5
(838 оцінок)
4
(2 оцінки)
3
(5 оцінок)
2
(19 оцінок)
1
(148 оцінок)
4.4
1012 відгука
Сьогодні була в центрі. Особливу подяку хочу висловити адміністратору, яка професійно відноситься до своєї роботи. Співробітник зразу направила мене до лікаря, та запропонувала здати необхідні аналізи.
Особливу подяку хочу висловити лікарю Опрі С. І., яка доступно розповіла про мої проблеми, уважно віднеслась. Грамотно надала консультацію.
Лікар:
Опря Сніжана Іванівна
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Опрі Сніжани Іванівни. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на УЗД у лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Це справжній висококваліфікований лікар. Вражає своїм знанням, умінням вислухати пацієнта і зробити висновки. Вдячна безмірно за її час для мене
Лікар:
Гурченкова Галина Ігорівна
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Нам приємна Ваша висока оцінка професійного рівня нашого фахівця. Ми завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємна лікар. Кваліфіковано і дуже доступно все зробила, пояснила. Одразу помітно що людина займається своїм ділом. Раджу.
Лікар:
Опря Сніжана Іванівна
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні проходив обстеження ЕКГ та декілька видів УЗД у лікаря Варенюк. Дуже приємно вражений уважністю, професіоналізмом та людяним ставленням лікаря. Все пояснила, відповіла на запитання, обстеження провела акуратно і без поспіху.
У медичному центрі чисто, світло, персонал — дівчата на рецепції — привітні та доброзичливі. Відчувається турбота про пацієнта і високий рівень сервісу.
Щиро дякую лікарю Варенюк та всій команді клініки за вашу професійну роботу. Буду Вас всім рекомендувати.
Лікар:
Варенюк Неля Юріївна
Доброго дня, Олександре Григоровичу. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашої команди фахівців. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені візитом до клініки та результатом звернення до нашого лікаря Варенюк Нелі Юріївни. Щиро вдячні за рекомендації. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємна лікар. Були на прийомі з малою дитиною, одразу наше знайомство і спілкування розпочалося на приємній ноті - все спокійно, чітко, доброзичливо. Враховуючи те, що дитина була неспокійною та плакала, лікар провела обстеження та відповіла на усі питання. Враження лише позитивні. Дякуємо за допомогу!!!
Лікар:
Лебедєва Світлана Миколаївна
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря. Ми раді знати, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу нашим пацієнтам. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар УЗД Кантишева Т.І. дуже приємний лікар.Все зробила дуже лагідно і швидко. Залишила гарне враження. Дуже професійний лікар та приємна людина.
Лікар:
Кантишева Тетяна Іванівна
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кантишевої Тетяни Іванівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Сорокіна УЗД. Склала дуже хороше враження висококваліфікованого фахівця, я вдячна.
Лікар:
Сорокіна Людмила Миколаївна
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Сорокіної Людмили Миколаївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийом пройшов комфортно і на позитиві.) Дякую!)
Лікар:
Богдан Каміла Василівна
Доброго дня, Софіє. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записала маму на доплер судин шиї і під час проведення процедури лікар звернув увагу на щитовидку і порадив звернутися до ендокринолога (хоча в планах УЗІ щитовидки не було!) за що окреме ДЯКУЮ Денису Вікторовичу! Щитовидку прийшлося видалити, але зробили це вчасно тому що аналізи були далеко не хорошими... Той випадок коли людина не просто зробила лише свою роботу, а паралельно проконтролювала все що могла побачити. Дуже вдячні!
Лікар:
Баранов Денис Вікторович
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий професійний рівень нашого лікаря Баранова Дениса Вікторовича. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого спеціаліста було вчасно виявлено та вирішено проблему зі здоров'ям пацієнта. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю за консультацію.Робила ЕХО серця.Лікар дуже привітна.на всі запитання дала розгорнуту відповідь.Я була задоволена консультацією.
Лікар:
Виноградська Юлія Вадимівна
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що візит до нашого лікаря виправдав Ваші очікування та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Це не вперше. Чудовий фахівець.
Лікар:
М'якенька Вікторія Сергіївна
Доброго дня, Оксано Олександрівно. Дякуємо за відгук, ми цінуємо Вашу думку. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я пацієнтка вашої клініки, дуже задоволена роботою лікарів. Особливо хочу відзначити Опрю Сніжану Іванівну — вона провела мені УЗД дуже уважно, професійно та щиро! Я бажаю, щоб усі лікарі були такими. Величезна подяка вам! Усім здоров’я!
Лікар:
Опря Сніжана Іванівна
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі, теплі слова. Нам приємна Ваша висока оцінка професійного рівня нашого лікаря Опрі Сніжани Іванівни. Раді знати, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік