Відгуки про лікарів-пульмонологiв у Харкові (м. Пушкінська)

Уважний, доброзичливий лікар. Лікар проконсультувала, заспокоїла, дала багато інформації та зробила призначення від яких полегшало.
Анна
Харків, 07.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова лікарю. Нам важливо знати, що спілкування з лікарем було комфортним для Вас та Ви отримали необхідну інформацію за результатами консультації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були дуже хорошої думки про цю клініку, але після того, що не можу потрапити до лікаря на прийом, дуже обурена. Записалася, перенесли, знову перенесли, дзвонять ввічливо, ми вас одразу запишемо, добре, всі ми люди лікар захворів, добре, чекаю, лікар одужав, дзвоню, а вони мене знову за тиждень наперед записують, я все розумію і самі кажуть ми вас у резерв запишемо, після такого взагалі не хочеться йти в цю клініку,
Олена
Харків, 14.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. На жаль, ми не змогли з Вами зв'язатися телефоном - абонент не відповідає. Прийом пацієнтів проходить за попереднім записом, але іноді можуть трапитись непередбачувані обставини, за що приносимо вибачення. Ми раді, що запис вдалося перенести на більш зручний час. Завжди раді бачити Вас в стінах нашої клініки на профілактичних оглядах, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мила, добра, уважна оператор контактного центру Гоменюк Аліна Ростиславівна! Небайдужість і бажання допомогти присутні в цій людині повною мірою. Звернувшись до неї отримала у відповідь чітке та ясне пояснення моєї проблеми. Приємно спілкуватися. Немає жодного негативу до співрозмовника, а навпаки, є бажання допомогти, запропонувавши різні вирішення питання. Добре поінформована, ерудована, грамотна та вихована. Ще не раз звертатимуся до клініки, де працюють такі позитивні люди. І пораджу всім своїм знайомим. Дякуємо за залучення таких професійних працівників!
Тетяна
Харків, 31.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок та високу оцінку роботи персоналу нашого медичного центру. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру – один із основних принципів роботи нашої Мережі. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хворів на ковід у лютому, потрапив до цього доктора, впевнено вилікувала, поставила на ноги в домашніх умовах, спасибі.
Roman Sokolov
Харків, 03.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Романе. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Тимченко А.А. виправдав Вашу довіру і Ви задоволені результатом лікування. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі величезне лікаря пульмонолога Тимченко Ганні Андріївні! Прийшла вперше в ОН клінік, і чесно скажу була в паніці тому раніше лікарі залякали. Анна Андріївна, уважно вислухала та оглянула мене. Заспокоївши та все пояснивши, призначила правильне лікування. Відмінний фахівець і прекрасна людина. рекомендую
Ганна
Харків, 12.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анна. Дякуємо за позитивний відгук. Ради, що рівень професіоналізму нашого лікаря Тимченко Анни Андріївни виправдав надану Вами довіру. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама