5
(9864 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11847 відгуків
Хочу подякувати лікарю та лаборанту Ганжі Ларисі за бистре і уважне обслуговуванння. Не зважаючи на те, що мені прийшлось трохи підождати, далі все було добре, приємно вражена качеством обслуговуння.. Дякую ВСІМ.!!!!
Лікар:
Слюсарь Наталя Андріївна
"Дуже задоволені роботою масажиста! Ходимо до нього з 4- місячною дитиною вже на другий курс. Спеціаліст дуже уважний,знайшов підхід до малюка. Результат побачили швидко -дитина вже почала активно перевертатися. Дякую Олег Анатолійович
Татьяна
Одеса,
25.06.2026
Хочу висловити щиру подяку кардіологу Аліні Миколаївні Легкобит за уважне та професійне ставлення. Лікарка детально вислухала всі скарги, провела ретельний огляд, доступно пояснила результати обстежень і надала зрозумілі рекомендації щодо лікування. Відчувається високий рівень компетентності, відповідальності та турботи про пацієнта. Дуже приємно мати справу з таким спеціалістом. Рекомендую Аліну Миколаївну всім, хто шукає кваліфікованого та уважного кардіолога.
Лікар:
Легкобит Аліна Миколаївна
Щиро дякую колективу ОН Клінік за професіоналізм, турботу та уважне ставлення під час моєї операції. Особлива подяка анестезіологу Кріль Руслану Вікторовичу за спокій, підтримку та високий рівень професійності, а також гінекологу Константіновій Віолі Вікторівні за майстерно проведене лікування, чуйність і турботу про пацієнта. Весь персонал клініки створив комфортну та доброзичливу атмосферу. Дуже вдячна за якісну медичну допомогу та людяне ставлення. Рекомендую ОН Клінік від щирого серця!
Алена
Миколаїв,
25.06.2026
Дуже досвідчений фахівець. Уважне ,професійне та чемне ставлення. Дуже приємна лікарка. З задоволенням прохожу обстеження вже не перший рік. Рекомендую.
Цей лікар робив біопсію вузла на щотовидці. Як тільки зайшла в кабінет, він одразу почав говорити, що я живу як на пороховій бочці і що я собі думаю, що досі не вирізала вузли. Що ,якщо я буду тягти з цим, то мені виріжуть і лімфовузли. Пунцію робив грубо, потім сильно тиснув на горло у вузол, який проколював. На тому місці лишився великий крововилив підшкірний. Раніше робила в обласній лікарні у Смоляра В., з двох вузлів, синців зовсім не було і не так боляче і ще й безкоштовно.
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. За інформацією від медичного персоналу - технічно процедура виконана стандартно, без особливостей. У будь-якому випадку перепрошуємо, якщо в подальшому виник дискомфорт. Для запобігання виникненню подібних ситуацій просимо дотримуватися елементарних правил після забору матеріалу. Хочемо відзначити, що забір матеріалу здійснює кваліфікований лікар з достатнім клінічним досвідом. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую Яні Юріївні Кошелевій за професіоналізм, уважність та чуйне ставлення. На прийомі лікарка створила комфортну атмосферу, уважно вислухала всі мої запитання та надала вичерпні пояснення щодо обстеження і подальших рекомендацій. Дуже приємно, коли спеціаліст поєднує високий рівень знань із людяністю та турботою про пацієнтів. Від щирого серця рекомендую Яну Юріївну як компетентного та відповідального мамолога. Дякую за вашу працю та допомогу!
Інна
Дніпро,
24.06.2026
Проходила процедуру електронейроміографію в лікаря Соловйова Галина Олексіївна. Все пройшло чудово. Процесом задоволена. Лікар дуже приємна і ввічлива
Олександра
Полтава,
24.06.2026
Онлайн-консультація пройшла дуже неприємно, так само як і попередній прийом у поліклініці. Я звернулася до лікаря з надією отримати кваліфіковану допомогу та чіткі рекомендації щодо лікування, але, на жаль, цього не сталося.
Лікар не запропонував жодного конкретного плану лікування та не пояснив, як вирішувати мою проблему. Більше того, вітаміни, яких я потребую, мені довелося просити самостійно. Спілкування було зверхнім і не викликало довіри. Складається враження, що лікар не зацікавлений у допомозі пацієнту.
На жаль, після консультації я залишилася без відповідей на свої запитання та без зрозумілих рекомендацій щодо подальшого лікування. Лікар Ніживенко Дмитро Сергійович
Анжела
Харків,
24.06.2026
...
Лікар:
Гарчар Майя Павлівна
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік