5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Не рекомендую. В мої 20 рік направляла мене на лазерне видалення ерозії шийки матки
Лікар:
Шмаргович Надія Степанівна
Доброго дня, Ніколетто. Для нас важливий зворотній зв'язок від наших пацієнтів, головне - аби він був об'єктивний. Ми завжди акцентуємо увагу пацієнтам - при виникненні будь-яких питань щодо обслуговування в наших клініках необхідно одразу звертатись до Служби контролю якості. Якщо пацієнт був у клініці однократно багато років тому - подекуди складно відновити хід подій на прийомі. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі необхідності, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертався на рентген коліна. Сподобалось, що все організовано без зайвої метушні: прийшов, швидко оформили, провели обстеження. Персонал привітний, ставлення нормальне. Можу рекомендувати.
Лікар:
Відішева Наталія Михайлівна
Зверталася до лікаря для проведення гістероскопії та видалення поліпів. Залишилася дуже задоволена як самою процедурою, так і ставленням лікаря. Усе було виконано професійно, уважно та якісно. Після процедури пройшла контрольне УЗД, яке підтвердило, що все зроблено відмінно — порожнина матки чиста, без жодних залишків поліпів.
Також за рекомендацією лікаря встановила внутрішньоматкову спіраль «Мірена». Процедура встановлення пройшла швидко та комфортно. Після цього було проведено повторне УЗД, яке підтвердило, що спіраль встановлена правильно і все в нормі.
Дуже вдячна лікарю за професіоналізм, уважність і турботу. Щиро рекомендую всім, хто шукає компетентного та досвідченого спеціаліста!
Лікар:
Сербіна Ліліана Вікторівна
Моя подяка не має меж до Наталії Андріївни. Я змінила безліч дерматологів, довіра до фахівців цієї сфери була втрачена остаточно. Принаймні, мені так здавалося, поки я не потрапила на прийом до справжньої професіоналки, до жінки, яка має медичний талант, найширший спектр знань та любов до людей. Вона зробила набагато більше, ніж просто врятувала мою шкіру від імпетиго. Більше ніяких пошуків фахівців та рішень для подальшого лікування – я знайшла свого лікаря, якому повністю довіряю. Бажаю Наталії Андріївні всього найкращого, Ви мене врятували.
Лікар:
Свиргун Наталія Андріївна
Дуже довге очикування, 30хв щоб здати кров.
При зауваженні чому так довго, дівчата на рецепції, нічого не зробили, відповідь банальна-чекайте.
Що це за відношення? Якщо Ви не зацікавлені в тому , щоб Ваша клініка отримувала позитивні відгуки і нових клієнтів, а якщо навпаки, то потрібно звернути Увагу на це!
Людина , яка розраховує провести 30хв часу у клінікі, а замість того чекає 40-60хв, щоб здати аналіз крові, який робиться 3-5хв
Хочу подякувати лікарю та лаборанту Ганжі Ларисі за бистре і уважне обслуговуванння. Не зважаючи на те, що мені прийшлось трохи підождати, далі все було добре, приємно вражена качеством обслуговуння.. Дякую ВСІМ.!!!!
Лікар:
Слюсарь Наталя Андріївна
"Дуже задоволені роботою масажиста! Ходимо до нього з 4- місячною дитиною вже на другий курс. Спеціаліст дуже уважний,знайшов підхід до малюка. Результат побачили швидко -дитина вже почала активно перевертатися. Дякую Олег Анатолійович
Татьяна
Одеса,
25.06.2026
Хочу висловити щиру подяку кардіологу Аліні Миколаївні Легкобит за уважне та професійне ставлення. Лікарка детально вислухала всі скарги, провела ретельний огляд, доступно пояснила результати обстежень і надала зрозумілі рекомендації щодо лікування. Відчувається високий рівень компетентності, відповідальності та турботи про пацієнта. Дуже приємно мати справу з таким спеціалістом. Рекомендую Аліну Миколаївну всім, хто шукає кваліфікованого та уважного кардіолога.
Лікар:
Легкобит Аліна Миколаївна
Щиро дякую колективу ОН Клінік за професіоналізм, турботу та уважне ставлення під час моєї операції. Особлива подяка анестезіологу Кріль Руслану Вікторовичу за спокій, підтримку та високий рівень професійності, а також гінекологу Константіновій Віолі Вікторівні за майстерно проведене лікування, чуйність і турботу про пацієнта. Весь персонал клініки створив комфортну та доброзичливу атмосферу. Дуже вдячна за якісну медичну допомогу та людяне ставлення. Рекомендую ОН Клінік від щирого серця!
Алена
Миколаїв,
25.06.2026
Дуже досвідчений фахівець. Уважне ,професійне та чемне ставлення. Дуже приємна лікарка. З задоволенням прохожу обстеження вже не перший рік. Рекомендую.