Відгуки про лікарів-діагностів у Харків (м. Палац Спорту)

Мені терміново треба було зробити кардіограму перед операцією напередодні ввечері. Мене захопило те, як в колл-центрі мене зрозуміли і знайшли клініку і лікаря, вникли в мою проблему, перевірили кожну клініку і наявність доктора для розшифровки, домовилися з лікарем про мене. Благо я знайшла раніше, але дівчаткам в колл-центрі величезне спасибі!!! Такої турботи про пацієнта я не зустрічала
Олександра
Харків, 31.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександро. Дякуємо за відгук. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила у доктора Коротких О. ендоскопію гастро + колоно в наркозі 19.06.2021 ДОКТОР ВІД БОГА, спасибі їй велике від душі. Я переживала, думала як буду відходити від наркозу, як буду почувати себе на процедурі АЛЕ завдяки чуйною і уважною роботі доктора і анестезіолога, мені було зовсім НЕ боляче. Заснула і прокинулася - і результат на руках. Спасибі анестезіологу, яка була поруч зі мною, спасибі медсестрам і всій бригаді !! Дівчатка, ваше добре серце і ставлення запам'ятаються мені на все життя. Дякуємо, що ви є. Доктору багатьох років здоров'я, Ольга - ви найкраща !!
Інна
Харків, 19.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за відгук. Процедури гастроскопия і колоноскопія мають безперечну діагностичну цінність, що в поєднанні з сучасним високотехнологічним обладнанням наших медцентрів і професіоналізмом лікарів дозволяє провести максимально точну діагностику. Ми раді, що перебування в стінах медичного центру пройшло для Вас в позитивній атмосфері і залишило тільки позитивні враження. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше робила колоноскопію в "ОН Клінік" на Палаці Спорту. 26.01.21. Все пройшло ідеально !!! Я так боялася! Боялася наркозу, навіть ревіла перед самою процедурою, за що мені соромно ?. Шановні Коротких Ольга Сергіївна, Вахренева Ірина Григорівна і Міщенко Наталя Петрівна! Дякую за саму безболісну процедуру в моєму житті. Дякую за вашу доброту і турботу, і заспокоювали і гладили мене, поки я не уснула?. Болю не було взагалі ніякої !!! Навіть відразу після процедури. Наркоз - шикарний! Виспалася і веселенька поїхала додому. Спасибі вам!
Альона
Харків, 12.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Альоно. Процедура колоноскопія має безперечну діагностичну цінність, що в поєднанні з сучасним високотехнологічним обладнанням наших медцентрів і професіоналізмом лікарів дозволяє провести максимально точну діагностику. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрый день. 20,02,21 проходила чек-ап в Он клиник. Очень удобно, что выслали график проведения обследования и посещения врачей мне на почту. Отношение врачей очень понравилось. Единственное замечание - у каждого врача приходилось повторять одну и ту же информацию (чем болели и т.д). Но это скорее минус разработчиков программы, в которую врачи вносят данные. Это удлиняет время приема, а это не надо ни вам ни пациентам. Еще одна проблема с напоминаниями о посещениях вашей клиники - напоминают через раз. С уважением, Ирина
Ірина
Харків, 26.02.2021
Оцінка:
Мені проводили колоноскопію товстого кишечника бригада Коротких Ольги Сергіївни! Відзначу приємну атмосферу спілкування і високий професіоналізм всієї бригади! Буду рекомендувати вашу клініку і зокрема бригаду Ольги Сергіївни своїм друзям і близьким!
Анатолій
Харків, 25.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анатолію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатами обстеження в «ОН Клінік Харків». Діагностична процедура колоноскопія має велику цінність для постановки діагнозу. Крім того, фахівці клініки підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що також підвищує ефективність. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку і вдячність адміністратору Он Клінік на ДС, Харків, Волотко Ользі за професіоналізм, грамотну роботу і терпіння. Мені необхідно було записатися на кілька інструментальних методів дослідження. У зв'язку з дуже великою завантаженістю по роботі, мені треба пройти всі обстеження в один день і за певний час, практично відразу один за одним. Ольга Волотко кілька разів пропонувала мені можливі варіанти по даті і часу, мене вони не завжди влаштовували. З дуже великим терпінням, тактом і чуйністю до пацієнта Ольга підібрала дуже зручний план обстеження! Ольга, спасибо Вам! Дякую Он Клінік за таких співробітників! Володимир, номер карти 465411.
Володимир
Харків, 06.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимир. Спасибі, що виявили довіру і звернулися за медичною допомогою в нашу клініку. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після звернення в "ОН Клінік Харків Палац Спорту". Згодні з Вами, в медичних центрах нашої Мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Для нас важливо отримувати відгуки від наших пацієнтів, адже зворотний зв'язок допомагає вдосконалювати якість медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила ФГДС у лікаря - Коротких Ольги Сергіївни, йшла перший раз і природно було страшно. Але, не все так страшно, як розповідають) Лікар і медсестра чудові, все зробили швидко, якісно і професійно. Кілька хвилин незручності, зате потім у вас на руках повна картина про стан вашого шлунка і 12-ти палої кишки. Тому однозначно рекомендую Ольгу Сергіївну як фахівця і величезна їй вдячність за її роботу.
Марина
Харків, 21.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марина. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, а й головне, залишилися задоволені результатом. Спасибі, що поділилися своїм досвідом звернення в нашу клініку. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна подяка, Коротких Ользі Сергіївні. Сьогодні робила ФГДС (боялася, жах, как?). Все пройшло швидко і безболісно, не так страшно, як здавалося. Ольга Сергіївна ---- професіонал своєї справи, розповіла все доступно і показала на екрані. Окреме, дякую, медсестрі (на жаль, не знаю як звати) за підтримку і добре ставлення. Дуже хороша і позитивна людина ?. Все сподобалося, рекомендую?
Інна
Харків, 20.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інна. Дякуємо за відгук. Сучасне високотехнологічне обладнання наших медцентрів і професіоналізм лікарів дозволяють провести максимально точну діагностику. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Протягом багатьох років страждаю гастритом. Доводиться іноді робити гастроскопію. Мій улюблений доктор ендоскопіст- Коротких Ольга Сергіївна. Сьогодні була вперше в клініці на палаці спорту. Шалено сподобалося. Дуже чисто, світло, просторо, привітні адміністратори. Процедура ендоскопії взагалі пройшла непомітно- настільки хороший ендоскоп і фахівець. Спасибі велике медсестричці Наталі. Дуже позитивна, всю процедуру ендоскопії підказувала як мені правильно себе вести, підтримувала мене, підбадьорювала. Я залишилася дуже задоволена візитом в цю клініку. Спасибі вам за ваших фахівців, за хороше обладнання і ставлення.
Тетяна
Харків, 22.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук про нашу клініку і фахівцях. Хочемо зазначити, що важливим аспектом якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в наших медичних центрах. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас комфортна і Ви залишилися задоволені результатом. Один з головних принципів роботи клінік нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Якщо хто боїться робити гастроскопію все сюди зроблять так що ви навіть не відчуєте перевірено особисто !!! Молодці !!!
Михайло
Харків, 16.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Михайло. Гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо міцного здоровья.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні перший раз в житті робив колоноскопію. Звичайно переживав. Страх був і перед самою процедурою, і перед наркозом. Але все переживання були марними! Весь персонал привітний, уважний, ввічливий і взагалі приємні дами. Ніяких відчуттів взагалі не було. Всі злагоджено, чітко і швидко. Спасибі доктору Коротких Ользі Сергіївні, анестезіологу Ірині Григорівні і медсестричка Інні !!!
Миколо Івановичу
Харків, 31.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Миколо Івановичу. Дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок. Хочемо зазначити, що діагностична процедура колоноскопія має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. У нашому медичному центрі використовується сучасне обладнання, яке дозволяє з високою точністю визначити характер патології і виявити проблему на ранній стадії. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
23 жовтня проходив процедуру ФГДС у Ольги Сергіївни Коротких. Слова подяки лікарю і медсестрі! Професійні, добрі, уважні. Вищий бал! Цих фахівців пацієнтам РЕКОМЕНДУЮ !!!
Ілля
Харків, 27.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ілля. Дякуємо за відгук і Ваше об'єктивну думку. Хочемо зазначити, що гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, у чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік