Відгуки про лікарів-терапевтів у Харкові (м. Палац Спорту)

Дуже вдячна Олені Миколіївні Орловій! Маю повний "букет" хронічних захворювань, і лікар поставилася до такої пацієнтки з великим розумінням, надала слушні поради, навіть щодо таких проблем, які я ще й не встигла озвучити! Бажаю всім, якщо і порапляти до лікаря, то лише до такого!
Наталія
Харків, 16.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Один із головних принципів роботи наших медцентрів – комфорт кожного пацієнта. У нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Завжди раді допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записалася на 10.00 на сьогодні до Пчельникової. Прийшла, на першому поверсі мій запис підтвердили, сплатила, на другому поверсі попросили почекати. О 10.15 звернулася до співробітників із питанням про прийом, сказали ще кілька хвилин. О 10.36 запросили та сказали, що мій запис помилковий, вони взагалі не знають, хто відкрив запис. На моє запитання чому це з'ясувалося через 45 хвилин (я заздалегідь прийшла в клініку), мені відповіли, що нічого не знають. Загалом, це не перший і другий раз, коли пацієнтів "забувають". Починають запрошувати тих, хто згодом. Ну і, звичайно, задуха, повно народу. Вкотре розчарування.
Ольга
Харків, 15.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт пацієнтів на всіх етапах надання медичних послуг у нашій клініці – одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням якості сервісу щодня працює команда спеціалістів клініки. Усі співробітники націлені на пунктуальність та оперативність у виконанні своїх обов'язків. Клініка завжди готова відповідати за недоліки у роботі, якщо такі є. Просимо вибачення за дискомфорт. Більш детальна інформація була надана Вам у телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я та всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийом був призначений на конкретний час, але відбувся із затримкою
Вікторія
Харків, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт наших пацієнтів на всіх етапах звернення до клініки – одне з пріоритетних завдань. Просимо вибачення за ситуацію. Більш детальну інформацію було надано Вам у телефонному режимі. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велику подяку хочу висловити лікарю-терапевту Пчельниковій Ользі Юріївні. Викликали додому у критичній ситуації, коли батьки одночасно захворіли на ковід. Її доброзичливість, уважність до пацієнтів, чуйність і водночас грамотно призначений курс лікування вселив впевненість, що все буде гаразд. Дякую Вам, лікарю!
Анжеліка
Харків, 03.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анжеліко. Нам дуже приємно, що пацієнти залишилися задоволеними якістю медичного обслуговування, адже вся команда нашої Мережі щодня докладає максимум зусиль для комфорту кожного пацієнта. Кваліфіковані фахівці та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були всією сім'єю у доктора Пчельникової Ольги Юріївни. Компетентний, розумний і уважний фахівець, і видно, що просто хороша людина! Однозначно рекомендую доктора!
Інна
Харків, 07.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочеться зі словами подяки звернутися до персоналу цієї клініки. Так сталося, що здоров'я сильно підкачало і довелося працювати з багатьма фахівцями... Спасибі величезне Атаманенко Олені Валеріївні, Черниш Тетяні Сергіївні, Удовиченко Олені Олександрівні, Шаруді Пилипу Пилиповичу, адміністратору Дарині за ваш професіоналізм, порядність, співчуття і підтримку. Рекомендую! Хоч дорого, але якісно)
Людмила
Харків, 26.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за щирий відгук. Ми раді, що перебування в стінах «ОН Клінік Харків» було комфортним для Вас. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рожко Юлія Віталіївна - чудовий лікар-терапевт і кардіолог! Спостерігаємося в Юлії Віталіївни разом з дружиною, довіряємо тільки їй!
Леонід
Харків, 13.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Леоніде. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що наш лікар змогла виправдати Вашу довіру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший лікар Атаманенко Альона Валеріївна, рекомендую
Алла
Харків, 07.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алло. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав Вашу довіру. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Пчельникової Ольги Юріївни. Дуже сподобалося ставлення лікаря: уважно і відповідально поставилася. Правильно поставила діагноз і призначила лікування, за рахунок чого одужання настало швидко. Рекомендую доктора!
Ілона
Харків, 20.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ілоно. Згодні з Вами, в медичних центрах нашої мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми всією нашою сім'єю виносимо величезну подяку лікарю-терапевту ОН Клінік Орловій Олені Миколаївні за її серйозне, чуйне, обізнане і уважне ставлення до пацієнтів. Вчасно, правильно і чітко встановити діагноз, що дуже важливо в початковій стадії лікування. А також спасибі за моральну підтримку. Величезне вас спасибі, Олено Миколаївно. Успіхів вам у вашій праці.
Валентина
Харків, 18.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентино. Дякуємо за Вашу довіру і вибір "ОН Клінік Харків". Нам приємно, що прийом у нашого фахівця був для Вас інформативним і ефективним. Раді, що у Вас залишилися тільки позитивні враження про перебування в стінах нашого медичного центру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике Пчельниковій Ользі Юріївні ?
Софія
Харків, 15.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Софіє. Раді, що наш фахівець виправдав Вашу довіру. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочемо висловити величезну подяку доктору Орловій Олені Миколаївні за професіоналізм, уважність і грамотне лікування нашої мами, Золочівської Катерини Миколаївни в момент захворювання Ковід! Мама була в тяжкому стані! ( І тільки правильний, професійний підхід Олени Миколаївни допоміг нашій мамі динамічно і швидко вийти з цього стану! Від усієї нашої родини низький уклін за оперативне лікування і дуже дбайливе ставлення саме в цей момент! Прекрасний лікар, уважне ставлення, грамотне лікування! Дуже рекомендуємо!!!
Катерина
Харків, 13.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук і теплі слова на адресу нашого фахівця Орлової Олени Миколаївни. Нам приємно, що пацієнт залишився повністю задоволений результатом отриманого лікування. У розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база, що сприяє якісній діагностиці та лікуванню. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, Московський проспект, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама