Відгук Валерія від 24.04.2026 про лікаря Прокопович Надія Олександрівна
Вперше була на прийомі у Надії Олександрівни, дуже уважна та приємна лікар. Ретельно оглянула та пояснила подальший план лікування. Рекомендую 🙌🏻
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Прокопович Надії Олександрівни. Ваша рекомендація - це найкраща оцінка роботи фахівця. Завжди раді бути корисними та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік