Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-терапевтів у Харкові

Лікар Демченко Наталія Петрівна провела прийом дуже інформативно, дала рекомендації, направлення. Дуже сподобалось відношення, кваліфікованість лікаря.
Ольга
Харків, 07.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Демченко Наталії Петрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю-терапевту Хрипко Катерині Юріївні. Уважна, ввічлива, завжди прийде вам на допомогу.
Надія
Харків, 18.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапили на прийом до Катерини Юрієвни випадково, до інших лікарів не було запису і були приємно вражені! Лікар - молода, прогресивно мисляча, все чітко та зрозуміло. Уклали декларації всією родиною, рекомендуємо!
Ірина
Харків, 09.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше була на прийомі у терапевта Хрипко Катерини Юріївни. Лікар справила приємне враження, уважно вислухала, провела первинне обстеження, дала рекомендації і направлення на консультації до інших лікарів стосовно моїх скарг. Дякую, сподіваюсь, що мої проблеми зі здоров'ям вирішаться швидко і надовго.
Олена
Харків, 29.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хрипко К.Ю. - чуйний та уважний лікар, прийом мені сподобався.
Марина
Харків, 26.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Щиро дякуємо за відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Хрипко Катериною Юріївною. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийомом терапевта Демченко Наталії Петрівни залишилася дуже задоволена. Дуже уважно вислухала, оглянула, призначила потрібне лікування. Дуже вдячна за такого лікаря та його працю. Можу рекомендувати іншим пацієнтам.
Олена
Харків, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Демченко Наталії Петрівни. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємно вражений, що серед молодих фахівців є такі професіонали, як Катерина Юріївна. Здавалося неможливим за час прийому укласти декларацію, зібрати анамнез, провести обстеження,встановити діагноз, призначити лікування та провести профілактичну бесіду щодо здорового харчування, особистої гігієни,шкоди паління,профілактичних щеплень. Мені пощастило з сімейним лікарем!
Костянтин
Харків, 22.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Костянтине. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем та Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олена
Харків, 29.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до Дар'ї Іванівни з діагнозом ковід, слава богу у легкій формі, відразу почали лікування, протягом 5ти днів, усі симптоми пішли, стало набагато краще. Велике дякую їй за її профісіаналізм та за допомогу! Усім рекомендую її!
Вероніка
Харків, 27.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вероніко. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що наш лікар Катвицька Дар'я Іванівна допомогла вирішити проблему зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Орловій Олені Миколаївні за допомогу у виявленні недуги, а також лікування. Спасибі велике, що так уважні і чуйні з пацієнтами.
Оксана
Харків, 15.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Орлової Олени Миколаївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарний лікар,ввічливий,кваліфікований, життєрадісний. Добре обстежує та призначає хороші та недорогі ліки. Рекомендую!!!
Ілля
Харків, 09.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ілле. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Хрипко Катерина Юріївна - дуже мила та люб'язна. Мені сподобався прийом, сподіваюсь, мені допоможуть її рекомендаціїї.
Світлана
Харків, 26.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.