Logo
0 800 30 11 77
Проходила курс лікування в Томинець Оксани Василівни ,дуже задоволена результатом,рекомендую всім.Дуже приємна,розумна та добра лікарка. Усі працівники дуже привітні а особливо Оксана Василівна.Дуже вдячна за хороший результат!
Вікторія
Ужгород, 16.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Томінець Оксаною Василівною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу розповісти про мого лікаря Томинець Оксану Василівну. Мені її порекомендувала колежанка, яка після ковіду теж втратила волосся. Не очікувала такого яскравого результату. Вразила уважність, людяність та професійність Оксани Василівни. Дякую за можливість ходити без перуки та радіти.
Василенко Таміла
Ужгород, 16.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Таміло. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали подяку на адресу нашого фахівця. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Томінець Оксани Василівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у лікаря-трихолога Оксана Василівна Томінець. Уважна ,хороша, висококваліфікована спеціаліст. Мені дуже допомогла. Рекомендую !!!
Андреа
Ужгород, 15.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андреа. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму нашого лікаря Томінець Оксани Василівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Оксана
Ужгород, 12.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записався на онлайн консультацію у трихолога , оплатив. Через день відписали що не лікар не проводить онлайн консультації. Для повернення коштів потрібно видрукувати А4, заповнити форму, відсканувати, відправити їм назад. Чекаю вже більше тижня!
Іван
Ужгород, 03.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іване. На жаль, нам не вдалось зв'язатись з Вами телефоном, абонент не може приймати вхідні дзвінки. Процедура повернення коштів здійснена успішно згідно технічних умов та регламенту. Детальна інформація Вам надіслана на особистий email. Гарного дня.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар - професіонал своєї справи та дуже приємна людина.
Аліна Чейпеш
Ужгород, 12.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Дякуємо за теплий відгук. Щиро вдячні, що вибрали наш медичний центр. Завжди раді допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря-трихолога Томинець О.В. з проблемою випадіння волосся. Результат плазмотерапії мені дуже сподобався. Випадіння волосся вже майже зовсім зупинилося. Робота персоналу в клініці теж подобається. Все дуже оперативно і швидко. Рекомендую ОН Клінік Ужгород.
Іванна
Ужгород, 26.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іванно. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що звернення до нашого лікаря було ефективним та результативним. Наші спеціалісти комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в ОН Клінік Ужгород до лікаря-трихолога Томинець Оксани Василівни, бо була проблема висипу на шкірі голови. Лікар направила на аналізи та УЗД. Призначила лікування, яке допомогло вже за 5 днів. Клініку рекомендую! Хороший колектив та сервіс!
Любов
Ужгород, 12.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Любове. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок та добрі слова про нашого лікаря. Трихологи нашого медцентру підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що значно підвищує ефективність. Завжди раді допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в клініку з проблемою випадіння волосся. Лікар обстежила, поставила діагноз, призначила належне лікування, включаючи плазму. Через певний час дотримання рекомендацій лікаря та процедури я помітила позитивну динаміку. Зменшилася кількість волосся, яке випадає та почали зароджуватися нові цибулини; загальний стан волосся покращився.
Еріка
Ужгород, 20.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Еріко. Дякуємо за відгук. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики та лікування. Нам приємно, що звернення в наш медцентр до спеціаліста Томинець О.В. було ефективним і результативним. Завжди раді допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря-трихолога Томинець О.В. по рекомендації з проблемою випадіння волосся. Лікар підібрала для мене курс лікування – плазмо терапія та таблетований курс лікування. Вже отримала позитивний результат – призупинення випадіння, ріст волосся. Лікуванням задоволена.
Валентина
Ужгород, 15.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Раді, що під наглядом лікаря Томинець О.В. Ви змогли отримати бажаний результат. Комфорт і сучасний підхід до лікування - основні принципи роботи наших медичних центрів. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася до лікаря Томинець О.В. з проблемою випадіння волосся. Лікар поставилася до мене з порозумінням і запропонувала декілька варіантів вирішення проблеми а саме процедура плазмоліфтингу. Процедура пройшла успішно дякуючи хорошому і чуттєвому лікарю. Після проведених декілька процедур вже є помітний ефект.
Марія
Ужгород, 28.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо, що поділилися своїм позитивним досвідом взаємодії з «ОН Клінік». Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, роботою лікаря Томинець О.В. і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики та лікування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в клініку до трихолога Оксани Василівни з проблемою випадіння волосся. Сподобався професіоналізм лікаря. Назначені процедури почали допомагати відновленню волосся. Взагалі клініка подобається, можливо буду звертатись і до інших фахівців. Бажаю всьому колективу процвітання і вдячних пацієнтів.
Олена
Ужгород, 24.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук і добрі побажання. Раді, що наш лікар Томинець Оксана Василівна допомогла вирішити проблему, що Вас турбувала. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Ужгород», атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги трихолога в Ужгороді

Консультація лікарів в «ОН Клінік Ужгород»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Інфектологія

Діагностика, лікування та профілактика інфекційних захворювань.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Трихологія

Діагностика і лікування захворювань шкіри голови і волосся. Мезотерапія. Позбавлення від лупи і свербіння.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

УЗД

Точна ультразвукова діагностика органів і систем. Останні моделі УЗД-апаратів.
Детальніше про відділення

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.