Logo
0 800 30 11 77
Відвідала гастроетеролога Короткевич І.І про лікаря маю позитивний відгук, уважна, кваліфікована. Я раджу всім знайомим відвідувати ОН Клінік.
Наталія
Полтава, 28.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Короткевич Ірини Іванівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла б залишити відгук про медичний центр „ОН Клінік", це чудовий заклад в якому. працюють найкращі лікарі, професіонали своєї справи. Завжди уважно вислухать Вас та нададуть всі необхідні послуги , підберуть зручний час для прийому та уважно поставляться до Вашого лікування.
Діана
Полтава, 28.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Діано. Дякуємо Вам за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм наших лікарів та маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була вперше на прийомі у лікаря Короткевич І.І. Спілкування із лікарем сподобалося , вона уважено вислухала скарги, надала рекомендації щодо лікування. Спокійний , виважений лікар.
Інна
Полтава, 28.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви задоволені спілкуванням та результатом звернення до нашого лікаря Короткевич Ірини Іванівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже неодноразово звертаюсь до лікаря - гінеколога Фаражалла ОВ . Дуже чуйний і кваліфікований спеціаліст. Зацікавлена у гарному результаті пацієнтки. Надає зрозумілі рекомендації , ніколи не відмовить у відповіді на будь-які питання Завжди важко знайти спеціаліста данної сфери, до якого хочеться повертатися. Рекомендую!
Інесса
Полтава, 28.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інессо. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Фаражалли Ольги Володимирівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На жаль лікар нічого не вилікувала, ні мені, ні чоловіку. Тому не можу рекомендувати даного лікаря. Ще від лікаря був дуже не приємний запах, не можливо було знаходитись в кабінеті.
Оксана
Полтава, 11.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка і перепрошуємо, якщо візит був дискомфортним для Вас. Зазначаємо, що оцінку результативності лікування проводить тільки лікар на контрольному прийомі за оцінки комплексу параметрів. Більш детальну інформацію Вам надано телефоном. Завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прохожу лікування у гастроентеролога, також відвідую капельниці, дуже задоволений роботою всіх фахівців лікарні. Персонал дуже привітливий та дбайливий лікарі та медстра високваліфіковані, якісно виконують свою роботу. Я дуже задоволений своїм лікуванням. у даному закладі. Буду рекомендувати друзям.
Артем
Полтава, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артеме. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже рада,що потрапила до Короткевич Ірини Іванівни, допомогла з вирішенням проблеми,дала рекомендацію по лікуванню.Проявила себе ,як висококваліфікований,чуйний,ввічливий спеціаліст. Дуже вдячна за прийом.
Галина
Полтава, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю Короткевич Ірині Іванівні. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Короткевич Ірина Іванівна професіонал своєї справи.Отримую якісне обстеження та лікування.Завжди уважна,турботлива.Рекомендую!!!
Тетяна
Полтава, 02.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Зворушені щирими словами подяки та високою оцінкою професіоналізму нашого лікаря Короткевич Ірини Іванівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Короткевич Ірина Іванівна, найпрекрасніший лікар, найкращий підхід до лікування. А лікарів за 9 років я поміняв дуже багато, і лише Ірина Іванівна впоралася. За що їй честь та хвала. Дякую! З повагою, Валентин.
Валентин
Полтава, 05.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентине. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до Короткевич Ірини Іванівни. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми переселенці з Харкова, там не один раз користувалися послугами вашої клініки. Зараз знаходимося в Полтаві і необхідно було звернутися до лікаря. Як завжди користуємося послугами вашої клініки, то вирішили і в Полтаві сюди звернутися. На 12 годину під’їхали в відділення, де нам адміністратор відповіла, що нашого запису немає! Записувалися через додаток HELSI, телефонували, запис нам підтверджували! Адміністратор не запропонувала альтернативу, ні інший час ні день! А просто говорила «ми нічого не знаємо, у нас нічого немає»! Проблема залишилася, вихід не знайшли! Максимально не задоволені ставленням до клієнта в цій клініці! Не рекомендую нікому!
Юлія
Полтава, 28.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Служба контролю якості проводить предметний розгляд кожного звернення від пацієнтів. Наразі ми не можемо встановити про кого йде мова у відгуці. Для нас є важливим розібратись у ситуації. Будемо дуже вдячні за додаткову інформацію за номером Служби контролю якості 0800-50-71-70 (з 09:00 до 14:00).
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у гастроентеролога. Так, як мене оглянули та опитали, я в інтернеті більше знайшла. Мене навіть не слухали до пуття. Це просто жах.
Сніжана
Полтава, 30.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сніжано. Дякуємо за відгук та діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що об'єм первинного прийому був виконаний, план подальшої діагностичної тактики визначено у консультативному заключенні, яке пацієнт отримує на руки. Рекомендуємо по завершенні діагностичних обстежень звернутись до профільного спеціаліста. Сподіваємось на продовження співпраці, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
При відвідувані лікаря Короткевич І. І. все сподобалося. Гарний лікар, все гарно доводить до відома пацієнта. Дуже допомогла.
Олена
Полтава, 02.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо, що вибрали наш медичний центр та довірили своє здоров'я нашому спеціалісту. Раді, що Ви задоволені якістю медичної допомоги. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.