Відгук Вікторія від 03.06.2026 про лікаря Устинська Інна Іванівна
Устинська мені не сподобалася. Розповідаючи про свої симптоми, вона, скорчивши обличчя, не звертала уваги на те, що я скаржилася. Призначила мені креми, які мені не можна. Після цього в цю клініку не хочу ходити ні до яких лікарів. Дуже шкода витрачати гроші на непрофесіоналів
Лікар:
Устинська Інна Іванівна
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Нами перевірена інформація по візиту до лікаря - всі призначення обгрунтовані. Хочемо зазначити, що лікар визначає об'єм лікувально-діагностичної тактики на підставі об'єктивних клінічних даних і встановленого діагнозу. Як правило, пацієнти звертаються до лікаря, щоб отримати його професійну думку. Всі призначення носять рекомендаційний характер і право пацієнта погоджуватись з ними або ні. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік