Відгук від Іван Іванович 28.02.2020

Хочу висловити величезну подяку лікарям Шканд Тетяні Віталіївні і Коротких Ользі Сергіївні !!! Супер уважність, супер профі, одним словом відмінні лікарі. У кого проблеми зі шлунком або стравоходом всім раджу. Всі процедури проходять безболісно і мінімум не приємних відчуттів. Величезне вам спасибі.
Іван Іванович
Харків, 28.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Іван Іванович. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи наших фахівців. Один з головних принципів роботи клінік нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Завжди раді допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Шканд Тетяна Віталіївна

В клініці хороша лікарка-гастроентерологиня Шкандт Тетяна Віталіївна, влучно назначила ліки, які допомогли при гастриті, викликаному гелікобактером. Також сподобалась гінекологиня Удовіченко Олена Олександрівна. Це найкраща жіноча лікарка, у якої я коли-небудь була: уважна, лагідна, весела, вислухає, обережно огляне і все зрозуміло пояснить. Із мінусів хочу виділити лабораторію. Медсестри неакуратні. Щоразу після...
Юлія , 28.08.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки