5
(1298 оцінок)
4
(17 оцінок)
3
(15 оцінок)
2
(43 оцінки)
1
(275 оцінок)
4.2
1647 відгуків
Лікар ні про що. Не зря тут такі відгуки. Зря викинуті гроші. Шаблоні фрази і все.
Лікар:
Попова Тетяна Олегівна
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірено об'єм медичної допомоги в рамках звернення до лікаря і підтверджуємо коректність пропонованої тактики. Лікар визначає об'єм лікувально-діагностичної тактики на підставі наявних об'єктивних клінічних даних на день візиту. Як правило, пацієнти звертаються до лікаря, щоб отримати його професійну думку. Кожен пацієнт має право погоджуватись або ні з думкою лікаря, яка зафіксована у консультативному заключенні, яке пацієнт отримує на руки. Завжди готові допомогти, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Матеко О.П. за його професіоналізм, увагу та щирість.
Лікар:
Матеко Олексій Петрович
Доброго дня, Любове. Дякуємо за відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Матеко Олексія Петровича. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувався у даного лікаря більше року з приводу рецедива епілепсії, лікував мене лікар бадами та протизапальними навіть не розглядаючи протиепілептичні, бо вважала що це у мене психічне. Дійшло до того що прямо у стаціонарі неврології у мене стався напад і після цього я зрозумів що цей лікар мені не допоможе а у найкращому разі нічого просто не зробить. У мене офіційно діагноз епілепсія в лікар це ігнорував. Не можу сказати що не раджу, але подумайте перед походом до неї, у державній поліклініці мені одразу повірили та відправили до спеціаліста якій майже одразу назначив коректне лікування від якого мені стало краще!
Лікар:
Кошелєва Ганна Миколаївна
Доброго дня, Євгеній. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Шкодуємо, що Ви залишились невдоволеним. При цьому, нами перевірено об'єм медичної допомоги на всіх етапах звернення до клініки. Зазначаємо, що спеціалісти клініки діють в межах встановлених повноважень та вимог нормативної документації. Всі призначення по додатковому обстеженню і терапії грунтуються на підставі об'єктивних клінічних даних і результатів додаткових обстежень. Звісно, що при хронічних станах ситуація в динаміці може змінюватись і підчас потребувати коригування лікувально-діагностичної тактики. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вела себя так, будто мы пришли к ней без причины — чувствовалось отношение в стиле «зачем вы вообще сюда пришли». Общение было холодным и недоброжелательным.
Лікар:
Лебедєва Світлана Миколаївна
Доброго дня. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Комфорт для наших пацієнтів - одна із пріоритетних задач. Нам шкода, що звернення до клініки було дискомфортним для Вас і приносимо вибачення за ситуацію. Якщо не подобається лікар і не підходить за суб'єктивною оцінкою - можна змінити лікаря, кожне відділення представлено кількома спеціалістами. Завжди готові допомогти, сподіваємось на продовження співпраці, міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мед.сестра дуже неприємна,непривітлива особа, хамка, з навушниками слухаючи музику робила Електронейроміографію 2х верхніх кінцівок,зазначила,що результати аналізів будуть готові протягом години,просидівши годину я підійшла запитала на рецепції,де сидять 4 дівчини,відповіли-чекайте,по готовності покличемо,просиділа ще близько години,підійшла ще раз,де відповідають, « а чому ви не підходили,треба було питати» коли почався конфлікт дівчата почали викручуватися,типу лікар ось тільки підкріпила…в цілому у нас вкрали 2години часу,ні вибачення ,ні розуміння…я більше ні одного аналізу не буду здавати в вашій мережі,ви така велика компанія і такий бардак…
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для наших пацієнтів при зверненні до клініки - це одна із першочергових задач, тому перепрошуємо за незручність. В даному випадку з персоналом опрацьовано ситуацію в повному обсязі. Сподіваємось на продовження співпраці з Вами, завжди будемо готові допомогти у разі необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Кочерському Олександру Ігоровичу та його асистентці. Справжні професіонали своєї справи. Операцію лікар виконав якісно, після втручання надав чіткі рекомендації та відповів на всі запитання. Рекомендую як компетентного спеціаліста.!
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую лікарю за делікатність та професійний підхід! Процедура гастроскопії завжди викликає стрес, але тут усе було на вищому рівні. Жодного дискомфорту, все пройшло дуже легко. Дуже радий, що потрапив саме до вас. Дякую за вашу працю!»
Лікар:
Коротких Ольга Сергіївна
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря. Наш пріоритет - це кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Завжди раді вітати й готові допомогти. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Высокомерный, хамоватый, безтолковый врач!
Прием провел у себя в ноутбуке, не осмотрев пациента,его анализы и обследования!
Лікар:
Трубеко Сергій Миколайович
Лікар,провела прийом настільки не професійно, що навіть пальпації не зробила, не оглянула пацієнта, навіть ендоскопічне дослідження зробила поверхнево, Але з якогось дива ставить Кіста під питанням(( і відправляє на до обстеження. Після обстежень,я звернулась до іншого лікаря , бо прийом у Ю.К мені НЕ сподобався,як вона його провела і відношення до пацієнта - так собі. Лікар ніякої кісти не знайшов! І запалень ніяких не виявлено. Так є ущільнення в носових пазухаха, але вони спричинені лише тим, що анатомічно корені 3х зубів знаходяться в гайморових пазухах. І це свого роду ,як захисна функція організму від "інородного тела". Так в мене багато питань до лікаря Ю.К: звідки Кіста? чому не був зроблений якісний прийом? чи може тому, що Ви поспішали завершити прийом, бо була перезмінка з іншим лікарем? Як ви можете казати пацієнту, що згаяли час на відкриття диску з КТ, бо Ви там нічого не побачили? чому ендоскпічне дослідження було проведено не якісно? але я за нього заплатила окремо. І за що я взагалі заплатила , за який прийом? адже Ви мене не оглянули. Занадто багато питань,як для одного прийому.., чи не так,Юліана Костянтинівна? Хотіла б звернутись,до кліники Он Клінік, може надасте мені знижку на наступний прийом у вашій клініці, адже попередній прийом проведений не якісно?! Служба контролю якості обслуговування Он Клінік повинна не тільки захищати своїх працівників,але й бути справедливими і краще розбиратись в склавшихся ситуаціях.
Лікар:
Лизогуб Юліана Костянтинівна
Хочу висловити велику вдячність лікарю Орловвій Олені Миколаївні за допомогу, яка врятувала життя моїй матері, яка була в такому тяжкому стані, що вже не було надії на одужання! Дякую за призначене лікування, що підняло її на ноги, за рекомендації, за можливість жити далі!
Лікар:
Орлова Олена Миколаївна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємні Ваші щирі слова подяки. Для нас важливо знати, що Ви високо цінуєте професійний рівень нашого лікаря Орлової Олени Миколаївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук не про лікарів, а про систему клініки в цілому, я захворіла, зробила сама дома тест на грип, він показав грип А, дзвоню записатись до терапевта( з яким в мене декларація), на онлайн консультацію, а мені кажуть є вільне віконце через 4 дні ( а при грипі, наскільки я розумію, важливі якраз 2 доби після появи симптомів, щоб назначити правильне лікування і не втратити час) Кажу в мене тест показав грип А, а мені відповідають, у нас система запису, ми не можем вас прийняти. З тим що номер терапевта не дають. Мені прийшлось шукати іншого лікаря, який допоміг.
Доброго дня, Олено. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Нам шкода, що Вам не підійшли запропоновані умови і перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт. Зазначаємо, що всі послуги в нашій клініці надаються за попереднім записом, тому можливо запропонувати тільки найближче вільне вікно, при цьому пацієнт самостійно визначається підходять йому або ні запропоновані умови. На жаль, в нас нема можливості не приймати вже раніше записаних пацієнтів, щоб звільнити бажане місце запису. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки, зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобалось як лікарі відносяться до людей,але дуже все дорогоДаніл
Доброго дня, Даніле. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку. Зазначаємо, що кожен пацієнт самостійно обирає найбільш прийнятну для себе клініку з урахуванням вартості та якості послуг. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Консультація лікарів в «ОН Клінік Харків»
Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257
ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону:
0 800 30 11 77
цiлодобово.
- По мапі
- Аеропанорама