Відгук Людмила від 03.06.2026 про лікаря Чухрієнко Наталія Євгеніївна
Лікар дуже хороший. Мені дуже сподобався прийом.
Лікар:
Чухрієнко Наталія Євгеніївна
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за відгук та Вашу довіру. Завжди раді вітати Вас у клініці та готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік