Відгук від Діана 07.06.2021

Була в лікаря Капленко. Залишилася незадоволена. Лікар усе розпитав, призначив багато аналізів - в результаті було сказано, що аналізи хороші і причина того, що у мене ніс не дихає протягом 4 років, у викривленій перегородці носа. Але до цього я ж якось дихала (вона з народження така). Були призначені антибіотики і пробіотики, після прийому стан ні на грам не поліпшився. Останній шанс - ОН Клінік на Пушкінській, сподіваюся, вирішать мою проблему
Діана
Харків, 07.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Діано. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що лікар визначає тактику лікувально-діагностичного процесу виходячи з об'єктивних даних, клінічної картини і скарг пацієнта. Для оцінки ефективності проведеної терапії необхідно спостереження в динаміці. Кожен лікар має право на свою професійну думку і рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант. Пацієнт має право на свій розсуд погоджуватися або ні з думкою лікаря. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Капленко Андрій Віталійович

Були на прийомі у лікаря Капленка А.В. з дитиною, скарги на аденоїди. Виявилося, у дитини ще й сірчана пробка (завдяки лікареві, який не налякав, а тактовно все пояснив, як проходить процедура, дитина спокійно пройшла і навіть не злякалася). Для аденоїдів призначено лікування. Обов'язково прийдемо до цього лікаря ще.
Оксана , 11.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки