Logo
0 800 30 11 77
Доброго всем дня! Хочу поделиться впечатлением от работы «врача» хирурга, эндоскописта Онклиник в Одессе Сметанюка Виталия. Исследование (гастроэндоскопия) проводилось в связи с моими жалобами на боли в животе. Запись на исследование была предварительной по телефону, в ходе чего оператор не предложил опцию исследования со сном. На самом исследовании данный «доктор» не смог обеспечить должную технику работы с зондом, во избежание нежелательных рефлексов – работал резко и неаккуратно. Как результат – на ходу придуманное заключение и устная рекомендация прийти ещё раз и сделать исследование со сном. Самое интересное – данный «врач» даже не выявил в ходе исследования наличие в органах ЖКТ helicobacter pilori, что является принципиальным моментом, т.к. тактика лечения в случае наличия или отсутствия указанной флоры сильно отличается. Проводивший последующую консультацию гастроэнтеролог данного заведения, как следствие, назначил неподходящее моему случаю лечение. Хеликобактер был выявлен в большом количестве после (в течение 1-2 недель) в другой лаборатории (по крови) и во время аналогичного исследования в другом диагностическом центре. После обращения на ресепшн в центре сразу после проведённого исследования по поводу возврата средств, служба «контроля качества» Онклиник больше недели рассматривала этот вопрос и по итогу отказались возвращать оплату за по факту непроведённое исследование, ограничившись лишь предложением небольшой скидки на последующее исследование. С их слов – данный «доктор» очень опытный, профессиональный и на него никогда не было жалоб. Не знаю, покрывают ли они своего некомпетентного «врача», или может быть действительно в тот день он был не в лучшей форме, но считаю нужным предупредить всех людей, которые собираются исследоваться / лечиться в Онклиник в г. Одесса (ул. Королёва) вообще или конкретно у Сметанюка Виталия – будьте внимательны с ними! Возможно, вам стоит поискать другое место и другого специалиста, ведь речь идёт о здоровье.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що всі процеси в нашій клініці проходять згідно встановленим стандартам і вимогам чинного законодавства. Медикаментозний сон в рамках гастроскопії не є обов'язковим і проводиться виключно за бажанням пацієнта та при відсутності протипоказів до цього. Такого бажання при запису на діагностику виказано не було. Лабораторні та інші діагностичні дослідження являються додатковими і взаємодоповнюючими, а не взаємовиключаючими. Комплексну оцінку всіх результатів дообстежень проводить лікуючий лікар. Більш детальну інформацію Вам було надано в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Мій відгук від 5/04/2024, який я лишила в клініці на Корольова, прошу вважати недійсним і не розміщувати його. Не можу рекомендувати масаж, оскільки після другого сеансу почалися сильні болі в попереку.
Жакова Майя Володимирівна
Оцінка:
Доброго дня, Майя Володимирівна. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку. Зазначаємо, що будь які лікувально-профілактичні процедури можуть по-різному сприйматись пацієнтами в силу наявних патологічних змін. Питання щодо призначень і оцінку стану в динаміці зазвичай вирішує лікуючий лікар. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На консультації лікар Помельнікова Ю.А. на всі питання відповідає, при огляді - пояснює. Рекомендую!
Юлія
Одеса, 29.03.2024
Оцінка:
Вперше була на прийомі лікаря-гінеколога Помельникової Ю.А. Я задоволена обслуговуванням та ввічливим ставленням до мене як пацієнта і як до людини. Відповіла на всі мої питання та поставила у відомість щодо стану мого здоровʼя на поточний час. Буду звертатися ще.
Анна
Одеса, 29.03.2024
Оцінка:
Була на прийомі в лікаря гінеколога Помельникової Ю.А. Прийомом задоволена, лікарка провела професійний огляд, забрала аналізи, провела консультацію. Дякую лікарю, рекомендую!
Тетяна
Одеса, 29.03.2024
Оцінка:
Отримала консультацію лікаря-ендокринолога Обуховської І.В. за темою захворювань щитовидної залози, шлунково-кишкового тракту і дієтології. Дуже грамотна лікарка. Розпитала про історію захворювання, порівняла показники в динаміці за роками. Провела огляд. Детально розповіла про харчування. Логічно вибудувала висновки і напрямки в лікуванні, з поясненням призначених препаратів, діючих речовин, режиму приймання і перспективи поліпшення самопочуття, краси і молодості. Велике спасибі лікарю. Рекомендую для консультації!
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Обуховською Іриною Валеріївною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проводила УЗД обстеження у лікаря Когутової К.М. Лікар дуже уважно і прискіпливо провела обстеження зі знанням основ медицини, технічного пояснення, програм, нових досліджень медицини. Дуже делікатно і попереджувально і відмінно проводила обстеження, супроводжуючи коментарями і навідними питаннями в сумнівних ділянках, а також провела порівняння з попередніми УЗД - дослідженнями. Дуже грамотний лікар, дуже задоволена проведеним обстеженням. Клініка дуже сучасна, зі зручним і новітнім обладнанням та кабінетами. Рекомендую всім для консультації.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень кваліфікації нашого фахівця. Ми цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Когутової Катерини Миколаївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доктор Туренко Роман Вікторович, чуйна, ввічлива людина. В доступній формі надає консультацію. Спілкуюсь протягом двох років. Спеціаліст до якого я рекомендую звертатися.
Людмила
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму нашого лікаря Туренка Романа Вікторовича. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була на прийомі у лікаря Туренко Романа Вікторовича. При спілкуванні виявився дуже компетентний, уважний, буду підтримуватися рекомендацій цього лікаря. Лікар від Бога!
Галина
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Туренка Романа Вікторовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на консультації у гінеколога Шляхтіної Людмили Петрівни. За всю мою історію ходіння по лікарях, це перший лікар-гінеколог, яка почала розбиратися комплексно у вирішенні моїх питань. Дуже уважна, грамотна і доступно, і докладно пояснює лікар!
Христина
Оцінка:
Доброго дня, Христино. Дякуємо за позитивний відгук та висловлену думку. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шляхтіної Людмили Петрівни. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку лікарю УЗД Янішевській Наталі Володимирівні за її високий професіоналізм, грамотний підхід та хорошу якість проведеного дослідження.
Ніна
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Янішевської Наталі Володимирівни. Нам приємно, що Ви особливо відзначили високий рівень кваліфікації нашого фахівця. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до Валерії Геннадіївни по допомогу з проблемою геморою. Лікар показала високий професіоналізм і глибоке розуміння проблеми. Після операції став почуватися набагато краще, проблема зникла, життя змінилося, зникли болі. Дуже раджу Валерію Геннадіївну як фахівця і прекрасну людину.
Генадій
Оцінка:
Доброго дня, Геннадію. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що наш лікар Шевченко Валерія Геннадіївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

ОН Клінік Одеса (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.