Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-терапевтів у Харкові

Хочу подякувати Орловій Олені Миколаївні за допомогу у виявленні недуги, а також лікування. Спасибі велике, що так уважні і чуйні з пацієнтами.
Оксана
Харків, 15.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Орлової Олени Миколаївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарний лікар,ввічливий,кваліфікований, життєрадісний. Добре обстежує та призначає хороші та недорогі ліки. Рекомендую!!!
Ілля
Харків, 09.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ілле. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Хрипко Катерина Юріївна - дуже мила та люб'язна. Мені сподобався прийом, сподіваюсь, мені допоможуть її рекомендаціїї.
Світлана
Харків, 26.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна лікарю Орловій О.М. за консультацію - дуже уважний і чемний спеціаліст, призначений нею комплекс ліків подіяв одразу. Окрема вдячність їй за спілкування українською мовою.
Юлія
Харків, 06.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Орлової Олени Миколаївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже ввічливий, уважний і зацікавлений персонал! Лікар уважний, приділяє час кожній деталі, що дуже важливо.
Яніна
Харків, 02.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яніно. Щиро вдячні за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Обухівській Світлані Олександрівні за високий професіоналізм, чуйне й уважне ставлення.
Тюріна Валентина Миколаївна
Харків, 09.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино Миколаївно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Обуховської Світлани Олександрівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були декілька разів на прийомі у доктора Обуховської С.О. Дуже задоволені уважністю лікаря, компетентністю, відношенням до пацієнта. Дякуємо за кваліфіковану допомогу у вирішенні наших проблем. Рекомендуємо! Наталія, Володимир
Володимир
Харків, 31.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире та Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Обуховській Світлані Олександрівні. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найкращий терапевт з яким зустрілась наша родина Обуховська Світлана Олександрівка. Відповідає на будь-яке питання, стосовно здоров'я (не тільки терапія). Уважна,ввічлива, відповідальна, добра, з турботою контролює весь процес лікування. Не робить зайвих призначень, все по факту.
Наталія
Харків, 09.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Обуховської Світлани Олександрівни. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування та задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Наша родина дякує від усього сердця лікарю від Бога, Обуховській Світлані Олександрівні, за спасіння життя мого батька!Таких лікарів треба заносити в Червону Книгу! Бажаємо Вам всього найкращого!
Юлія
Харків, 07.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Обуховської Світлани Олександрівни. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що пацієнт має позитивний результат лікування. Вдячні за високу відзнаку професіоналізму нашого фахівця. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар чудовий! Чому за наявності у вас дитячого відділення маленьких діток там не приймають, а прийом ведеться у дорослому відділенні? Вимушені сидіти з дитиною у дорослому відділенні. не вважаю це правильним зовсім сидиш і так з хворою дитиною так ще й натовп дорослих людей зі своїми болячками.
Екатерина
Харків, 19.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі відділення нашої клініки функціонують, в тому числі і дитяче відділення, в якому також обслуговувалась маленька пацієнтка. Якщо Ви відчули дискомфорт при зверненні до клініки - приносимо вибачення. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Сподіваємось на продовження співпраці, зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бажаю висловити подяку лікарю-терапевту Орловій Олені Миколаївні за професійний підхід, обґрунтованість аналізів та призначення лікування. У цього чудового спеціаліста лікується вся наша родина, і завжди отримує якісні консультації, необхідне обстеження і, як підсумок, позитивний результат лікування.
Сергій
Харків, 01.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Орлової Олени Миколаївни. Цінуємо Вашу високу оцінку професіоналізму лікаря. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую. Це просто жах. В реєстратурі черга. В кабінеті сімейного лікаря духота. Лікар замість того щоб вести діалог з пацієнтом просто клацає по клавіатурі. Відрізняється від державної поліклініки тільки коштовним прийомом.
Світлана
Харків, 19.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. В мережі наших клінік всі процеси проходять згідно встановлених стандартів. Зі свого боку завжди просимо всіх пацієнтів не запізнюватись на прийоми, щоб не було збоїв у регламенті. Згідно вимог нормативних документів МОЗУ лікар зобов'язаний заповнити амбулаторну медичну картку пацієнта та видати консультативне заключення за підсумком прийому. В наших клініках медична документація ведеться в електронному вигляді, тож лікар не «просто клацає по клавіатурі». Пацієнт має можливість переглядати свої медичні документи через особистий кабінет і отримувати їх у друкованому вигляді. Більш детальна інформація Вам надана особисто. Зичимо Вам міцного здоров'я, завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.