Відгуки про лікарів-терапевтів у Харків

Дякуємо за консультацію та лікування Нікуліній Юлії Миколаївні. Професіонал своєї справи! Коректне ставлення пацієнтів. Добре сплановане лікування.
Світлана
Харків, 18.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дуже дякуємо за відгук. Приємно дізнатися, що Ви так високо оцінюєте професійні якості спеціаліста медцентру. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволений обслуговуванням. Сподобалася доброзичливість та увага. Дякуємо адміністратору Ірині та лікарю Обуховській С.А.
Володимир
Харків, 16.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Дякуємо, що вибрали наш медцентр. Раді, що Ви задоволені якістю медичної допомоги. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Оксані Вікторівні Ревва, що поставила вірний діагноз і змогла впевнено розібратися в тому, чого не бачили інші лікарі, тим самим врятувала життя моїй тітці. Оксана Вікторівна справжній професіонал своєї справи, грамотний спеціаліст, упевнена у своїх знаннях, їй можна довірити своє життя та життя близьких людей.
Людмила
Харків, 15.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дуже дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно дізнатися, що Ви так високо оцінюєте професійні якості спеціаліста медцентру. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обуховська Світлана Олександрівна – чудовий лікар! Вилікує легко та швидко. Рекомендую.
Наталія
Харків, 10.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталя. Приємно дізнатися, що Ви так високо оцінюєте професійні якості спеціаліста медцентру. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший доктор Атаманенко Олена Валеріївна, рекомендую
Людмила
Харків, 31.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо за уважне ставлення до літньої людини. Приємно відвідувати чистий кабінет, розуміти, що тебе дійсно бажають вилікувати.
Тетяна
Харків, 31.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук про роботу нашого медичного центру. Ми раді, що Ви високо оцінили наш сервіс. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар сподобався, раджу. Все доступно пояснює і нічого зайвого не призначить.
Юлія
Харків, 28.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук про лікаря Обухівської С.О. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Завжди раді допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
По-перше, хочу відмітити чистоту та європейський рівень обстановки та обслуговування. Дуже поважно та уважно. Проходила КТ, робила аналізи, була на прийомі у терапевта. При сдачі аналізів дуже боюся крові та непритомнію, та в поліклініці вічно гавкають, а тут кваліфікована медсестра балакала постійно зі мною та з першого разу попала в вену. Вийшла з кабінету перший раз із нерозковиранною рукою. Терапевт дуже уважно та ретельно слухала, та дуже доступно та терпіливо все пояснила. Дякую за вашу роботу.
Олена
Харків, 25.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за відгук та високу оцінку адміністративної та лікувально-діагностичної роботи спеціалістів "ОН Клінік Харків". Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в медцентрі, можливість отримати максимальний перелік медичних послуг у межах одного медичного закладу. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку лікареві Катвіцькій Дарії Іванівні, за високий рівень професіоналізму, позитивний настрій, терпіння та індивідуальний підхід! Лікувала ковид під її чуйним керівництвом, це було перше знайомство з клінікою! Завдяки цій прекрасній людині та чудовому лікарю, лікування пройшло тихо, спокійно, без форс мажорів та ускладнень! Думка про клініку в цілому теж найкраща! Аналізи та лікування призначаються виключно за показаннями відповідно до самопочуття та анамнезу пацієнта, зайвого лікар не призначає! Дуже грамотно та послідовно! Лікарю хочеться побажати здоров'я та кар'єрного зростання, клініці – процвітання!
Ірина
Харків, 18.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
<p>Добрий день, Ірино. Дякуємо вам за залишений відгук та добрі слова про роботу спеціаліста та медичного центру в цілому. Дуже приємно, що Ви відзначили професіоналізм нашого лікаря Катвицької Дарії Іванівни, яка завжди знаходить індивідуальне рішення для кожного пацієнта. Вся команда нашої Мережі щодня докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів у наших медичних центрах була комфортною. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.</p>
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Олені Миколіївні Орловій! Маю повний "букет" хронічних захворювань, і лікар поставилася до такої пацієнтки з великим розумінням, надала слушні поради, навіть щодо таких проблем, які я ще й не встигла озвучити! Бажаю всім, якщо і порапляти до лікаря, то лише до такого!
Наталія
Харків, 16.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Один із головних принципів роботи наших медцентрів – комфорт кожного пацієнта. У нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Завжди раді допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Обухівської Світлани Олександрівни, залишилася дуже задоволена професіоналізмом та ставленням до пацієнта цього лікаря! Грамотно призначено лікування за правильно поставленого діагнозу. Дякую!
Інна
Харків, 14.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у медичних центрах нашої мережі працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Завжди готові допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Обуховській Світлані Олександрівні. Це чудовий лікар та кваліфікований фахівець. Уважно вивчила історію хвороби, дохідливо пояснила схему лікування та назначила необхідні аналізи. А також вселила впевненість у якнайшвидшому одужанні. Я дуже задоволена візитом до цього лікаря і тепер рекомендуватиму Світлану Олександрівну своїм знайомим.
Татяна Задорожня
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за відгук та добрі слова. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до лікаря. Фахівці наших медичних центрів підходять комплексно до діагностики та лікування проблем, з якими звертаються пацієнти. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік