0 800 30 11 77

Відгук від Єлизавета 05.01.2021

Привела маму за рекомендацією на прийом до лікаря Шканд Тетяні Віталіївні. Сказати, що ми залишилися задоволені лікарем, це не сказати нічого. Тетяна Віталіївна, професіонал своєї справи. Відправила нас на обстеження, швидко визначила проблему, зробила призначення і дуже допомогла нам. Вона дуже уважна, добра і просто чудовий лікар! Мама швидко пішла на поправку і вже бігає, як в 18 років, а їй на секундочку 65!) Ми дуже вдячні Тетяні Віталіївні за її допомогу! Від щирого серця рекомендуємо її! Окреме спасибі всьому медперсоналу ОН Клінік, всі дуже шанобливо ставляться до пацієнтів, чуйні та акуратні, сервіс на високому рівні!
Єлизавета
Харків, 05.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Єлизавета. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і на лікувальному етапі. Дякуємо за щирий відгук. Шканд Тетяна Віталіївна досвідчений фахівець, завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми розуміємо, наскільки важливим є емоційний зв'язок з лікуючим лікарем для досягнення ефективного результату і комфорту пацієнта. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Шканд Тетяна Віталіївна

Зверталася 2 рази до Шканд Тетяни Віталіївні. Перший раз в 2021, і другий в грудні 2022. Прекрасний лікар, все доступно і зрозуміло пояснила, що не так, як лікувати і чому. За 2 місяці лікування повністю пішли скарги з якими зверталася. Якщо шукайте гастроентеролога хорошого, Вам однозначно до Тетяни Віталіївни. Дякую...
Гаяне , 20.02.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.