Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про відділення УЗД у ОН Клінік

Лікар Корчака Олег Леонтійович , лікар-УЗД, висококваліфікований спеціаліст, уважний до деталей, врівноважений та спокійний як особистість
Олена Володимирівна
Біла Церква, 18.07.2024
Оцінка:
Дуже задоволена прийомом у Шумовської А.Г. - приємна уважна лікар, ретельне дослідження і класний зворотній зв'язок- лікар абсолютно все пояснила, спокійно і зрозуміло. Дякую.
Олександра
Миколаїв, 16.07.2024
Оцінка:
Персонал на ресепшені дуже привітний. Проте цього не можна сказати про лікаря УЗД Кожухарь Н.В. Лікар розмовляла роздратовано, на мої питання стосовно результатів УЗД сказала, цитую: " Що я должна вам все объяснять, я все напишу, пусть ваш врач объясняет". Я попросила її зробити кілька фото з монітору- теж відмовила. " Це платна послуга, коштує 80 грн". Дозволила зняти на телевізорі, який знаходився далеко і який перестав працювати через декілька хвилин, через відключення світла. Хочу зазначити, що в інших клініках Кропивницького, в які я зверталася до того, врачі без проблем фотографували екран, адже я пояснювала, що мені треба чіткі зображення для репродуктолога. Почувши про репродуктолога, лікар зробила нетактовний коментар щодо мого віку. На жаль, візит до онклінік цього разу дуже засмутив мене. Дуже сумніваюся, що звернуся до клініки знову, принаймі до цього лікаря(( Лікар була нетактовною та грубою, що на мій погляд є неприпустимим, тим паче у платній клініці
Світлана
Кропивницький, 13.07.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що у нас працюють лише кваліфіковані лікарі, які поважають пацієнтів та немає жодної мети доставити будь-який дискомфорт. Якщо не підходить лікар за психотипом — за бажанням можна змінити лікаря, в нас кожне відділення представлено кількома фахівцями. Приносимо вибачення, якщо відчули дискомфорт на прийомі. Завжди будемо раді бачити Вас в клініці, сподіваємось на продовження співпраці і зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
При відвідинах центру 6 липня 2024 менеджером на рецепції було проведено активацію особистого кабінету пацієнта. Через 4 дні кабінет все ще не активовано для повного доступу, менеджер у телеграмі вимагає ще раз пройти процедуру активації через технічний збій на сайті та надати документи, тепер вже обовʼязкова умова додати саме фото паспорта, щоб додати його кудись у кабінет пацієнта, про що не було повідомлено на прийомі у клініці
Катерина
Харків, 09.07.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Наразі нами перевірена інформація і зазначаємо, що особистий кабінет успішно підключено і функціонують всі опції в повному обсязі. Для підключення особистого кабінету дійсно потрібна процедура реєстрації, так як там міститься особиста конфіденційна інформація пацієнта. Перепрошуємо за дискомфорт, якщо Ви його відчули. Завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні, 3 липня 2024 року, проходив ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, дослідження виконувала Поліщук Яна Володимирівна.Після дослідження мені був вручений письмовий результат.Не будучі фахівцем, я направив скрін гастроентерологу, у якого я лікуюсь. Ознайомившись з результатом, гастроентеролог спитав мене..."а де розміри та стан вірсунгової протоки?" І дійсно,цих даних не було,а замість цього були вписані розміри підшлункової залози.Я приїхав в Он кліник,підійшов на ресепшен та розтлумачив наявність проблеми. Після цього була викликана Поліщук, яка вийшла з явними ознаками захисної пози. Я вказав на відсутніцсть важливих даних, але вона сказала ,що...нічого страшного, у вас з протокою все нормально. Розуміючи, що подальша бесіда приведе до конфлікту, побажав їй всього найкращаго та залишив клініку. Чесно кажучі,з таким ставленням до пацієнтів, які платять досить немалі кошти, зустрічаюсь вперше. Маю надію, що в останнє. Можливо це якийсь нетиповий випадок, але, на мій погляд, таке ставлення до роботи неприпустимо.
Вячеслав
Харків, 03.07.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вячеславе. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми завжди намагаємося йти назустріч нашим пацієнтам та оперативно допомагати у кожній індивідуальній ситуації. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. У разі виникнення будь-яких незрозумілих питань пацієнт може звернутися до лікаря особисто, що і було у цьому випадку. Також Ви отримали додаткову інформацію у телефонному режимі. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую клініку та спеціалістів даного закладу. Уважний та привітний персонал. Кваліфікації спеціалістів на найвищому рівня. Дякую за вашу роботу та підтримку.
Карамушко Світлана
Полтава, 28.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Щиро вдячні за рекомендації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доведіть черги, адміністратори не можуть впоратись, або назначають людей більше на один час чим центр може з ними справитись
Анастасія
Харків, 21.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Нам шкода, що мав місце технічний збій з причини зовнішніх факторів, на які не завжди маємо змогу впливати. Перепрошуємо за дискомфорт і сподіваємось на продовження співпраці з Вами, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у лікаря ультразвукової діагностики Данільченко В.В. зробили УЗД щитовидної залози, залишились повністю задоволені, на всі питання отримали відповіді, лікар ввічливий, приємний.
Дар'я
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Данільченко Вікторії Вікторівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Имела честь и большое удовольствие проходить диагностику у доктора УЗИ Галины Игоревны Гурченковой. Искренне благодарна за помощь высокого профессионала и очаровательного человека, Галины Игоревны!
Анна
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни та залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив УЗД нирок та серця у Лебедєвої С.М. Протягом усього УЗД лікарка підтримувала зі мною розмову, що допомогло мені розслабитися та зробило процедуру більш комфортною. пояснення результатів після УЗД дало мені краще розуміння стану здоров'я. Загалом, я залишився дуже задоволений своїм візитом. Чудова атмосфера, привітний персонал та професіоналізм зробили цю процедуру максимально комфортною. Без сумнівів, я б рекомендував Лебедєву С.М. для процедур УЗД всім іншим.
Дмитро
Харків, 15.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Лебедєвої Світлани Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Гафінець Владіславі Іванівні за поміч у встановленні правильного діагнозу , за детальне поз'яснення, за доброзичливість, за поради, найкращій лікар, лікар від Бога!!!
Світлана
Ужгород, 15.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Гафинець Владислави Іванівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у УЗД-лікаря доктора Гулакова В.В. Залишилася задоволена. Лікар уважний, ввічливий. Дякую за обслуговування.
Раїса
Харків, 14.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Раїсо. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гулакова Вадима Валерійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.