Відгук від Ольга 05.03.2020

Хочу щиро подякувати і порекомендувати доктора Шканд Тетяну Віталіївну! Це не тільки професійний гастроентеролог, але і чудова людина, що розташовує до себе! Тетяна Віталіївна грамотно підходить до діагностування та лікування пацієнтів, а також, що важливо, дуже зрозуміло і докладно відповідає на всі питання!Проблеми з шлунково-кишковим трактом у всієї родини, я не стала винятком, на жаль. Багато років лікую хронічний гастрит, а заодно шукаю постійного і професійного лікаря в цьому питанні. Останнім часом до болю і дискомфорту в області шлунка додалися проблеми з кишечником. У жовтні 2019 р. записалася на прийом до Тетяни Віталіївни в Он Клінік на «Палаці Спорту». Були сумніви з приводу платної клініки, але виявилося даремно. Доктор провела професійний огляд і призначила обстеження і аналізи для ясності діагнозу і лікування. Провели УЗД черевної порожнини. Гастроскопію проводила Удовіхіна Олена Іванівна. Окрема подяка ендоскопісту і медсестрі! Згуртований і професійний підхід, уважне ставлення, чіткість і швидкість дій, зробили процедуру абсолютно безболісною і легкою. Лише після повного обстеження Тетяна Віталіївна призначила курс лікування. Окремо хотіла б звернути увагу на те, що призначені препарати не були надзвичайно дорогими, а навпаки дуже навіть доступні для кожної людини. Тетяна Віталіївна дуже рекомендувала пройти рентген кишечника, детально пояснила, як підготуватися до процедури і як процедура проводитися. Трохи пізніше я таки зважилася на це обстеження і теж була приємно здивована. Всі обстеження в Он Клінік проводять на сучасних апаратах, в чистих і затишних кабінетах, професіоналами своєї справи. Я рада, що тепер я в надійних руках професійного доктора Шканд Тетяни Віталіївни.
Ольга
Харків, 05.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольга. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук і високу оцінку роботи наших фахівців. Ми раді, що в особі фахівця Тетяни Віталіївни Шканд Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Ми раді, що діагностична процедура пройшла для вас в комфортній обстановці. Також важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медичному центрі. Однією з головних складових успішного лікування є невідступне слідування всім розпорядженням фахівця. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Шканд Тетяна Віталіївна

В клініці хороша лікарка-гастроентерологиня Шкандт Тетяна Віталіївна, влучно назначила ліки, які допомогли при гастриті, викликаному гелікобактером. Також сподобалась гінекологиня Удовіченко Олена Олександрівна. Це найкраща жіноча лікарка, у якої я коли-небудь була: уважна, лагідна, весела, вислухає, обережно огляне і все зрозуміло пояснить. Із мінусів хочу виділити лабораторію. Медсестри неакуратні. Щоразу після...
Юлія , 28.08.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки