Радіохвильове видалення анальної бахромки в Полтаві

Анальна (періанальна) бахромка - це доброякісне новоутворення в області заднього проходу, яке э складкою шкіри неправильної форми. Анальні бахромки можуть з'являтися внаслідок запальних захворювань кишечника, на місці анальних тріщин, але найчастіше є ускладненням геморою і представлені спалими (порожніми) гемороїдальними вузлами, тому їх також називають гемороїдальними бахромками.

Поява анальної бахромки може бути безсимптомною або супроводжуватися дискомфортом. До симптомів наявності гемороїдальних бахромки належать:

Показання до видалення анальної бахромки

Діагностикою та лікуванням анальної бахромки займається лікар-проктолог. Лікування гемороїдальних бахромок хірургічне. Видалення новоутворень заднього проходу може проходити класичним оперативним шляхом або з використанням малоінвазивних методів видалення новоутворень анальної області.

Для лікування анальної бахромки в Полтаві в медичному центрі «ОН Клінік Полтава» застосовується радіохвильовий метод. Радіохвильове висічення анальної бахромки є малоінвазивним (мікрохірургічним) методом видалення наросту, перевагами якого є:

  • безболісність (щодо класичного видалення);
  • безпека (за використання радиоволнового висічення новоутворень не зачіпаються здорові тканини та відбувається швидка коагуляція судин, що перешкоджає розвитку кровотечі в області рани);
  • низький ризик ускладнень (відсутні можливості інфікування післяопераційної рани).

Радіохвильове видалення анальної бахромки в Полтаві в медичному центрі «ОН Клінік Полтава» проводиться після консультації проктолога за допомогою апарату «Сургітрон». Процедура займає не більше, ніж 15 хвилин, і проходить під місцевим знеболенням. Показаннями до видалення анальної бахромки є:

  • косметичний дефект (незадовільний зовнішній вигляд періанальної області);
  • великі розміри анальної бахромки (внаслідок чого новоутворення відчувається і створює дискомфорт);
  • запалення анальної бахромки.

Записатися на консультацію лікаря-проктолога і дізнатися вартість видалення анальних бахромок у Полтаві в медичному центрі «ОН Клінік Полтава» можна цілодобово за телефоном або заповнивши форму запису на прийом на сайті.

Гавриленко Віталій Миколайович
Гавриленко Віталій Миколайович
Лікар відділення проктології

Вартість видалення анальної бахромки у Полтаві

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Полтава

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Полтаві

Золотарёва Лариса Степановна - золото, а не медсестра. Очень разполагающий к себе человек. Спасибо вам большое за поддержку во время проведения лигирования. С вами совсем не страшно и не больно.
Тамара , 09.01.2022. Показати відгук
Оцінка:

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб, Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама