Logo
0 800 30 11 77
Була на прийомі у Пегін Є.Л. дуже в захваті від компетенції лікаря. Зразу прописав лікування, промив вуха. Рекомендую усім промивати у нього вуха. Безболісно і обережно.
Катерина
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пєгіна Євгенія Леонідовича. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Довелось звернутися з приводу видалення вушної пробки, що викликала закладеність вуха на вихідних. Зателефонувала у неділю, записали на ранок понеділка, і вже через кілька хвилин наче нічого і не було) Дуже швидке і якісне обслуговування на всіх рівнях, процедура безболісна, з попереднім досвідом виконання такої ж у міській поліклініці не зрівняти. Від заходу до клініки до виходу минуло не більше 15 хвилин. Щиро дякую медичному та адміністративному персоналу за вашу старанну роботу!
Ксенія
Миколаїв, 26.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ксеніє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівця. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Якісна, змістовна консультація. Дякую
Володимир
Миколаїв, 02.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, потрапила на прийом до лікаря Пєгін Е.Л. , я залишилась у захваті! У мене був нестерпний біль у горлі, три тижні не змогли мені підібрати лікування. Лікар в онклінік зробив огляд, взяв необхідні аналізи та підібрав мені лікування і вже цього ж дня я нарешті почувала себе краще! Велике йому дякую ! Однозначно рекомендую!
Пацієнт
Миколаїв, 20.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Пєгіна Євгенія Леонідовича. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Дерменжи Олега Івановича. Швидко поставив діагноз, попередньо вислухавши і оглянувши. Детально розказав курс прийому ліків. Лікарем залишилася повністю задоволена.
Маргарита
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Дерменжи Олега Івановича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Скористалася онлайн консультацією. Нажаль лікар проговорив загальні рекомендації відомі усім. Просила призначити медикамент, саме який і схему він пообіцяв надіслати у месенджері. Але просто забув. На повідомлення не відповідає. Чи коштувала така консультація своєї вартості? Якщо я просто залишилася без будь якої відповіді.
Наталя
Миколаїв, 23.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалась така думка і перепрошуємо за дискомфорт. Хочемо зазначити, що лікарі в першу чергу діють в інтересах пацієнта. В ряді випадків необхідний очний огляд і оцінка стану пацієнта для визначення подальшої тактики. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
ДЯКУЄМО за належне обслуговування Дякуємо за добрих лікарів Дякую дівчатам на рецепшині завжди усміхаються и уважні до людей
Ганчо Світлана
Миколаїв, 18.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дерете непогані гроші, а обслуговування як у радянських поліклініках. До спеціаліста не потрапити і за тиждень. Аналізи в особистому кабінеті подивитися не можу, бо у вас зверхсекретність. Я військовослужбовець, і не можу за кожною бумажкою їздити. Більше ніколи не звернусь до цієї богадельні, і знайомим розповім. Оцінка-0
Дмитро
Миколаїв, 24.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитро. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що в нашій клініці всі послуги надаються згідно встановленого прайсу та за попереднім записом. Результати аналізів по готовності надсилаються пацієнту автоматично на електронну адресу, яку він залишає при реєстрації в клініці. Нами перевірена інформація та підтверджуємо, що всі готові результати успішно надіслано згідно регламентного строку. При виникненні додаткових питань ми залюбки готові допомогти, контактний центр працює цілодобово. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати лікарю Юшенко Ванді Віталіївні та медсестрі Ярошенко Юлії за професійну роботу і уважне, добре ставлення. Дуже дбайливий підхід на абсолютно кожному прийомі. Величезне вам спасибі! Спасибі величезне Вам за хорошу організаційну роботу медичного центру.
Тетяна
Миколаїв, 04.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про лікаря Юшенко В.В. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. У наших медичних центрах працюють тільки кваліфіковані фахівці, які застосовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування в клініці на вищому рівні. Лікар Юшенко В. В. ввічлива, професійна. Приємне відношення медпрацівників. Буду рекомендувати клініку знайомим. Дякую!
Ольга
Миколаїв, 25.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру та спеціалістів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна врачу Юшенко В. В., проходжу курс санацій і фонофорез н/миндалин. Врач дуже уважна, процедура проходить безболісно. Раджу всім у кого є таке захворювання не боятися проходити лікування. Велике спасибі таким чуйним і привітливім врачам і всім співробітникам клініки.
Людмила
Миколаїв, 17.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо Вам, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашої клініки. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Зажди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувала взимку гайморит у Юшенко Ванди Віталіївни, робили з медсестрою Зозулі. Даремно боялася! Дуже класна процедура з миттєвим результатом. Гайморит вилікувала без таблеток-антибіотиків. Хоча до цього була у Лора за пропискою і виписували антибіотики. Ванда Віталіївна дуже уважна, а з такою веселою медсестрою ніяка зозуля не страшна. Рекомендую!
Вікторія Олегівна
Миколаїв, 12.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія Олегівна. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і високу оцінку роботи наших фахівців. Ми раді, під наглядом нашого лікаря Ви змогли знайти рішення проблеми, яка викликала занепокоєння. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.