0 800 30 11 77

Відгук від Андрій 04.03.2021

Потрапив у надійні руки Шканд Тетяни Віталіївни. Трохи аналізів (ну як без них) виявили причину - далі короткий курс лікування і Ура! Повторний аналіз показав, що все в нормі! Дуже задоволений, що діагноз був якісно поставлений, призначено відповідне лікування і відразу отримав результат. І ніяких зайвих аналізів або 1 раз в тиждень відвідувань ..... Всім рекомендую звертатися саме до Шканд Т.В. Побільше б таких фахівців.
Андрій
Харків, 04.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрію. Дякую Вам за відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря. Діагностика і лікування в "ОН Клінік Харків" проводиться з використанням сучасних методик і з максимальним комфортом для пацієнта. Ми раді, що в особі фахівця Тетяни Віталіївни Шканд Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний всім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Шканд Тетяна Віталіївна

Зверталася 2 рази до Шканд Тетяни Віталіївні. Перший раз в 2021, і другий в грудні 2022. Прекрасний лікар, все доступно і зрозуміло пояснила, що не так, як лікувати і чому. За 2 місяці лікування повністю пішли скарги з якими зверталася. Якщо шукайте гастроентеролога хорошого, Вам однозначно до Тетяни Віталіївни. Дякую...
Гаяне , 20.02.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.