5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Не рекомендую. В мої 20 рік направляла мене на лазерне видалення ерозії шийки матки
Лікар:
Шмаргович Надія Степанівна
Доброго дня, Ніколетто. Для нас важливий зворотній зв'язок від наших пацієнтів, головне - аби він був об'єктивний. Ми завжди акцентуємо увагу пацієнтам - при виникненні будь-яких питань щодо обслуговування в наших клініках необхідно одразу звертатись до Служби контролю якості. Якщо пацієнт був у клініці однократно багато років тому - подекуди складно відновити хід подій на прийомі. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі необхідності, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Цей лікар робив біопсію вузла на щотовидці. Як тільки зайшла в кабінет, він одразу почав говорити, що я живу як на пороховій бочці і що я собі думаю, що досі не вирізала вузли. Що ,якщо я буду тягти з цим, то мені виріжуть і лімфовузли. Пунцію робив грубо, потім сильно тиснув на горло у вузол, який проколював. На тому місці лишився великий крововилив підшкірний. Раніше робила в обласній лікарні у Смоляра В., з двох вузлів, синців зовсім не було і не так боляче і ще й безкоштовно.
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. За інформацією від медичного персоналу - технічно процедура виконана стандартно, без особливостей. У будь-якому випадку перепрошуємо, якщо в подальшому виник дискомфорт. Для запобігання виникненню подібних ситуацій просимо дотримуватися елементарних правил після забору матеріалу. Хочемо відзначити, що забір матеріалу здійснює кваліфікований лікар з достатнім клінічним досвідом. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Лікар:
Гарчар Майя Павлівна
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Очень хочу рекомендовать всем этого терапевта. Очень внимательный врач, хорошо относится к пациенту, даёт рекомендации и всегда она с хорошим настроением. Благодарность ей.
Лікар:
Хрипко Катерина Юріївна
Щиро дякую лікарю Олександру Ігоревичу за лікування,за його золоті руки, та добре відношення до хворого да високий професіоналізм!
Людмила
Харків,
23.06.2026
"Вражена" сервісом. Записали на аналіз крові на 16 годину. Пояснила ситуацію (приймаю ліки, є непростий діагноз), просила, щоб перенесли на раніший час, оператор на зустріч не пішла, бо є регламенти і немає ніякого індивідульного підходу та виключень. Виходить, що у пацієнта вашої кліники немає і прав. Тоді чим ви відрізняєтесь від державної?
Доброго дня, Олено Миколаївно. Вдячні Вам, що знайшли можливість висловити свою думку. Нам шкода, що у Вас залишились неприємні враження після звернення до клініки. Всі послуги в клініці, в тому числі і діагностичні дослідження, проводяться за попереднім записом. Послуги за державними програмами надаються згідно з умовами і вимогами відповідної програми. Звісно, якщо є така можливість - ми завжди йдемо назустріч пацієнту, що було і в цьому випадку. Ми в свою чергу безперервно вдосконалюємо процес покращення сервісу під потреби сьогодення. Будемо раді бачити Вас стінах нашої клініки згідно попереднього запису, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Минулого тижня я пройшов обстеження, на яке записався онлайн. Загалом я задоволений процесом, але є моменти, на які, на мій погляд, варто звернути увагу. Я не розбираюся в медицині, тому, можливо, в деяких моментах можу помилятися.
У рекомендаціях щодо підготовки до візиту до колопроктолога зазначено: «Можна пити узвар або воду з медом. У день прийому обов’язково легкий сніданок». При цьому здача крові має відбуватися натщесерце. Можливо, варто краще пояснити цей момент, щоб не виникало суперечностей, або призначати це обстеження на інший день.
Також ніхто не повідомив про необхідність здачі сечі, тому довелося приїжджати вдруге. Загалом я не проти додаткових візитів — головне отримати якісний результат, але хотілося б заздалегідь розуміти весь процес підготовки.
Перед чек-апом, на мою думку, варто провести загальну консультацію з лікарем для уточнення додаткових скарг та побажань щодо обстежень.
Так, записавшись і сплативши послуги хірурга, виявилося, що це не той фахівець, який мені потрібен. Можливо, попередня консультація допомогла б уникнути такої ситуації.
Читати розрізнені повідомлення про записи до лікарів досить складно. Було б набагато зручніше отримати один загальний файл із розкладом. Такий файл надіслали — це добре, але хотілося б, щоб повідомлення про результати та подальші дії були більш структурованими.
Наприклад, КТ та рентген — результати надходять із паролем, при цьому потрібно ще завантажити й відкрити архів, не розуміючи заздалегідь, що саме там знаходиться. Решта результатів також розкидані по електронній пошті. А в особистому кабінеті розібратися досить складно.
Під час проходження УЗД частина обстежень була запланована на ранок, а частина — на другу половину дня. При цьому друга частина, згідно з наданим розкладом, має тривати близько 40 хвилин.
Розумію, що фактично обстеження може зайняти менше часу, але пропозиція перенести все обстеження на першу половину дня з інтервалом у 10 хвилин здалася мені дивною. Не хотілося б, щоб лікар поспішав під час проведення обстеження.
Хотів би звернути увагу на сайт — він працює повільно, незручно переглядати результати та призначення. Також складно записуватися до лікарів і шукати додаткові аналізи, які були рекомендовані.
Перед тим, як написати цей відгук, я витратив кілька годин, щоб з’ясувати, чи здавав я СРБ чи ні. Спробував записатися на УЗД і, здається, у підсумку записався лише до дитячого лікаря.
Швидше за все, наступного разу я записуватимуся безпосередньо в центрі, оскільки через сайт це виявилося досить складно.
Напевно, проходячи чек-ап, очікуєш більш повного супроводу. Наприклад: «Вам були рекомендовані такі додаткові обстеження, можемо записати вас на такі дати». Або: «До такої-то дати ми очікуємо, що всі результати будуть готові, і ви зможете повторно пройти огляд у терапевта та уролога».
Натомість виходить: «Зателефонуйте самі приблизно тоді-то». При цьому до ввічливості та бажання допомогти з боку персоналу претензій немає. Швидше за все, просто сам процес поки що до кінця не продуманий.
Дякую тим лікарям, які прописали свої призначення — я можу їх бачити в системі.
Але хотілося б розуміти, що робити з додатковими призначеними аналізами та обстеженнями, на які хотілося б мати можливість легко записатися.
Чекап — не дешева послуга. Можливо, при купівлі чекапу можна було б запропонувати знижку на додаткові аналізи, рекомендовані після огляду, а також на повторні консультації лікарів, які призначили ці обстеження.
Доброго дня, Олексій. Вдячні Вам, що знайшли можливість надати розгорутий відгук про своє враження про відвідування нашої клініки. Якщо деякі моменти по обслуговуванню були дискомфортними для Вас - приносимо вибачення за незручність. Ми прийняли Ваші зауваження та вжили заходи для покращення сервісу. Будемо раді бачити Вас стінах нашої клініки на наступних візитах, зичимо здоров'я і завжди залишаємось у Вашому розпорядженні.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважний і професійний лікар все уважно дивився .Відповів на всі запитання прийомом цілком задоволена.Всім знайомим буду рекомендувати.
Руслана
Полтава,
20.06.2026
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапила на прийом і хочу щиро подякувати йому за підхід. Лікар мегакомпетентний: пояснив усю суть моєї проблеми від і до, буквально на пальцях і на молекулярному рівні розібрав механізми організму. Призначив чітке лікування, детально розписав прийом препаратів і пояснив логіку кожного призначення. Прийомом задоволена на всі 100%🔥
...
Лікар:
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік