Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-пульмонологів у Харкові

Сьогодні були на прийомі в пульмонолога Рогожина Антона Вікторовича, заплативши за прийом 500 грн, лікар не провів ніяких досліджень, тільки послухав легені та призначив інгаляції фізіологічним розчином, сказав, що з його боку все гаразд. Після нього поїхали до іншого пульмонолога в 30 поліклініку, де нам провели дихальний аналіз і поставили діагноз бронхіальна астма, призначивши серйозні ліки, тому що, як виявилося, астма вже тривалий час. Тому Рогожина не рекомендую, даремно витратили час і кошти.
Юлія
Харків, 03.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Шкодуємо, якщо у Вас склалася така думка. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазначаємо, що у цьому випадку Ви не є пацієнтом. Звернень особисто від пацієнта до Служби контролю якості та адміністрації клініки не надходило. Ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам і готові допомогти у розв'язання будь-яких питань щодо обслуговування в наших клініках. Завжди відкриті до конструктивного діалогу та будемо раді поспілкуватися особисто з пацієнтом за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Зичимо Вам міцного здоров'я. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уважний, доброзичливий лікар. Лікар проконсультувала, заспокоїла, дала багато інформації та зробила призначення від яких полегшало.
Анна
Харків, 07.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова лікарю. Нам важливо знати, що спілкування з лікарем було комфортним для Вас та Ви отримали необхідну інформацію за результатами консультації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були дуже хорошої думки про цю клініку, але після того, що не можу потрапити до лікаря на прийом, дуже обурена. Записалася, перенесли, знову перенесли, дзвонять ввічливо, ми вас одразу запишемо, добре, всі ми люди лікар захворів, добре, чекаю, лікар одужав, дзвоню, а вони мене знову за тиждень наперед записують, я все розумію і самі кажуть ми вас у резерв запишемо, після такого взагалі не хочеться йти в цю клініку,
Олена
Харків, 14.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. На жаль, ми не змогли з Вами зв'язатися телефоном - абонент не відповідає. Прийом пацієнтів проходить за попереднім записом, але іноді можуть трапитись непередбачувані обставини, за що приносимо вибачення. Ми раді, що запис вдалося перенести на більш зручний час. Завжди раді бачити Вас в стінах нашої клініки на профілактичних оглядах, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день, поясніть , будь ласка, як маючи запис на 29.01 до пульмонолога в Онклінік, прийшовши до клініки мені повідомили, що запис був на 28.01??? Хочу зазначити, що я приїхала на консультацію до Харькова з іншого міста. Ви записані 29.01.2022 на 14:30 в клініку Медицинский центр «ОН Клиник Харьков» на Гагарина за адресою: ул. Молочная, 48. Лікар: Пульмонолог Стороженко Виктория Игоревна Номер замовлення: № 1285758 Інфо за телефоном: +380633370707 Для вашої зручності всі ваші замовлення будуть збережені у мобільному додатку: https://applink.doc.ua/links/orders Дякуємо, що вибрали сервіс Doc.ua
Піскун Світлана
Харків, 29.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо, що знайшли можливість поспілкуватися зі Службою контролю якості. Ми завжди прагнемо знайти індивідуальний підхід та оптимальне рішення для кожного пацієнта. Що й було виконано у цьому випадку. Приносимо вибачення за дискомфорт. Завжди готові допомогти в разі необхідності та чекаємо Вас в клініці згідно з записом. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у пульмонолога Стороженка Вікторії Ігорівни, чудовий фахівець, грамотно вилікувала мене та чоловіка від ковіда максимально без ускладнень, контролювала абсолютно протягом усієї хвороби стан здоров'я, навіть коли ми одужали все одно вона нас не покинула та цікавилася нашим станом. Дуже рада, що потрапили саме до неї. Рекомендую від щирого серця і ще раз дякую.
Кристина
Харків, 08.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Кристино. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Стороженко В.І. Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. У нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю-пульмонологу Стороженко В. І. За її майстерність у її роботі, за чуйність доброту та людяність, я у багатьох лікарів була і деякі загнали, а Вікторія І, взялася і врятувала мене і дай Бог їй міцного здоров'я добробуту та мирного неба в усьому світі. І дай Бог, щоб таких лікарів було побільше і вдячність всьому персоналу дуже ввічливі та чуйні. Попова Галина Степанівна
Галина
Харків, 08.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані фахівці та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Хочу висловити величезну подяку Стороженко Вікторії Ігорівні лікарю-пульмонологу за грамотність та професіоналізм, чуйне розуміння проблеми. Продовжую спостерігатись після коронавірусу. Довіряю лікарям ОН Клінік. З повагою, Тетяна!
Тетяна Нікітіна
Харків, 08.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Ми раді, що наш лікар Стороженко В.І. змогла виправдати Вашу довіру. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мила, добра, уважна оператор контактного центру Гоменюк Аліна Ростиславівна! Небайдужість і бажання допомогти присутні в цій людині повною мірою. Звернувшись до неї отримала у відповідь чітке та ясне пояснення моєї проблеми. Приємно спілкуватися. Немає жодного негативу до співрозмовника, а навпаки, є бажання допомогти, запропонувавши різні вирішення питання. Добре поінформована, ерудована, грамотна та вихована. Ще не раз звертатимуся до клініки, де працюють такі позитивні люди. І пораджу всім своїм знайомим. Дякуємо за залучення таких професійних працівників!
Тетяна
Харків, 31.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок та високу оцінку роботи персоналу нашого медичного центру. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру – один із основних принципів роботи нашої Мережі. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку та людське спасибі лікарю з великої літери, уважному та професійному доктору Стороженко Вікторії Ігорівні за мій порятунок. Бажаю вам терпіння, здоров'я та всіх людських благ. Моя подяка нескінченна, рекомендації бездоганні.
Валентина
Харків, 30.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова про нашого фахівця. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були з мамою на прийомі у пульмонолога Рогожина Антона Вікторовича, буквально з порога зробив припущення діагнозу. Обстежив, вислуховував скарги дуже уважно, збираючи загальну картину і хронологію захворювання. Призначення допомогло, 2 місяці без нападів бронхіальної астми. Підтримував зв'язок по телефону, ввічливий і уважний лікар. Все по справі, нічого зайвого. Дякую! Рекомендую!
Олена
Харків, 13.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого фахівця Рогожина А.В. Ми раді, що у пацієнта залишилися тільки позитивні емоції від спостереження в «ОН Клінік Харків». Приємно, що під наглядом нашого фахівця вдалося істотно підвищити якість життя пацієнта. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хворів на ковід у лютому, потрапив до цього доктора, впевнено вилікувала, поставила на ноги в домашніх умовах, спасибі.
Roman Sokolov
Харків, 03.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Романе. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Тимченко А.А. виправдав Вашу довіру і Ви задоволені результатом лікування. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі пульмонологу Сергієнко Наталії Леонідівні! Вона не тільки хороший лікар, а й світла, дуже терпляча людина. Доброзичливо відповідала на всі питання (а їх у мене було чимало - оглядали мою 77-річну маму), не було навіть тіні будь-якого невдоволення. Швидко (і дуже якісно, як потім підтвердилося) поставила діагноз. Виписала найоптимальніші (але аж ніяк не найдорожчі) ліки. Наталіє Леонідівно, ми дуже раді, що довелося поспілкуватися саме з Вами!
Ігор
Харків, 03.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ігор. Спасибі, що виявили довіру і звернулися за медичною допомогою в нашу клініку. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Сергієнко Н.Л. виправдав Вашу довіру. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги пульмонолога в Харкові

Консультація лікарів в «ОН Клінік Харків»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Пластична хірургія

Усунення косметичних дефектів, а також деформацій тканин і органів.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.