Позняк Наталія Вікторівна

5 з 5
Позняк Наталія Вікторівна Позняк Наталія Вікторівна

Позняк Наталія Вікторівна

Лікар-отоларинголог. Перша категорія. Стаж роботи 12 років.
Наталія Вікторівна приймає участь в щомісячних курсах для лікарів-отоларингологів і зарекомендувала себе досвідченим лікарем в клініці. На прийом до лікаря приходять понад 1500 пацієнтів на рік. Доктор постійно бере участь в майстер-класах з питань запальних захворювань ЛОР-органів та в в щорічних всеукраїнських медичних конференціях.
Повернутися назад до опису лікаря
2007 - закінчила Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю "Лікувальна справа".
2008 - щорічна традиційна весняна конференція українського науково-медичного товариства отоларингологів «Стандарти діагностики та лікування в отоларингології», м. Черкаси.
2009 - щорічна традиційна осіння конференція українського науково-медичного товариства отоларингологів «Сучасні методи консервативного та хірургічного лікування в отоларингології», м. Севастополь.
2009 - закінчила інтернатуру на базі КУ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. Мечникова »і на кафедрі оториноларингології ФПО ДУ« Дніпропетровська державна медична академія »МОЗ України за спеціальністю« Оториноларинголог».
2010 - курси по ендоназальній ендоскопічній хірургії на базі КЗ «Київський військовий медичний госпіталь», м. Київ. Курси інформації з питань ізосерології та профілактики посттрансфузійних ускладнень на базі КЗ «Дніпропетровська обласна станція переливання крові». Регіональний конгрес «Людина та ліки – Україна», м. Дніпропетровськ.
2012 - щорічна традиційна весняна конференція українського науково-медичного товариства отоларингологів «Сучасні методи діагностики та лікування хронічних запальних захворювань лор-органів», м. Судак.
2013 - науково-практична конференція «Питання лікування та профілактики лор-інфекцій: експертна точка зору», м. Дніпропетровськ.
2014 - тематичне вдосконалення з теми «Вибрані питання оториноларингології» на базі ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» (1 міс.). Брала участь у роботі спеціалізованого міжнародного майстер-класу «Реабілітація пацієнтів із запамороченням: теорія та практика». Передатестаційний цикл з теми «Оториноларингологія» на базі ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» (1 міс.).
2019 - отримала першу кваліфікаційну категорію.

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама