Logo
0 800 30 11 77
Була на прийомі у лікаря Дерменжи Олега Івановича. Швидко поставив діагноз, попередньо вислухавши і оглянувши. Детально розказав курс прийому ліків. Лікарем залишилася повністю задоволена.
Маргарита
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Скористалася онлайн консультацією. Нажаль лікар проговорив загальні рекомендації відомі усім. Просила призначити медикамент, саме який і схему він пообіцяв надіслати у месенджері. Але просто забув. На повідомлення не відповідає. Чи коштувала така консультація своєї вартості? Якщо я просто залишилася без будь якої відповіді.
Наталя
Миколаїв, 23.11.2023
Оцінка:
ДЯКУЄМО за належне обслуговування Дякуємо за добрих лікарів Дякую дівчатам на рецепшині завжди усміхаються и уважні до людей
Ганчо Світлана
Миколаїв, 18.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дерете непогані гроші, а обслуговування як у радянських поліклініках. До спеціаліста не потрапити і за тиждень. Аналізи в особистому кабінеті подивитися не можу, бо у вас зверхсекретність. Я військовослужбовець, і не можу за кожною бумажкою їздити. Більше ніколи не звернусь до цієї богадельні, і знайомим розповім. Оцінка-0
Дмитро
Миколаїв, 24.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитро. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що в нашій клініці всі послуги надаються згідно встановленого прайсу та за попереднім записом. Результати аналізів по готовності надсилаються пацієнту автоматично на електронну адресу, яку він залишає при реєстрації в клініці. Нами перевірена інформація та підтверджуємо, що всі готові результати успішно надіслано згідно регламентного строку. При виникненні додаткових питань ми залюбки готові допомогти, контактний центр працює цілодобово. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати лікарю Юшенко Ванді Віталіївні та медсестрі Ярошенко Юлії за професійну роботу і уважне, добре ставлення. Дуже дбайливий підхід на абсолютно кожному прийомі. Величезне вам спасибі! Спасибі величезне Вам за хорошу організаційну роботу медичного центру.
Тетяна
Миколаїв, 04.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про лікаря Юшенко В.В. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. У наших медичних центрах працюють тільки кваліфіковані фахівці, які застосовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування в клініці на вищому рівні. Лікар Юшенко В. В. ввічлива, професійна. Приємне відношення медпрацівників. Буду рекомендувати клініку знайомим. Дякую!
Ольга
Миколаїв, 25.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру та спеціалістів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна врачу Юшенко В. В., проходжу курс санацій і фонофорез н/миндалин. Врач дуже уважна, процедура проходить безболісно. Раджу всім у кого є таке захворювання не боятися проходити лікування. Велике спасибі таким чуйним і привітливім врачам і всім співробітникам клініки.
Людмила
Миколаїв, 17.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо Вам, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашої клініки. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Зажди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувала взимку гайморит у Юшенко Ванди Віталіївни, робили з медсестрою Зозулі. Даремно боялася! Дуже класна процедура з миттєвим результатом. Гайморит вилікувала без таблеток-антибіотиків. Хоча до цього була у Лора за пропискою і виписували антибіотики. Ванда Віталіївна дуже уважна, а з такою веселою медсестрою ніяка зозуля не страшна. Рекомендую!
Вікторія Олегівна
Миколаїв, 12.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія Олегівна. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і високу оцінку роботи наших фахівців. Ми раді, під наглядом нашого лікаря Ви змогли знайти рішення проблеми, яка викликала занепокоєння. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на консультації у лікаря-отоларинголога Ванди Віталіївни Юшенко. Хочу відмітити її професіоналізм, привітність і уважність до кожної деталі. Я отримала відповіді на всі мої питання. Якщо буде потрібно обов’язково звернуся до цього лікаря ще раз. І окремо хотіла подякувати дівчатам на рецепції, які швидко і дуже ввічливо допомагають у вирішенні усіх питань та нюансів. Завжди приємно до них звертатися.
Юлія
Миколаїв, 04.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні по рекомендації знайомої вперше побувала в ОН Клінік у лікаря ЛОРа. Клініка дуже сучасна, велика та чиста, знаходиться у центрі міста, що є дуже зручно. Лікар ЛОР Юшенко Ванда дуже гарний спеціаліст. На прийомі була уважна, ввічлива, привітна. Лікар провела огляд, зробила процедуру, та назначила лікування. Я дуже вдячна за таке ставлення, та професіоналізм. Відтепер буду рекомендувати вашу клініку своїм знайомим та рідним.
Наталя
Миколаїв, 28.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Звертатися до клініки за рекомендаціями — давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Юшенко В.В. Ви змогли знайти рішення проблеми, яка викликала занепокоєння. В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та уважні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здравствуйте! Цілком виправдані ціни. Але є відчуття що ти приходиш до лікаря як перший раз на прийом. Чому б не зберігати всі дані про клієнта в базі, так як аналізи теж здаються у вас. Кожен раз доктор запитує, які препарати приймаю і які у мене аналізи .... На даний момент проходжу санацію мигдалин, про ефект поки що не можу написати. Але з надіями сподіваюся що мене вилікують)
Валентина
Миколаїв, 20.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентина. Дякуємо за відгук. Зворотній зв'язок від наших пацієнтів дає нам можливість постійно вдосконалювати якість медичного обслуговування. Ми прагнемо надати нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі знаходження в стінах клініки. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Медичний центр ОН Клінік відвідую 5 разів, ходжу на процедуру промивання мигдалин. Мій лікар Юшенко В. В., процедура проходить безболісно, дуже уважний лікар. Вирішила пройти ще загальне обстеження в цій клініці. Відвідала сімейного лікаря Кудринську М. Ф., лікар вислухала скарги, відправила на дообстеження, все докладно розповіла. Дуже добре ставлення до пацієнтів, приємний колектив. Ціни не високі в порівнянні з іншими мед. центрами, приблизно на одному рівні.
Анастасія
Миколаїв, 30.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасія. Дякуємо за інформативний відгук і Вашу об'єктивну думку. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування в стінах клініки пройшло для Вас в позитивній атмосфері і було ефективним. Цінова політика в нашій Мережі грунтується на об'єктивних економічних факторах. Ми пропонуємо якісний сервіс та інноваційні методики лікування з використанням сучасного високотехнологічного обладнання. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.