Відгук Катерина від 25.04.2026 про лікаря Мисік Микола Володимирович
Я дуже задоволена професіоналізмом лікаря. Щира рекомендація, щодо лікаря і його роботи.
Лікар:
Мисік Микола Володимирович
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Ми цінуємо Вашу думку та рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік