0 800 30 11 77
...
Сергій
Миколаїв, 10.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Борзенка В. С. – чудовий лікар! Тільки йому вдалося вирішити мою проблему, хоча був до нього у двох фахівців, нічого не допомогло, дякую, Вадиме Сергійовичу, за допомогу! Лікар дуже уважний і нічого зайвого не призначає. Обов'язково рекомендуватиму лікаря та клініку своїм знайомим. Клініка – відмінна: все чисто, обслуговування – супер, лікарі – найкращі. Дуже вдячний Вам! Дякую за Вашу працю! Не у всіх приватних клініках таке ставлення до пацієнтів, як у Вас – видно, що цінуєте пацієнтів. Спасибі. Успіхів Вам і успіхів!
Сергій
Миколаїв, 09.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо Вам за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Борзенка В.С. Ви змогли вирішити неприємну проблему і залишилися задоволені результатом. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У клініку потрапили майже повністю розпачливі, стан після нескінченних ходінь по колу – сімейний лікар – ситуаційні дослідження – відсутність вузьких фахівців, саме тоді, коли вони необхідні. Ми проїжджали повз, побачили клініку і зайшли. І це було просто “ВАУ” – всі (справді ВСІ!) наші проблеми вирішилися послідовно, спокійно, неймовірно доброзичливо, починаючи з ресепшена (Кухаренко Марина Володимирівна), взяття аналізів та професійними лікарями: травматологом, неврологом, дерматологом, тепер йдемо до гастроентеролога. Все більш ніж супер!
Олена
Миколаїв, 29.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Ми надаємо можливість отримати якісні медичні послуги у комфортній атмосфері. У нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, використовується сучасне медичне обладнання. Нам приємно отримувати відгуки від наших пацієнтів. Завжди готові допомогти у разі потреби, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити слова подяки лікарю дерматологу Борзенку Вадиму Сергійовичу за професіоналізм, за чуйність та уважне ставлення, за відмінне знання своєї справи! До моїх слів приєднуються лікарі Італії! Ваш діагноз себорейна кератома – повністю підтвердили! Дякую величезне, Вадиме Сергійовичу!
Тетяна
Миколаїв, 27.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добридень, Тетяно. Дякуємо за щирий відгук та Вашу об'єктивну думку. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта, а також знаходять індивідуальний підхід. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі перший раз в ОН Клінік, у лікаря-дерматолога Пальчик Анастасії Олександрівни. Сама клініка дуже європейського типу. Просторо, чисто, привітний персонал. Лікар сподобалася, все дохідливо і професійно розповіла, поставила діагноз. Приємна як людина. Загалом, все сподобалося. Сподіваюся, що вирішу свою проблему.
Наталія
Миколаїв, 10.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за відгук. Згідні з Вами, в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування, а також використовують у своїй роботі передові методики та обладнання. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю-дерматологу Борзенко В. С. Відвідую його вже не перший раз, доктор завжди відповідає на поставлені питання чітко і грамотно. Призначив необхідні аналізи і після результатів підтвердив попередньо поставлений діагноз. У клініці завжди зустрічають ввічливо і проводжають в кабінет до лікарів. Спасибі вам. Буду завжди вас рекомендувати.
Сергій
Миколаїв, 28.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Згідні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного пацієнта. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в клініку в лютому цього року, обслуговування на вищому рівні (питань і зауважень немає), а ось щодо фахівця в галузі дерматології, лікаря Борзенка Вадима Сергійовича, у мене великі сумніви. Він мені не тільки не допоміг, але мені стало від його призначеного лікування гірше. Я довго не могла зважитися написати відгук. Коли мої пошуки лікаря, який би мені міг допомогти в моїй ситуації, обернулися успіхом, я пишу свою думку про лікаря, який в моєму випадку не допоміг у лікуванні, а тільки погіршив ситуацію.
Олена
Миколаїв, 25.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що прийоми фахівців у медичному центрі проводяться згідно зі стандартами. На прийомі виконується профільний огляд фахівця з фіксацією виявлених змін на день огляду. Визначається план лікувально-діагностичної тактики на підставі об'єктивних клінічних даних. Якщо у пацієнта є висновок з іншою думкою фахівця, готові продовжити предметний розбір ситуації за умови надання альтернативного висновку з іншою думкою. Завжди готові допомогти, всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вчора я побувала на прийомі у лікаря Пальчик Анастасії Олександрівни. Ніколи не отримувала скільки приємних емоцій і такого якісного обслуговування в медицині! Грамотна, компетентна, позитивна, приємна, обізнана у своїй справі лікарка, якісне обслуговування на високому рівні, добре ставлення, турбота, дотримання правил, антисептики. Спасибі лікарю, медсестричці за такий сервіс ву медицині. Спасибі "ОН Клінік" за таких співробітників! Успіхів вам і процвітання!
Ольга
Миколаїв, 27.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольга. Фахівці «ОН Клінік Миколаїв», зокрема Пальчик А.О., до діагностики та лікування кожного пацієнта підходять комплексно, враховуючи індивідуальні особливості кожного. У цьому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Дякуємо Вам за відгук і добрі слова. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в клініку до лікарів Борзенко В. С. та Ганжі К. Г. Хворію давно, прийшла з хронічним захворюванням понад 12 років. Обслуговування та консультації дуже сподобалися. Проходжу лікування, вже бачу поліпшення, ще продовжую лікування, сподіваюся на повне вилікування. Робота реєстратури сподобалася: швидко, чітко, ввічливо.
Раїса
Миколаїв, 20.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Раїсо. Дякуємо за добрі слова на адресу наших лікарів. Якісне медичне обслуговування в комфортних умовах - один із головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у дерматолога Борзенко Вадима Сергійовича. Дуже хороший, грамотний лікар. Вислуховує всю історію хвороби, після грамотно, комплексно підходить до діагностики та лікування хвороби. Обов'язково рекомендую доктора за необхідності. Сама клініка і лікарі на вищому рівні.
Вікторія
Миколаїв, 14.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатами перебування в нашому медичному центрі. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю-дерматологу Пальчик А. О., за надану своєчасну консультацію і дбайливе видалення папіломи. Все пройшло швидко і якісно. Дуже уважний доктор. А також я була на УЗД, де мені надали інформацію доступно і коректно. Доктор ендокринолог Дорошенко А. П. поставилася до мене дуже уважно і дала мені детальну інформацію про мою проблему і призначила лікування. Також висловлюю подяку всьому медперсоналу. Всім здоров'я, а клініці вашої - процвітання!
Алла
Миколаїв, 28.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алло. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи наших фахівців. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого медичного центру і якістю обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря дерматолога Пальчик Анастасії Олександрівни з висипанням в області спини і шиї. Після огляду лікар склала план лікування, в результаті якого покращився стан шкіри, а висипання пройшли. Спасибі доктору за прекрасний прийом і професіоналізм. Рекомендую!
Євген
Миколаїв, 27.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Євгене. Дякуємо за довіру і вибір «ОН Клінік Миколаїв». Лікар-дерматолог Пальчик А.О. відповідально і уважно ставиться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації медичного центру і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.