Лікар - професіонал своєї справи та дуже приємна людина.
Аліна Чейпеш
Ужгород, 12.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Дякуємо за теплий відгук. Щиро вдячні, що вибрали наш медичний центр. Завжди раді допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря-трихолога Томинець О.В. з проблемою випадіння волосся. Результат плазмотерапії мені дуже сподобався. Випадіння волосся вже майже зовсім зупинилося. Робота персоналу в клініці теж подобається. Все дуже оперативно і швидко. Рекомендую ОН Клінік Ужгород.
Іванна
Ужгород, 26.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іванно. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що звернення до нашого лікаря було ефективним та результативним. Наші спеціалісти комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в ОН Клінік Ужгород до лікаря-трихолога Томинець Оксани Василівни, бо була проблема висипу на шкірі голови. Лікар направила на аналізи та УЗД. Призначила лікування, яке допомогло вже за 5 днів. Клініку рекомендую! Хороший колектив та сервіс!
Любов
Ужгород, 12.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Любове. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок та добрі слова про нашого лікаря. Трихологи нашого медцентру підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що значно підвищує ефективність. Завжди раді допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в клініку з проблемою випадіння волосся. Лікар обстежила, поставила діагноз, призначила належне лікування, включаючи плазму. Через певний час дотримання рекомендацій лікаря та процедури я помітила позитивну динаміку. Зменшилася кількість волосся, яке випадає та почали зароджуватися нові цибулини; загальний стан волосся покращився.
Еріка
Ужгород, 20.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Еріко. Дякуємо за відгук. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики та лікування. Нам приємно, що звернення в наш медцентр до спеціаліста Томинець О.В. було ефективним і результативним. Завжди раді допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря-трихолога Томинець О.В. по рекомендації з проблемою випадіння волосся. Лікар підібрала для мене курс лікування – плазмо терапія та таблетований курс лікування. Вже отримала позитивний результат – призупинення випадіння, ріст волосся. Лікуванням задоволена.
Валентина
Ужгород, 15.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Раді, що під наглядом лікаря Томинець О.В. Ви змогли отримати бажаний результат. Комфорт і сучасний підхід до лікування - основні принципи роботи наших медичних центрів. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася до лікаря Томинець О.В. з проблемою випадіння волосся. Лікар поставилася до мене з порозумінням і запропонувала декілька варіантів вирішення проблеми а саме процедура плазмоліфтингу. Процедура пройшла успішно дякуючи хорошому і чуттєвому лікарю. Після проведених декілька процедур вже є помітний ефект.
Марія
Ужгород, 28.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо, що поділилися своїм позитивним досвідом взаємодії з «ОН Клінік». Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, роботою лікаря Томинець О.В. і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики та лікування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в клініку до трихолога Оксани Василівни з проблемою випадіння волосся. Сподобався професіоналізм лікаря. Назначені процедури почали допомагати відновленню волосся. Взагалі клініка подобається, можливо буду звертатись і до інших фахівців. Бажаю всьому колективу процвітання і вдячних пацієнтів.
Олена
Ужгород, 24.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук і добрі побажання. Раді, що наш лікар Томинець Оксана Василівна допомогла вирішити проблему, що Вас турбувала. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Ужгород», атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік до трихолога Томинець О.В. зі скаргами на стрімке випадіння волосся. Лікар оглянула із застосуванням трихоскопії, призначила план лікування. Проходжу курс мезотерапії. На даний момент виконано 8 процедур. Ефект хороший.
Наталія
Ужгород, 23.01.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Вдячні Вам за щирий відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування кожного пацієнта, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Раді знати, що Ви відмічаєте позитивну динаміку лікування. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Питання вирішили,претензій більше немає,повернули гроші за лосьйон.
Юрій
Ужгород, 21.01.2020
Оцінка:
Чисто заробляють гроші на людях, ціни космос, навязали дорогий лосьйон за 1250 грн, який реально коштує 700грн в Україні. Яка може бути довіра до лікаря, який в тобі бачить тільки засіб для свого збагачення, ніякої допомоги немає.
Юрій
Ужгород, 21.01.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юріє. Наш медичний центр офіційно надає платні медичні послуги згідно із затвержденим прайсом, оплата проводиться в добровільному порядку. Кожен пацієнт має право на свій розсуд обирати медичну установу та лікаря за прийнятною вартістю послуг, бо безкоштовна медицина існує лише умовно. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувалася у лікаря-трихолога Томинець О.В. Задоволена результатом лікування. Після лабораторного обстеження, та обстеження волосся тріхоскопом, що назначила лікарка, отримала лікування яке мені допомогло. Дякую лікарю Томинець О.В.
Вікторія
Ужгород, 05.12.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що звернення до нашого спеціаліста було ефективним та результативним для Вас. Наші спеціалісти комплексно підходять до діагностики та лікування кожного пацієнта, в чому Ви змогли переконатися особисто. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік