Відгук від Олена 15.01.2020

Хочу висловити подяку доктору Шканд Тетяні Віталіївні! У мене хронічний гастрит. З усіх гастроентерологів, у яких я лікувалася протягом останніх десяти років, вона найкращий фахівець. Тетяна Віталіївна не тільки дуже начитаний, сучасний, кваліфікований лікар, а й чудовий, позитивна людина. Останні кілька років є помітний тільки у неї. Вона перший гастроентеролог, який дозволив мені нормально їсти при моїй проблемі!!! А це для будь-якого гастриту життєво важливе питання! В ОН Клінік я вперше потрапила в минулому році, були сильні болі в шлунку на фоні прийому антибіотиків. Мені зробили гастроскопію, яка показала поліп стравоходу! Влітку я пройшла поліпектомію і післяопераційне лікування. Сьогодні робила контрольну гастроскопію, поліпів немає і слизова шлунка виглядає набагато краще! Окремо спасибі ендоскопісту Ользі Сергіївні Коротких за саму приємну гастроскопію з усіх, що у мене були! З її уважним ставленням, швидкістю і умінням, ця процедура пройшла на подив легко! А своєчасно виявлений поліп не встиг переродитися в щось небезпечне.
Олена
Харків, 15.01.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олена. Дякуємо за розгорнутий відгук. Ми раді, що в особі фахівця Тетяни Віталіївни Шканд Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Гастроскопия без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Ми раді, що під наглядом нашого фахівця Ви змогли значно підвищити якість життя. Також важливою складовою якісної діагностики та лікування є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медичному центрі.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Шканд Тетяна Віталіївна

Була на прийомі у гастроентеролога Шканд Тетяни Віталіївни. Лікар від Бога!!! Найнеприємніше це гастроскопія. Я дуже переживала і боялася, але все пройшло швидко і безболісно. А потім Тетяна Віталіївна зробила призначення дала рекомендації. Дуже сподобався її підхід до лікування. Я дуже рада, що потрапила саме до цього лікаря! Після її...
Юлія , 07.12.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки