Відгуки про лікарів-діагностів у Харкові (м. Пушкінська)

Сьогодні була на діагностиці( колоноскопії) у лікаря Коротких О.С. Дуже уважний, тактовний лікар. Процедура пройшла безболісно (за допомогою наркозу) Прізвища медсестри та анестезіолога не пам'ятаю. Дякуємо всьому медичному персоналу)
Інесса
Харків, 18.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інесса. Дякуємо за те, що поділилися своїм враженням про роботу нашого спеціаліста. Раді знати, що діагностична процедура пройшла для Вас у комфортній атмосфері та Ви задоволені результатом. Бажаємо здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше зробила гастроскопію. Неодноразово чула про те, що процедура хвороблива, дихати стає нічим через тривогу, паніку і т.д., але лікар Удовіхіна О.І. і її асистентка розвіяли ці міфи, за що їм велике спасибі. Раджу звертатися до Олени Іванівни - професіоналізм на вищому рівні. Процедура тривала всього близько двох хвилин, а скільки інформації можна дізнатися.
Анастасія
Харків, 15.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Раді знати, що процедура пройшла для Вас в комфортній атмосфері, а результати були інформативні і зрозумілі. Дякуємо за відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Коротких О.С. за професійність та чуйне ставлення.
Вікторія
Харків, 30.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні був на прийомі у ендоскопіста, а саме у Удовіхіної Олени Іванівни, все супер, робив перший раз у житті, все пройшло чудово
Геннадій
Харків, 07.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Геннадію. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Нам приємно, що звернення в наш медичний центр було комфортним для Вас. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі Коротких Олександру Миколайовичу за ювелірно проведену ФГДС. Роблю цю процедуру не перший раз, але у цього доктора вперше. Олександр Миколайович все докладно розповів, а головне, зміг заспокоїти і навчити, як правильно поводитися під час процедури, щоб мінімізувати неприємні відчуття. У підсумку, не можу сказати, що процедура сподобалася (вона навряд чи комусь подобається), але була менш емоційно травматичною, ніж зазвичай.
Катерина
Харків, 10.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на процедурі (ФГДС), все пройшло краще ніж думала! Спеціально попросила седацію, прокинулася - вже все було зроблено. Спасибі величезне лікарям, які налаштували на найкраще)
Анастасія
Харків, 25.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Процедура ендоскопія має безперечну діагностичну цінність і дозволяє провести максимально точну діагностику. Дякуємо за відгук. Бажаємо Вам здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все відмінно!!! Була на колоноскопії і ФГС
Аліна
Харків, 25.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Раді, що Ви задоволені результатом візиту в наш медичний центр. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
На початку березня 2021 зробила фіброгастроскопію. Для мене це було вперше, дуже боялася. Але лікар Удовіхіна О.І. дуже швидко і професійно все зробила. Їй допомагала медсестра, яка також працювала на високому рівні. Велике їм спасибі, хочеться, щоб всі лікарі в ОН Клінік були такі.
Дудка Олена
Харків, 11.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. У наших медичних центрах використовується сучасне обладнання, яке дозволяє виявити проблему на ранній стадії. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки та якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Сьогодні була у двох ваших клініках (на вул. Ярослава Мудрого та на Московському проспекті). В обох клініках стала свідком неприпустимої ситуації. у клініці на Ярослава Мудрого мого дідуся привітали зі "святом защітніка аттєчєства". Вважаємо, що це не припустимо вітати нас зі святами, які прославляють батьківщину окупантів та агресорів. У клініці на Московському проспекті під час прийому у лікаря зайшла працівниця вашої клініки і привітала лікаря "с празнічкам" при пацієнтові. Прошу надати пояснення цим ситуаціям та провести роботу з вашими працівниками щодо етики роботи. Прошу надати відповідь на зазначену у зверненні електронну адресу
Тетяна
Харків, 23.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Ми завжди вдячні нашим реальним пацієнтам за конструктивний зворотній зв'язок з приводу обслуговування у наших клініках. Наші медичні центри функціонують згідно з вимогами чинного законодавства. Зазначаємо, що Адміністрацією клініки не планувалось заходів чи розпоряждень про відзнаки будь-яких днів у лютому місяці. В наших клініках надаються виключно медичні послуги, тож будь-які питання, окрім медичних, вважаємо обговорювати не корректним, про що і наголошуємо як пацієнтам, так і співробітникам. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила Відеогастродуоденоскопію у Удовіхіной О.І залишилася дуже задоволена, зовсім не боляче, не страшно, приємний доктор, і медсестричка підбадьорювала і заспокоювала Спасибі!
Карина
Харків, 10.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Карина. Нам приємно, що після візиту в нашу клініку у Вас залишилися тільки позитивні емоції. Дякуємо за відгук. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила гастродуоденоскопію у Олени Удовіхіной і Наталії Рябко. Процедуру провели швидко і в процесі підбадьорювали. Величезне спасибі за професіоналізм і моральну підтримку!
Марина
Харків, 23.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марина. Дякуємо за позитивний відгук. Процедура гастроскопія має безперечну діагностичну цінність, що в поєднанні з сучасним високотехнологічним обладнанням наших медцентрів і професіоналізмом лікарів дає можливість проводити максимально точну діагностику. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Періодично приїжджаю на прийом до Скорикової С.Л. Як завжди, все на вищому рівні, лікар від Бога. Погана оцінка, бо так і не зміг добровільно здати аналіз на covid. Прочекав купу часу, направили в 105 кабінет, там вибачилися і сказали що вам в ковід-центр. Звідти знову направили на ресепшн, по замкнутому колу. Така втрата часу неприпустима.
Михайло Щаднов
Харків, 22.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Михайло. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта. Дякуємо Вам за вибір нашої клініки і добрі слова на адресу нашого доктора. Комфорт і якісне надання послуг є нашим пріоритетним завданням. Ми цінуємо час наших пацієнтів. Всі співробітники націлені на пунктуальність і оперативність у виконанні своїх обов'язків. Приносимо вибачення за недолік в роботі. Інформація про додатковий варіанті лояльності була надана Вам в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, якщо буде потреба. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама