Ректоскопія та аноскопія в Полтаві

Під час діагностики проктологічних захворювань в "ОН Клінік Полтава" використовуються мініатюрні високотехнологічні інструменти, що дозволяють виводити на екран монітора зображення стану слизової прямої кишки та відстежувати етапи одужання спільно з лікарем. Спостерігаючи результати лікування своїми очима, пацієнт налаштовується на позитивний лад, що також сприяє швидшому процесу одужання.

Аноскопія — процедура, за проведення якої проктолог досліджує пряму кишку на глибину до 10 см спеціальним проктологічним інструментом — аноскопом. Це вузька трубочка, оснащена мініатюрним відео пристроєм, що дозволяє розглянути найдрібніші зміни слизової. Оскільки гемороїдальні вузли зазвичай розташовані неглибоко, то за допомогою аноскопії можна виявити більшість випадків захворювання гемороєм.

Ректоскопія — процедура, що дозволяє досліджувати пряму кишку на глибину до 20 см за допомогою ректороманоскопа. Крім гемороїдальних вузлів і тріщин, що залягають особливо глибоко, процедура дозволяє виявити пухлини прямої кишки та частини сигмовидної кишки. Це особливо актуально для пацієнтів старше 40 років — як профілактика, щоб уникнути раку прямої чи сигмовидної кишки. Крім того, завдяки знімкам мініатюрної камери, пацієнт може спостерігати процес одужання на екрані разом із лікарем.

Отримати додаткову інформацію про ці методи ви можете тут.

Гавриленко Віталій Миколайович
Гавриленко Віталій Миколайович
Лікар відділення проктології

Вартість прийому лікарів у Полтаві

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Полтава

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Полтаві

Золотарёва Лариса Степановна - золото, а не медсестра. Очень разполагающий к себе человек. Спасибо вам большое за поддержку во время проведения лигирования. С вами совсем не страшно и не больно.
Тамара , 09.01.2022. Показати відгук
Оцінка:

Youtube OnClinic

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб, Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама