0 800 30 11 77
Дерете непогані гроші, а обслуговування як у радянських поліклініках. До спеціаліста не потрапити і за тиждень. Аналізи в особистому кабінеті подивитися не можу, бо у вас зверхсекретність. Я військовослужбовець, і не можу за кожною бумажкою їздити. Більше ніколи не звернусь до цієї богадельні, і знайомим розповім. Оцінка-0
Дмитро
Миколаїв, 24.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитро. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що в нашій клініці всі послуги надаються згідно встановленого прайсу та за попереднім записом. Результати аналізів по готовності надсилаються пацієнту автоматично на електронну адресу, яку він залишає при реєстрації в клініці. Нами перевірена інформація та підтверджуємо, що всі готові результати успішно надіслано згідно регламентного строку. При виникненні додаткових питань ми залюбки готові допомогти, контактний центр працює цілодобово. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до лікаря отоларинголога Коноваленка Оксани Леонідівни. Лікар дуже акуратно та абсолютно безболісно провела огляд порожнини носа за допомогою відеоендоскопа. Лікар уважна, нічого зайвого не призначає. Бажано розмістити на сайті ОН Клінік інформацію про те, який ендоскоп використовується. Оскільки ендоскопи огляду лор-органів бувають різні. Відповідно та обстеження різного виду. Рекомендую лікаря Коноваленка Оксану Леонідівну.
Олена
Миколаїв, 24.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Нам приємно, що прийом у нашого спеціаліста був для Вас максимально комфортним та інформативним. Зворотний зв'язок від наших пацієнтів дає нам можливість щодня удосконалювати якість медичного обслуговування та створювати максимально комфортні умови. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю-отоларинтологу Коноваленко Оксані Леонідівні!!!! Приходила до неї на прийом із літнім батьком, якого дуже складно затягнути до будь-якого лікаря. Ми залишилися дуже задоволені - уважний, чуйний лікар, дуже акуратно був проведений огляд та маніпуляції... слух звичайно в такому віці вже не відновити, але ми отримали масу тямущих рекомендацій, щоб зупинити процес втрати слуху Дякую вам величезне, Оксано Леонідівно!
Інна
Миколаїв, 05.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок та добрі слова. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг є першочерговим завданням нашої Мережі, тому у нас працюють лише кваліфіковані фахівці. Нам приємно, що пацієнт залишився задоволеним якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати лікарю Юшенко Ванді Віталіївні та медсестрі Ярошенко Юлії за професійну роботу і уважне, добре ставлення. Дуже дбайливий підхід на абсолютно кожному прийомі. Величезне вам спасибі! Спасибі величезне Вам за хорошу організаційну роботу медичного центру.
Тетяна
Миколаїв, 04.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про лікаря Юшенко В.В. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. У наших медичних центрах працюють тільки кваліфіковані фахівці, які застосовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування в клініці на вищому рівні. Лікар Юшенко В. В. ввічлива, професійна. Приємне відношення медпрацівників. Буду рекомендувати клініку знайомим. Дякую!
Ольга
Миколаїв, 25.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру та спеціалістів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна врачу Юшенко В. В., проходжу курс санацій і фонофорез н/миндалин. Врач дуже уважна, процедура проходить безболісно. Раджу всім у кого є таке захворювання не боятися проходити лікування. Велике спасибі таким чуйним і привітливім врачам і всім співробітникам клініки.
Людмила
Миколаїв, 17.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо Вам, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашої клініки. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Зажди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувала взимку гайморит у Юшенко Ванди Віталіївни, робили з медсестрою Зозулі. Даремно боялася! Дуже класна процедура з миттєвим результатом. Гайморит вилікувала без таблеток-антибіотиків. Хоча до цього була у Лора за пропискою і виписували антибіотики. Ванда Віталіївна дуже уважна, а з такою веселою медсестрою ніяка зозуля не страшна. Рекомендую!
Вікторія Олегівна
Миколаїв, 12.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія Олегівна. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і високу оцінку роботи наших фахівців. Ми раді, під наглядом нашого лікаря Ви змогли знайти рішення проблеми, яка викликала занепокоєння. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря Коноваленко О. Л., з приводу болю в горлі, від якої не могла ніяк позбутися. Лікар дуже акуратно провела огляд за допомогою сучасного обладнання - відеодіагностики мигдалин. Призначила необхідне дообстеження. Після поставила діагноз і детально пояснила кроки лікування. Хочу відзначити прекрасний персонал. Відчувається, що про тебе піклуються і хочуть зробити здоровим!
Лариса
Миколаїв, 12.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Лариса. Лікарський талант Коноваленко О.Л. в поєднанні з сучасним високотехнологічним обладнанням, яке використовується в клініках нашої Мережі, дає дійсно вражаючий результат. Дякую за Вашу думку про роботу нашого фахівця, ми прагнемо щодня вдосконалювати систему медичного обслуговування для зручності і комфорту наших пацієнтів. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на консультації у лікаря-отоларинголога Ванди Віталіївни Юшенко. Хочу відмітити її професіоналізм, привітність і уважність до кожної деталі. Я отримала відповіді на всі мої питання. Якщо буде потрібно обов’язково звернуся до цього лікаря ще раз. І окремо хотіла подякувати дівчатам на рецепції, які швидко і дуже ввічливо допомагають у вирішенні усіх питань та нюансів. Завжди приємно до них звертатися.
Юлія
Миколаїв, 04.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні по рекомендації знайомої вперше побувала в ОН Клінік у лікаря ЛОРа. Клініка дуже сучасна, велика та чиста, знаходиться у центрі міста, що є дуже зручно. Лікар ЛОР Юшенко Ванда дуже гарний спеціаліст. На прийомі була уважна, ввічлива, привітна. Лікар провела огляд, зробила процедуру, та назначила лікування. Я дуже вдячна за таке ставлення, та професіоналізм. Відтепер буду рекомендувати вашу клініку своїм знайомим та рідним.
Наталя
Миколаїв, 28.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Звертатися до клініки за рекомендаціями — давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Юшенко В.В. Ви змогли знайти рішення проблеми, яка викликала занепокоєння. В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та уважні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікарі довго не могли знайти проблему на яку я скаржилася. Спасибі отоларингологу Коноваленко Оксані Леонідівні, що виявила проблему. Професійно підходить до призначення препаратів. Не приписувала ніяких зайвих пігулок. Призначила курс санації мигдалин. На шостій процедурі, я зрозуміла що моя проблема пішла. Рада клініці - зберігати дані пацієнта, так би кожен раз не питати пацієнта які препарати він приймає ?
Валентина
Миколаїв, 27.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентина. Дякуємо за відгук. Ми раді, що під наглядом нашого фахівця Коноваленко О.Л. Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння і залишилися задоволені результатом. Зворотний зв'язок від наших пацієнтів дає нам можливість щодня вдосконалювати якість медичного обслуговування і створювати максимально комфортні умови. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертаюся по допомогу до ЛОР лікаря Коноваленко О. Л. з проблемою лікування хронічного тонзиліту. Хочу висловити величезну подяку Оксані Леонідівні за професійний підхід, детально надану інформацію про проблему і підбір необхідної терапії.
Катерина
Миколаїв, 27.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерина. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу наших фахівців. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатами перебування в нашій клініці. Комфорт наших пацієнтів є одним з головних принципів роботи наших медичних центрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.