Відгук Наталія від 03.06.2026 про лікаря Головченко Володимир Іванович
Я заздалегідь записала свою маму (75 років) на УЗД вен нижніх кінцівок. Обстеження було необхідним у зв’язку з результатами аналізів, які вказували на можливий тромбоз — це серйозне захворювання, яке вимагає своєчасної діагностики.
Моя мама прибула до клініки в призначений час. Під час запису не було повідомлено, що оплата здійснюється перед обстеженням, і я планувала приїхати особисто та оплатити послугу, що й зробила приблизно через 15 хвилин після призначеного часу (після роботи).
Однак моїй мамі відмовили у проведенні обстеження до моменту оплати, а після мого прибуття повідомили, що прийом вже неможливий, оскільки у лікаря Головченка почалися прийоми наступних пацієнтів і він не буде затримуватися.
Вважаю таку ситуацію вкрай непрофесійною та такою, що не відповідає принципам надання медичної допомоги. Йшлося не про косметичну процедуру, а про обстеження пацієнта з підозрою на тромбоз. Замість пошуку рішення та спроби допомогти пацієнту співробітники клініки фактично відмовили у проведенні необхідної діагностики через організаційне питання, яке могло бути вирішене протягом кількох хвилин.
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Нам шкода, якщо Ви відчули дискомфорт при зверненні. Зазначаємо, що всі послуги в нашій клініці надаються за попереднім записом, всі умови і правила надання послуг є у публічному доступі. При цьому пацієнт самостійно визначається підходять йому або ні запропоновані умови. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки, зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік