5
(9864 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11847 відгуків
Щиро дякую колективу ОН Клінік за професіоналізм, турботу та уважне ставлення під час моєї операції. Особлива подяка анестезіологу Кріль Руслану Вікторовичу за спокій, підтримку та високий рівень професійності, а також гінекологу Константіновій Віолі Вікторівні за майстерно проведене лікування, чуйність і турботу про пацієнта. Весь персонал клініки створив комфортну та доброзичливу атмосферу. Дуже вдячна за якісну медичну допомогу та людяне ставлення. Рекомендую ОН Клінік від щирого серця!
Алена
Миколаїв,
25.06.2026
Дуже досвідчений фахівець. Уважне ,професійне та чемне ставлення. Дуже приємна лікарка. З задоволенням прохожу обстеження вже не перший рік. Рекомендую.
Цей лікар робив біопсію вузла на щотовидці. Як тільки зайшла в кабінет, він одразу почав говорити, що я живу як на пороховій бочці і що я собі думаю, що досі не вирізала вузли. Що ,якщо я буду тягти з цим, то мені виріжуть і лімфовузли. Пунцію робив грубо, потім сильно тиснув на горло у вузол, який проколював. На тому місці лишився великий крововилив підшкірний. Раніше робила в обласній лікарні у Смоляра В., з двох вузлів, синців зовсім не було і не так боляче і ще й безкоштовно.
Наталія
Черкаси,
25.06.2026
Щиро дякую Яні Юріївні Кошелевій за професіоналізм, уважність та чуйне ставлення. На прийомі лікарка створила комфортну атмосферу, уважно вислухала всі мої запитання та надала вичерпні пояснення щодо обстеження і подальших рекомендацій. Дуже приємно, коли спеціаліст поєднує високий рівень знань із людяністю та турботою про пацієнтів. Від щирого серця рекомендую Яну Юріївну як компетентного та відповідального мамолога. Дякую за вашу працю та допомогу!
Інна
Дніпро,
24.06.2026
Проходила процедуру електронейроміографію в лікаря Соловйова Галина Олексіївна. Все пройшло чудово. Процесом задоволена. Лікар дуже приємна і ввічлива
Олександра
Полтава,
24.06.2026
Онлайн-консультація пройшла дуже неприємно, так само як і попередній прийом у поліклініці. Я звернулася до лікаря з надією отримати кваліфіковану допомогу та чіткі рекомендації щодо лікування, але, на жаль, цього не сталося.
Лікар не запропонував жодного конкретного плану лікування та не пояснив, як вирішувати мою проблему. Більше того, вітаміни, яких я потребую, мені довелося просити самостійно. Спілкування було зверхнім і не викликало довіри. Складається враження, що лікар не зацікавлений у допомозі пацієнту.
На жаль, після консультації я залишилася без відповідей на свої запитання та без зрозумілих рекомендацій щодо подальшого лікування. Лікар Ніживенко Дмитро Сергійович
Анжела
Харків,
24.06.2026
...
Лікар:
Гарчар Майя Павлівна
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Врач вообще не компетентный, а ставит из себя.
Были у него с супругой, одна его фраза дала понять нам, что он из себя представляет когда мы описали несколько жалоб . Слова врача, я лечу то, шо болит больше и этим надо заниматься, а после того как я настоял на исследование ещё и другого участка, то выяснилось, что там процесс не меньше, а то и больше. Ни в коем случае не советую. Кроме того составил план лечение и один препарат без дозировки, походу самому гадать надо.
Бегенч
Харків,
23.06.2026
Зверталась до дерматолога з метою видалення невусів. Прийом залишив дуже приємні враження. Лідія Ігорівна уважна, доброзичлива та компетентна. Процедура пройшла легко та комфортно, лікар надала детальні рекомендації по догляду за шкірою після процедури. Щиро дякую!
Лікар:
Лутицька Лідія Ігорівна
Дуже вдячна за професійний підхід і турботу. Лікарка уважна, кваліфікована та дуже приємна у спілкуванні. Процедура пройшла комфортно. Однозначно рекомендую!
Лікар:
Гарчар Майя Павлівна