Відгук від Олена Володимирівна 08.04.2020

Вперше відвідала маммолога у вашій клініці. Перше враження було позитивне, лікар Самохвал Контантин Вітальєвич уважно подивився результати обстежень (мамографія, УЗД молочних залоз), розпитав що турбує, ретельно оглянув . Назначив лікування пояснивши, що і як приймати. Лікування (препарати) назначив, враховуючи ще інші проблеми зі здоров'ям, які я маю по гастро. Рекомендую клініку Доктор ПРО.
Олена Володимирівна
Черкаси, 08.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено Володимирівно. Щиро дякуємо, що Ви знайшли можливість поділитися своїми враження від перебування в нашій клініці. Ми прагнемо забезпечити надання кваліфікованої медичної допомоги в комфортних для кожного пацієнта умовах та надати вичерпні відповіді на усі питання, які можуть виникнути на будь-якому етапі. Будемо раді допомогти усім за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки