Відгук від Золотухін Ігор Вікторовіч 21.01.2022

Добрий день. Тривалий час спостерігаюсь у лікаря-гастроентеролога Шканд Тетяни Віталіївни. Дуже вдячний їй за пильність, професіоналізм. Не кожен лікар вміє привернути до себе пацієнта, знайти до нього індивідуальний підхід, заспокоїти та передати позитивний настрій, призначити ефективно-раціональне лікування. Більше за таких лікарів. Бажаю Тетяні Віталіївні здоров'я, удачі, успіхів, а клініці процвітання. Усім здоров'я та добра.
Золотухін Ігор Вікторовіч
Харків, 21.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ігоре Вікторовичу. Ми щиро раді, що від імені фахівця Шканд Т.В. Ви знайшли лікаря, спілкування з яким є комфортним та результативним для Вас. Гарною підмогою для лікарів є потужна матеріально-технічна база нашого медичного центру, що дозволяє проводити діагностику та лікування за допомогою сучасних методик у комфортних для пацієнта умовах. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Шканд Тетяна Віталіївна

Добрий день. Була на прийомі 04.02.22. Хочу висловити велику подяку Шканд Тетяні Віталіївні. Компетентна, доброзичлива, схильна до себе, уважно вивчає аналізи, підбирає ефективне лікування, приділяє увагу і свого часу з усіх питань. Усім рекомендую, як чудового фахівця та дуже приємну людину.
Вікторія , 10.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки