Logo
0 800 30 11 77
Була на прийомі у Стремедловської Анастасії Олександрівни. Справжній професіонал! Проконсультувала мене з усіх питань, дала рекомендації. Все швидко, ввічливо та з гарним настроєм.
Анастасія
Миколаїв, 12.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую Стремедловській А.О. Попала до неї на прийом, вона все зробила професійно, все обʼяснила що краще і як зробити, дуже внімательна, врач від Бога. Всім своїм знайомим буду пропонувати звертатися до цієї лікарки.
Анжеліка
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анжеліко. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Абсолютно незадоволена обслуговуванням і лікарем! Записувалася заздалегідь, у робочий для мене час, прийшла раніше, і все одно довелося просидіти 15 хвилин під кабінетом в очікуванні! Була на прийомі у дерматолога Устинської Інни Іванівни. Ніякого огляду дерматоскопом не було, як мені розповідали, коли я записувалася, вона просто посвітила на мене лампою, з якою підлітки селфі роблять, загадково подивилася, на цьому все закінчилося. Після цього вона мені, ймовірно, поставила діагноз, і сказала, піди полікуйся 10 днів, а потім подивимося, підходить тобі чи ні (тобто піти викинути 3000 грн на 10 днів, а потім прийти і знову заплатити за її здогадки). Аналіз вона сказала здавати не потрібно, тому що потрібно чекати 3 дні! Вартість аналізу - 260 грн, результат того ж дня ввечері, який я пішла здала і з'ясувалося, що нічого у мене немає з того, про що вона там здогадувалася. Крім неї я була ще у 2 лікарів, і нічого того, що Устинська там здогадки свої ліпила, жоден лікар абсолютно не підтвердив. Не рекомендую! Абсолютно не компетентна, хоча запевняють, що у неї стаж роботи! Викинуті гроші і витрачений час!
Ольга
Миколаїв, 11.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Кожен лікар має право на свою професійну думку та рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Пацієнт може на свій розсуд погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення. Бажаємо здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
дерматолог Стремедловська Анастасія Олександрівна, дуже чудовий та проффесійнрй лікар, було приємно попасти до такого спеціаліста. Поставила правильний діагноз та грамотне лікування, приємно було спілкуватись, лікар була вічлева та доступне все розповіла про мій деагноз. Дуже вам дякую.
Юлія
Миколаїв, 31.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Стремедловська А. О. здійснила прийом дуже дбайливо та кваліфіковано ставиться до пацієнта. Я дуже задоволена роботою професіонала, майстра своєї справи. Лікар від Бога!
Світлана
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Стремедловська Анастасія Олександрівна, дуже була уважна, приємна, задовольнила всі мої потреби, які мене турбували. Допомогла мені з моєю проблемою. Величезне Дякую.
Світлана
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Стремедловської А.О. Все детально та зрозуміло пояснили. Лікар дуже приємний! Щиро вдячна за консультацію. Також, хочеться виразити подяку персоналу - за уважність, та прекрасне ставлення до пацієнтів.
Лілія
Миколаїв, 27.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в Устинської Інни Віленівни на прийомі. Абсолютно некомпетентний лікар. Жахливе враження від прийому і що ще гірше - безрезультатний візит до лікаря. Нікому не раджу!
Анастасія
Миколаїв, 18.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Фахівець рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Право пацієнта погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Більш детальна інформація Вам повідомлена у телефонному режимі. Зичимо здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Устинська Інна Іванівна (лікар). Оглядом у лікаря задоволені, уважна, професійна, добра, приємна в спілкуванні.
Анастасія
Миколаїв, 22.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Устинській Інні Іванівні. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийому у цього чудового лікаря ,залишилася дуже задоволена. Приємна людина і кваліфікований фахівець. Рекомендую на всі сто відсотків.
Олена
Миколаїв, 13.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Вдячні за рекомендації. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена візитом до лікаря дерматолога, яку звуть Стремедловська Анастасія Олександрівна. Лікар дуже уважна, приємна, відмінний спеціаліст у своїй сфері діяльності. Дуже вдячна за консультацію, за огляд, за те, що безболісно видалила не бажані папіломки, при цьому вона піклувалась і запитувала за мої відчуття. І ще хочу додати, що вона дуже гарна і приємна в спілкуванні.
Олена
Миколаїв, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна персоналу клініки, всі ввічливі, привітні, грамотно та коректно відповідають на запитання. Особлива вдячність лікарю-дерматологу Стремедловській А.О. за професійність, позитив! Вперше проходила процедуру видалення папіллом - дуже хвилювалася! Але Анастасія Олександрівна так психологічно налаштувала, що зовсім і не відчула болі! А папіллом у мене було дуже багато! Дякую велике!
Тетяна
Миколаїв, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю Стремедловській Анастасії Олександрівні. Раді, що з допомогою нашого фахівця вдалося вирішити проблему зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.