Logo
0 800 30 11 77
дерматолог Стремедловська Анастасія Олександрівна, дуже чудовий та проффесійнрй лікар, було приємно попасти до такого спеціаліста. Поставила правильний діагноз та грамотне лікування, приємно було спілкуватись, лікар була вічлева та доступне все розповіла про мій деагноз. Дуже вам дякую.
Юлія
Миколаїв, 31.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Стремедловська А. О. здійснила прийом дуже дбайливо та кваліфіковано ставиться до пацієнта. Я дуже задоволена роботою професіонала, майстра своєї справи. Лікар від Бога!
Світлана
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Стремедловська Анастасія Олександрівна, дуже була уважна, приємна, задовольнила всі мої потреби, які мене турбували. Допомогла мені з моєю проблемою. Величезне Дякую.
Світлана
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Стремедловської А.О. Все детально та зрозуміло пояснили. Лікар дуже приємний! Щиро вдячна за консультацію. Також, хочеться виразити подяку персоналу - за уважність, та прекрасне ставлення до пацієнтів.
Лілія
Миколаїв, 27.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в Устинської Інни Віленівни на прийомі. Абсолютно некомпетентний лікар. Жахливе враження від прийому і що ще гірше - безрезультатний візит до лікаря. Нікому не раджу!
Анастасія
Миколаїв, 18.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Фахівець рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Право пацієнта погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Більш детальна інформація Вам повідомлена у телефонному режимі. Зичимо здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Устинська Інна Іванівна (лікар). Оглядом у лікаря задоволені, уважна, професійна, добра, приємна в спілкуванні.
Анастасія
Миколаїв, 22.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Устинській Інні Іванівні. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийому у цього чудового лікаря ,залишилася дуже задоволена. Приємна людина і кваліфікований фахівець. Рекомендую на всі сто відсотків.
Олена
Миколаїв, 13.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Вдячні за рекомендації. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена візитом до лікаря дерматолога, яку звуть Стремедловська Анастасія Олександрівна. Лікар дуже уважна, приємна, відмінний спеціаліст у своїй сфері діяльності. Дуже вдячна за консультацію, за огляд, за те, що безболісно видалила не бажані папіломки, при цьому вона піклувалась і запитувала за мої відчуття. І ще хочу додати, що вона дуже гарна і приємна в спілкуванні.
Олена
Миколаїв, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна персоналу клініки, всі ввічливі, привітні, грамотно та коректно відповідають на запитання. Особлива вдячність лікарю-дерматологу Стремедловській А.О. за професійність, позитив! Вперше проходила процедуру видалення папіллом - дуже хвилювалася! Але Анастасія Олександрівна так психологічно налаштувала, що зовсім і не відчула болі! А папіллом у мене було дуже багато! Дякую велике!
Тетяна
Миколаїв, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю Стремедловській Анастасії Олександрівні. Раді, що з допомогою нашого фахівця вдалося вирішити проблему зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була в лікаря дерматолога Стремедловська А.О. лікар мені дуже сподобалася. Якісно провила прийом дуже чуйна людина молодець так тримать.
Тетяна
Миколаїв, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю Стремедловській Анастасії Олександрівні. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Стремедловської А.О. Дуже задоволена ставленням до пацієнта. Анастасія Олександрівна дуже добре пояснила мені необхідність лікування. Також була задоволена ставленням до пацієнта. Прийом проходив в доброму настрої. Задоволена всіма працівниками клініки. Всі дуже доброзичливі, уважні, чуйні.
Людмила
Миколаїв, 22.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лікарь, ,все чітко і зрозуміло розповіла,без зайвих запитань)
Катерина
Миколаїв, 11.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб - Нд: 8:30 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.