0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-психотерапевтів у Харкові

Лікар Матковська Т.М. дуже уважна та професійна. Знайшла м'який підхід до дитини, змогла зрозуміти її емоційний стан. Під час консультації надала підтримку матері та дитині, виписала необхідне лікування. Від прийому залишились гарні враження. Дякуємо за консультацію.
Марія
Харків, 01.09.2023
Оцінка:
Діна Рашидівна – делікатна, тактовна людина. Уважний слухач, ненав'язливий співрозмовник. Відгук на лікування позитивний – рекомендую.
Олександр
Харків, 11.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до лікаря Тахташової Д.Р. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На прийомі у Тахташевої Діни Рашидівни отримала повну і якісну консультацію. Лікар професіонал, розуміючий, позитивний. Спасибі, рекомендую.
Лариса
Харків, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ларисо. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви задоволені візитом до нашого фахівця, а отримана консультація була зрозуміла і інформативна. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про доктора Тахташову Діну Рашидовну. Чудовий фахівець! Я йшла в клініку за конкретною допомогою, тому що розуміла, що сама вже не справляюся, а від "психологів", які приймають в приватних кабінетах з "чищенням" карми, колупання в дитячих травмах та іншою нісенітницею це не допомагало і навіть навпаки. А тут доктор мене вислухала, зрозуміла всю суть проблеми і призначила конкретне лікування. Після прийому немає відчуттів, як після так званих "психологів" - "важкої" голови і бажання відсторонитися від усіх. А зовсім навіть навпаки - ти розумієш, що вирішення проблеми є і з'являється надія на повернення до свого нормального стану. Хочу сказати їй велике спасибі!
Анастасія
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо за Ваш відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря. Ми щиро раді, що Вам було комфортно проходити лікування в стінах нашого медичного центру, і спілкування з лікуючим лікарем було максимально інформативним. Комфорт і сучасний підхід до лікування - основні принципи роботи медцентрів нашої Мережі. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і на лікувальному етапах. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Сиваш Олени Василівни. Я пояснив їй свою ситуацію в письмовому вигляді, що хочу зробити операцію внизу. Вона провела зі мною аутотренінг. Шкода, що вона висновок не дає. Якби вона мені дала висновок, то у вас зробив би операцію. Я дуже хочу, щоб мені зробили операцію внизу
Вадим
Харків, 24.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вадиме. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнтів - одне з пріоритетних завдань медичних центрів нашої Мережі. Хотіли б відзначити, що консультаційний висновок видається пацієнту за результатами прийому у лікаря, що було і в даному випадку. Можливість отримання інших медичних документів може бути розглянута в індивідуальному порядку відповідно до компетенції лікарської спеціалізації. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.