0 800 30 11 77
Дуже вдячна лікарю Кантишевій Т.І. за професіональний огляд та консультацію. Дуже сподобалась нова апаратура та ввічливий персонал. Бажаю вам дальнійшого розвитку!
Ірина
Одеса, 21.09.2023
Оцінка:
Была на консультации у гинеколога Чебаненко І.Г. Очень понравился специалист, подробно проконсультировала и дала много позитивных рекомендаций! Также посещала кабинет УЗИ, врач Когутова К.М. Все прошло на высшем уровне, приятный и квалифицированный доктор.
Марина
Одеса, 21.09.2023
Оцінка:
Очень благодарна доктору Когутовой К.М. за профессионализм, внимательность, за её прекрасное отношение к пациенту. Здоровья доктору и процветание клинике! Теперь буду обследоваться в вашей клинике.
Євгенія
Одеса, 21.09.2023
Оцінка:
Я лікувалася в лікаря Шевченко В.Г. з 22/8-2023 г. Це дуже чуйний професійний лікар вона професійно поставила діагноз й професійно лікувала протягом двух тижнів. Вчасно закінчили лікування без последствій. Дуже вдячна всьому колективу з яким я спілкувалась. Така повинна бути наша медицина!!! Дякую
Ганна
Одеса, 21.09.2023
Оцінка:
Хочу выразить свою благарность Шевченко Валерии Геннадьевне за проффесиональное и качественное лечение. Врач очень грамотная, внимательная с чудесной позитивной энергетикой что немаловажно в таком деликатном вопросе избавляет от стресса и стеснения. Всё подробно обьясняла, операция прошла безболезненно. Быстро и эффективно решила мою проблему. Очень рекомендую! И в целом от клиники очень положительные эмоции - чистота, тишина, деликатные, вежливые, приятные администраторы.
Юлия
Одеса, 14.09.2023
Оцінка:
Обухівська хороший фахівець підсказала розказала. Дай Бог щоб помогло.
Ігор
Оцінка:
Доброго дня, Ігорю. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Обуховської Ірини Валеріївни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гарний доктор
Данил
Оцінка:
Доброго дня, Даниле. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
велике спасибі лікарю-проктологу Шевченко Валерії Геннадіївні за професіоналізм і якісне лікування! :) сміливо рекомендую також дуже потішило, що лікар на прийомі завжди випромінює позитивні емоції, що вельми піднімає настрій і відволікає від усіх делікатних медичних процедур))
Микита
Оцінка:
Доброго дня, Микито. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому лікарю Шевченко Валерії Геннадіївні. Цінуємо Вашу думку. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала лікаря-гінеколога Чебаненко Інга Гієвна. Залишилася дуже задоволена консультацією та увагою лікаря. Завжди вчасно та точно зроблені аналізи. Взагалі вважаю клініку Он Клінік найкращою!!! Дякую!!!
Надія
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Чабаненко Інги Гієвни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на Таїрова у вашій клініці. Приємний персонал, хороший гінеколог Чебаненко Інга Гієвга. Завжди порадить і призначить привільний метод лікування. Рекомендую цього лікаря і цю клініку. Доступні ціни та комунікабельність персоналу.
Надя
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Чабаненко Інги Гієвни. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважні лікарі. Хлопець на ресепшні Максім дуже важливий та приємний
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до наших лікарів та маєте позитивні враження від спілкування з нашим персоналом. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уже второй раз обращась в клинику с одной и той же проблемой "синдром раздраженного кишечника", уже к второму врачу и ужасно разочарован. Квалификация врачей (2020 год "Легостаєва Олена Олександрівна" и 2023 год "Дорохова Ганна Юріївна") не достаточна чтоб найти причину и назначить правильное лечение СРК. Назначеные Эндоскопия и Колоноскопия, стоимостью 6180; Анализы 11шт, стоимостью 4375грн а так же назначенное и корректирующее лечение ни дало ни одного результата. Зря потраченное время и деньги. Врачи не хотят думать и разбираться. Все лекарства были куплены и приняты в соответствии с назначениями врачей. Смысла в обращаться с повторной уже 3тей консультацией к Дороховой Ганне Юріївне не вижу.
Борис
Одеса, 09.08.2023
Оцінка:

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

ОН Клінік Одеса (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.