Відгуки про лікарів-терапевтів у Харкові (м. Проспект Гагаріна)

Хочу поділитися своїм враженням не про просту клініку, а саме про Медичний центр! Дякуємо дітям, що вчасно мене напоумили і наполягли на візиті до лікаря. Думав, що восени звичайна застуда — звична справа. Але кашель став сильнішим і запахи зникли. Записали до терапевта Олійник Ірина Геннадіївна, дай Бог їй сил і здоров'я. Діагноз Ковід правобічний. У мої вже 70 років, жартувати з ковідом, як грати в російську рулетку. Ірина Геннадіївна призначила лікування, аналізи, рентгени. Все пройшов у цьому ж центрі на вул. Коли людина хворіє на кожного важлива підтримка. Через п'ять днів повторив аналізи та прийшов на контроль. Терапію продовжив, благо в моєму випадку я був вакцинований і призначення грамотного лікаря дали мені можливість продовжити звичний спосіб життя і, можна сказати, відбувся легким переляком. Дякуємо Медичному Центру на Гагаріна, прекрасному терапевту Олійник ІГ та всьому медперсоналу, за вашу важку працю та дбайливий підхід до ваших пацієнтів. З повагою та подякою Олександр Іванович карта 717840
Галагуря Олександр Іванович
Харків, 02.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре Івановичу. Дякуємо за розгорнутий відгук та вибір «ОН Клінік Харків». Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування у медичному центрі, можливість отримати максимальний перелік медичних послуг у межах однієї медустанови. Вся команда нашої Мережі щодня працює над покращенням якості медичного обслуговування. Нам приємно, що під наглядом нашого спеціаліста Ви змогли вирішити неприємну проблему та залишилися задоволені результатом. На своєму досвіді Ви переконалися, що наші фахівці підходять комплексно до діагностики та лікування проблем, з якими звертаються пацієнти. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Цей лікар На першому прийомі призначила аналізи на 5 тисяч гривень. ... сказала що легкі "чисті" ... через пару днів я записалася до іншого лікаря з цієї ж клініки ... мені було призначено КТ, і вуаля ... пневмонія 10% поразка. Обходьте таких "лікарів" стороною як Блажко!!!! Тільки виручку клініці та собі відсоток, ось все що їй цікаво!!
Вікторія
Харків, 08.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Першочерговим завданням кожного лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Кожен лікар має право на думку при виборі діагностичної тактики і рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант. Вільний вибір лікаря - право пацієнта. У клініці завжди є можливість змінити лікаря, якщо виникла така потреба, кожен напрямок представлений кількома фахівцями. Хочемо відзначити, що об'єктивно оцінити ситуацію після довгого періоду часу неможливо. У разі виникнення будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням у нашій клініці, необхідно негайно звертатися до Служби контролю якості за телефоном 0800 50 71 70 (з 10:00 до 17:00). Ми відкриті до конструктивного діалогу та завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я та всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за призначене обстеження та лікування.
Аліна
Харків, 02.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Раді, що звернення до нашого медичного центру було результативним. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертався до клініки кілька разів, напишу про враження: 1. здавав ПЛР тест ковід для вильоту. Зручно, що здати аналізи можна 24/7, справді цілодобово. Перевага, що мережа ОнКлінік по всьому місту, здав аналізи вранці на Молочній 48, а результат завірений оригінал можна отримати ввечері в будь-якій філії. 2. проходив аналізи перед ковід вакцинацією, для себе цікавий був рівень антитіл. Кров медсестра взяла швидко та безболісно. Результат протягом доби отримав на пошту. Перевага-оперативність. 3. Враховуючи ситуацію з ковідом, вирішив провакцинуватися від грипу вакцина Ваксигрип Тетра. На жаль, більшість знайомих вважають, що вакцина від ковід є захистом від усіх недуг, на жаль, ні. Від сезонного грипу захистом буде вакцинація саме від грипу. Пройшов вакцинацію за акційною ціною -50%, за 400 грн отримуєш і прийом терапевта + вакцинація (терапевт проведе огляд і дає схвалення до проведення процедури). Думаю наступного року повторю і рекомендуватиму друзям.
Андрій
Харків, 01.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за розгорнутий відгук та вибір «ОН Клінік Харків». Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру – один з основних принципів роботи нашої Мережі, а професіоналізм фахівців, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності. Також хочемо відзначити, що своєчасна вакцинопрофілактика є важливою складовою для збереження здоров'я. Вакцинація в наших медичних центрах проводиться у суворій відповідності до вимог та нормативів МОЗ. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
хочу поділитися враженням про лікаря Костянтина Ігоровича. Мені дуже сподобалось що цей лікар чемно й уважно вислухавши мене й призначивши декілька аналізів, розповів одразу мені все як на долоні, дуже зрозуміло тому хто не є лікарем, при цьому жожного разу на будь-які мої запитання не було з його боку відповіді "не знаю". Досвідчена людина й фахівець своєї справи. Вирішив мені цілих три проблеми зі здоров'ям, за що йому я дуже вдячний, тепер жодних вагань до кого звертатися у мене немає. З повагою й вдячністю, Олександр.
Олександр Бондарєв
Харків, 25.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок та теплі слова на адресу нашого лікаря. Нам приємно, що звернення до нашого спеціаліста було для Вас результативним та ефективним. Лікар Терешкин К.І. досвідчений спеціаліст, який уважно ставиться до кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатись особисто. Великою підмогою для наших лікарів є сучасне матеріально-технічне оснащення наших медичних центрів. Завжди готові допомогти у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже рекомендую доктора - Блажко Ольгу Сергіївну! Викликала додому для лежачої мами, вона навіть візуально визначила ситуацію, що пізніше підтвердилося аналізами. Дуже уважний лікар і людина! Ситуація була дуже складною і зверталися вже не до одного лікаря, але толком нічого не могли сказати. Це дійсно той випадок, коли лікар від Бога! Просто захоплена! Прийом був 29 червня 2021 року, пройшло більше трьох місяців, а подяка до Ольги Сергіївни зростає з кожним днем. Дуже хороший лікар!
Юлія Божко
Харків, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за відгук і добрі слова про наш фахівця. Нам важливо знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Блажко Ольги Сергіївни виправдав довіру. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня та індивідуальний підхід. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здрастуйте, був на прийомі 14 жовтня у лікаря-терапевта Стороженка Вікторії у тяжкому стані, призначений наступний прийом на 18 жовтня для проведення подальшого лікування, але мені ваші безпритульні оператори сказали на п'ятницю тільки запис, як це розуміти просто? Це так проводиься лікування в ОН Клінік у Харкові на Молочній? Просто ганьба з таким ставленням до пацієнтів. У вас хоч якесь сумління є? Ніколи не думав, що у вас таке обслуговування
Олег
Харків, 16.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олеже. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо відзначити, що всі процеси в клініці відбуваються згідно з встановленими стандартами, у тому числі порядок запису на візит до клініки. За підсумками консультації лікар рекомендує пацієнтові дату наступного візиту. Усі послуги в клініці надаються згідно з попереднім записом. При зверненні на контактний центр оператор пропонує пацієнту найближчий вільний час та дату для запису. У кожній конкретній нестандартній ситуації, з урахуванням усіх об'єктивних обставин, послуги надаються по можливості. Що й було виконано в даному випадку – пацієнт отримав консультацію лікаря. Персонал коректно виконує свої посадові обов'язки, ми завжди прагнемо йти назустріч нашим пацієнтам. Просимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт. Більш детальна інформація була надана Вам у телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені подобається клініка та фахівець, у якого я була, але зовсім незрозуміло те, що зворотного зв'язку з лікарем взагалі не існує, записуйся на прийом і тільки так. Цей прийом може бути через тиждень. Писала листа, просила зворотний дзвінок (лікарка говорила, що якщо терміново, то з'єднуватимуть). Насправді лише повторний запис. Організуйте хоча б можливість написати на електронну скриньку лікаря. А то виходить, як приклад, п'єш ліки, від нього нудить, погано, а можливості змінити його немає, т.к. лікар тебе за тиждень тільки прийме. ОРГАНІЗУЙТЕ БУДЬ-ЯКИЙ ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК.
Олена
Харків, 14.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо відзначити, що це процеси у клініці відбуваються за встановленими стандартами. Над забезпеченням комфорту для пацієнтів та якісної медичної допомоги працює команда спеціалістів. Зв'язок із клінікою та лікарем забезпечується цілодобово через операторів контактного центру. Якщо Ви відчули дискомфорт при зверненні, просимо вибачення. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Викликали Костянтина Ігоровича додому. Пацієнт непростий, похилого віку. З перших хвилин спілкування лікар встановив контакт з хворим і в легкому, невимушеному спілкуванні провів тривале опитування. Призначив комплексне лікування, склавши детальну карту прийому ліків. Дуже задоволені візитом ФАХІВЦЯ. Побільше б таких лікарів.
Володимир
Харків, 25.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо відгук і добрі слова про наш лікаря Терешкина К. І. Один з головних принципів роботи нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю-терапевту Блажко Ользі Сергіївні! Зверталася не один раз і завжди уважно вислухає проблему, огляне, компетентно поставить діагноз і призначить дієве лікування! Спасибі велике за допомогу! Буду рекомендувати Вас своїм друзям і знайомим!
Олена
Харків, 27.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за вибір «ОН Клінік Харків». Одним з головних стандартів роботи нашої Мережі є комфортне емоційний стан наших пацієнтів. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у терапевта Олійник Ірини Геннадіївни 13.07.2021. Сказати, що я залишився задоволений візитом, - нічого не сказати. Неозброєним оком практично відразу стає зрозуміло, що перед тобою фахівець своєї справи, професіонал. В процесі обстеження в цьому тільки переконуєшся. При цьому вкрай вихована людина, ввічлива і уважна. Максимальна залученість у твої проблеми, як пацієнта. Висловлюю щиру подяку і повагу!
Микола
Харків, 16.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Миколо. Дякуємо за відгук. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медцентру. Погоджуємося з Вами, в медичних центрах нашої Мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові надати якісну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день, хочу подякувати чудовому лікарю Олійник Ірині Геннадіївні. Я перехворіла двосторонньою пневмонією, ковід, загалом повний букет!!! Спасибі, Ірино Геннадіївно, за правильне лікування і, найголовніше, що не призначали дорогущих і непотрібних ліків. Результат навидно неозброєним оком!!! Величезне дякую!!!
Таїсія
Харків, 18.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Таїсіє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Олійник І.Г. кваліфікований фахівець у своїй галузі, яка дбає про кожного пацієнта. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до наш медичний центр. Будемо раді допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 21:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама