Відгук від Юлія Олександрова 18.05.2021

Пишу від нашої сім'ї! Спасибі цьому чудо-лікарю, яка обстежила мого чоловіка і вчасно знайшла поліп! Я вам дуже вдячна за нього! Також мене прийняла після свого робочого дня - все доступно пояснила, заспокоїла, навіть порадила з приводу малюка! Лікар дуже уважний, відразу видно - любить те, чим займається і йде в ногу з часом, на ГВ не просто ромашкою лікує, а підібрала препарати сумісні! Спасибі Вам, з проблемами ОЧП тільки до Вас.
Юлія Олександрова
Харків, 18.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Нам приємно, що відвідування нашого медцентру було результативним для Вас. Комфорт і сучасний підхід - основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Сучасне діагностичне обладнання, яке у нас використовується, в поєднанні з кваліфікацією лікаря дають цінну інформацію для подальшої тактики лікування. Завжди готові допомогти в разі потреби Вам і Вашим близьким. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Шканд Тетяна Віталіївна

Добрий день. Була на прийомі 04.02.22. Хочу висловити велику подяку Шканд Тетяні Віталіївні. Компетентна, доброзичлива, схильна до себе, уважно вивчає аналізи, підбирає ефективне лікування, приділяє увагу і свого часу з усіх питань. Усім рекомендую, як чудового фахівця та дуже приємну людину.
Вікторія , 10.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки