Видалення бородавок у Миколаєві

Бородавки можуть з'явитися в дорослих і дітей в області обличчя, рук, ніг, спини й на інших частинах тіла. Однак найбільше схильні до них діти від 9 до 16 років, жінки й чоловіки старше 30 років. Викликає бородавки вірус папіломи людини, яка може потрапити в організм навіть у пасивному стані, а активізуватися під дією зовнішніх факторів (переохолодження, запалення в організмі).

Видалення бородавок - вимушений захід. Не потрібно чекати моменту, коли новоутворення запалиться або загноїться через випадкове розчісування руками, зачіпання за металеві предмети, розташовані на одязі. Часте ігнорування ситуації призводить навіть до онкологічних захворювань. Адже в ранку потрапляє інфекція різного характеру, що провокує появу пухлини.

Сучасні методи видалення бородавок безпечні для нашого здоров'я. Не обов'язково віддавати перевагу оперативному втручанню. Альтернативою може стати радіохвильове й лазерне видалення бородавок. Обидва способи дозволяють виконати ефективне видалення бородавок на стопі, в області геніталій і на обличчі, без рубців і шрамів.

До речі, видалення бородавки лазером називають травматичнішим варіантом, ніж радіохвильовою хірургією. Тому більшість вибирає лікування радіохвилею за допомогою апарату «Сургітрон».

В «ОН Клінік Миколаїв» досвідчені дерматологи проведуть безпечне й безболісне радіохвильове видалення підошовних бородавок і тих, що розташовані навіть у найнепередбачуваніших місцях. Ви не відчуєте болю й після сеансу зможете піти додому. Після лікування радіохвилею вам не знадобиться відновлення. Метод повністю безпечний для пацієнтів і не вимагає госпіталізації.

Позбувайтеся бородавок уже сьогодні! Записуйтеся до лікаря!

Вартість видалення бородавок у Миколаєві

Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
330 грн / 314 грн
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
330 грн
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
330 грн
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
330 грн / 314 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
330 грн / 314 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
330 грн / 314 грн
Дерматоскопія (1 елемент)
130 грн / 124 грн
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Миколаїв

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Миколаєві

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб - Нд: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама