення причин її виникнення. Для виключення захворювань кишечника, геморою та інших проктологічних захворювань, а також наявності новоутворень ШКТ проктолог може призначити ряд досліджень (ендоскопію, аналізи крові, УЗД черевної порожнини). Лікування геморою в Полтаві здійснює медичний центр «ОН Клінік Полтава». Записатися на консультацію проктолога і дізнатися вартість лікування анальної тріщини в Полтаві можна за номерами телефону або за допомогою форми на сайті.

Гавриленко Віталій Миколайович
Гавриленко Віталій Миколайович
Лікар відділення проктології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування анальної тріщини у Полтаві

ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Полтава

Відгуки про лікарів-проктологів у Полтаві

Доброго дня, хочу залишити позитивний відгук, так як в листопаді 2023 року робив операцію (висічення анальної тріщини), лікар Власюк Станіслав Володимирович, що...
Сергій , 02.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні, 17.12.2023 була на консультації в Он клінік, у лікаря Гавриленка Віталія Миколайовича, незважаючи на невеликий стаж роботи, досить грамотний лікар. Зі...
Наталія , 18.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Я задоволена роботою даної клініки. Лікарі та медичні сестри привітні, уважні. Лікар, який мене оглядав хороший фахівець. Мені все сподобалось. За потреби і...
Валентина , 09.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хотіла би висловити свою щиру подяку. лікарю - проктологу Віталію Миколайовичу за професійну та дуже уважну опіку під час мого візиту до вашої клініки. Увага...
Антоніна , 09.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже вдячна лікарю Гавриленко за його професіоналізм, чуйність та терплячість. Він провів мені операцію дуже добре: швидко та безболісно. Зажило все теж доволі...
Ольга , 07.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дякую лікарю Власюк Станіславу Володимировичу.
Сергій , 01.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу виразити подяку лікарю проктологу Власюку С.В за якісне обслуговування та лікування. Під час всього курсу лікування лікар проявляв професіоналізм , був ду...
Людмила , 28.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу виразити вдячність лікарю проктологу Власюк С В, за його професіоналізм, завдяки лікуванню, моє самопочуття значно покращалось.
Ольга , 26.07.2023. Показати відгук
Оцінка:

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.