5
(838 оцінок)
4
(2 оцінки)
3
(5 оцінок)
2
(19 оцінок)
1
(148 оцінок)
4.4
1012 відгука
Хотіла ще сказати, що я робила УЗД у чудового лікаря Гурченко Галини Ігорівни. Я потрапила до її кабінету і дуже хвилювалася! З перших секунд лікарка прихилила до себе і всі переживання, як рукою зняло. Під час огляду все пояснювала, просто дуже класна. Мені вона сподобалася і як фахівець, і як людина. Після прийому залишилося відчуття впевненості і розуміння, що ти в надійних руках. Коли знадобиться знову пройти УЗД, я точно звернуся до неї.
Лікар:
Гурченкова Галина Ігорівна
Доброго дня, Ксеніє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви почувалися комфортно під час дослідження та залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я постійно лікуюся у лікаря Стегнія Станіслава Анатолійовича. Це висококваліфікований лікар-узд. Крім того він спокійний, людяний, ясно пояснює клінічну картину захворюванння, дає поради як краще лікувати щитоподібну залозу.
Дуже приємно з ним спілкуватись як з лікарем, так із людиною. Були б всі такі лікарі.
Доброго дня, Лідіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий професійний рівень нашого лікаря Стегнія Станіслава Анатолійовича. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці на профілактичних візитах та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна за узд-огляд (фолікулометрію) лікарю Каратнюк Тетяні Володимирівні. Дуже уважна лікар, компетентна. Приходжу до неї не вперше. Також вдячна адміністраторам за запис, підказки, допомогу. По можливості і за потреби звертаюсь в клініку не вперше.
Доброго дня, Валентино Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої клініки та фахівців. Нам приємні Ваші щирі слова подяки. Для нас важливо знати, що Ви високо цінуєте професійний рівень нашого лікаря Каратнюк Тетяни Володимирівни. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прошу скинути на Вайбер чи телеграм консультацію у дерматолога Горошко, 28.01.2026.
Лікар Горошко дуже гарний спеціаліст та дуже гарна людина, через те що вона мені дуже допомогла відвідую вашу клініку.
Взагалі не клієнторієнтована клініка, немає ніякого підтвердження запису, на онлайн консультацію змушена була сама звʼязуватись, так як ніхто цього не зробив, не розумію тоді чому онлайн консультація тоді по вартості як і офлайн. Сервіс жах просто. Взагалі не сподобалось. 0 балів.
Доброго дня, Анно. Ми вдячні Вам за вибір клініки і висловлену думку. Нам шкода, що у Вас залишились неприємні враження після звернення до клініки. Всі послуги в клініці, в тому числі прийоми лікарів і діагностичні дослідження, проводяться за попереднім записом. При створенні запису в базі, пацієнту на мейл надходить автоматичне повідомлення з параметрами запису, окрім записів день в день. Для зручності користування послугами клініки, а також вільного доступу до онлайн консультацій і медичних документів, радимо завершити реєстрацію особистого кабінету. В свою чергу ми безперервно вдосконалюємо процес покращення сервісу під потреби сьогодення. Завжди залишаємось у Вашому розпорядженні, зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була у лікаря на прийомі, робила УЗД у Хмари А.О., дуже задоволена прийомом. Гарний лікар, професіонал своєї справи. Рекомендую. Швидко, якісно, все на гарному рівні.
Лікар:
Хмара Анна Олександрівна
Доброго дня, Лано Романівно. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Ми раді знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хмари Анни Олександрівни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємний лікар, який всім серцем піклується про пацієнта.Вдячний за допомогу?? Нехай в нашому місті буде більше таких спеціалістів ,дуже людяних та компетентних!
Лікар:
Батухтіна Марина Сергіївна
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря. Нам приємні Ваші щирі слова подяки. Ми вдячні, що Ви публічно висловили свою думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати лікарю за професіоналізм та уважне ставлення. Обстеження пройшло швидко, інформативно і без стресу. Марина Сергіївна детально пояснила всі результати, відповіла на всі запитання та дала корисні поради. Дуже приємно, коли до пацієнта ставляться з такою турботою. Рекомендую цього спеціаліста всім!♥️
Лікар:
Батухтіна Марина Сергіївна
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Батухтіної Марини Сергіївни. Ми раді знати, що візит виправдав Ваші очікування та Ви почувалися комфортно. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Професіонал своєї справи
Гарний лікар , дуже приємно приходить на прийом до нього. Все доступно розповісти, пояснить.
Лікар:
Кучер Олександр Анатолійович
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю УЗД Гулакову Вадиму Валерійовичу. Уважний, розумний, дає гарні поради!
Лікар:
Гулаков Вадим Валерійович
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Гулакова Вадима Валерійовича. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Якщо ви хочете почути порушення етики, та що ваш манікюр виглядає так «наче ти нігті гризеш», то йдіть до лікаря Хмара)
Лікар:
Хмара Анна Олександрівна
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо Ви відчули дискомфорт у спілкуванні з нашим лікарем, перепрошуємо. Зазначаємо, у пацієнта завжди є можливість звернутися до іншого фахівця за профілем, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на УЗД. Враження вкрай негативні.
З самого початку лікар зустріла мене з відверто незадоволеним виразом обличчя, створювалося враження, що я прийшла не на медичний прийом, а до неї додому без запрошення. Поведінка була гордовитою і зарозумілою, без елементарної лікарської етики і поваги до пацієнта.
При записі на прийом мені повідомили, що потрібно випити 1,5-2 літри води. Записувалася я всього за 2 години до процедури, і фізично випити такий обсяг за такий короткий час вкрай складно, тим більше що це моя денна норма води. Крім того, у мене діагностовано кісту яєчника, і при переповненому сечовому міхурі без можливості сходити в туалет у мене починаються сильні болі. Ці особливості мого стану лікар повністю проігнорувала.
Замість спокійного і професійного пояснення я отримала презирливий тон, моралізування і демонстративні коментарі. Лікар показала мені зображення на екрані зі словами «ось твоя вода, вона в шлунку, а не в сечовому міхурі», сказаними у відверто гордовитій і хамській формі.
Після чого крикнула своїй асистентці, щоб та дістала порожній бланк і написала в ньому, що я не готова до прийому.
Окремо хочу зазначити, що лікар дозволяла собі звертатися до мене на «ти», що вважаю неприпустимим в медичному закладі, тим більше при платному прийомі.
Йдучи в клініку, розраховуєш на ввічливе, коректне і людське ставлення, а не на зневагу і хамство. На жаль, мій досвід виявився протилежним. З огляду на таку низьку оцінку лікаря (2,3 з 5) і велику кількість негативних відгуків, про які я дізналася вже після прийому, я б ніколи не записалася до цього фахівця, якби побачила їх заздалегідь.
Поведінка лікаря Лебедєвої більше відповідає застарілим підходам минулого (СРСР), ніж стандартам сучасної клініки.
Вкрай розчарована. Такого ставлення з боку лікаря бути не повинно.
Лікар:
Лебедєва Світлана Миколаївна
Доброго дня, Поліно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам важливо знати зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів, завдяки чому ми можемо покращувати якість обслуговування. Безумовно важливо, щоб пацієнт почувався комфортно у спілкуванні з лікарем та виникло взаєморозуміння під час прийому. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт у спілкуванні з нашим фахівцем. Зазначаємо, що у разі необхідності у пацієнта завжди є можливість звернутися до іншого фахівця цього профілю, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Ми раді, що надана у телефонному режимі інформація для Вас була прийнятною. Сподіваємося на продовження співпраці. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах та завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю УЗД Кожухар Наталії Валентинівні за професіоналізм, людяність, створення комфортних умов при проходженні УЗД
Лікар:
Кожухар Наталія Валентинівна
Доброго дня, Олександро Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Кожухар Наталії Валентинівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік