Відгуки про лікарів-проктологiв у Харкові

...
Anastasia
Харків, 29.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бажаю висловити вдячність Сергію Дмитровичу Подпорінову за майстерно виконану операцію та бездоганно виконане подальше лікування. Повернувся до нормального життя, дуже задоволений та вдячний за швидке одужання.
Олександр
Харків, 23.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Щиро радіємо, що Ви задоволені результатом лікування та почуваєтесь добре. Дякуємо за відгук, рекомендуємо не забувати про періодичні профілактичні огляди. Міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку професору Кочеровському О.І. ,за його професіоналізм та за його уважність . Ви Лікар з великої літери! Загалом про клініку враження позитивні, була вперше і відчула різницю. Дякую вам за допомогу, мирне небо! Всім раджу.
Яна
Харків, 18.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Вдячні Вам за відгук та теплі слова лікарю Олександру Ігоровичу. Нам приємно знати, що Вам сподобалось обслуговування у нашій клініці. Зичимо міцного здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
ВЕЛИКА ПОДЯКА Кутеповій Катерині Володимирівні. Огляд проводився дуже охайно, після пояснила все на пальцях. (В інший клініці дуже налякали і нічого конкретного не сказали та призначили дуже багато аналізів.) Наступний крок аналізи та лазерне видалення папіломи та лікування. Все дуже швидко загоїлось. Можу сказати довше збиралась ніж лікувалась.
Олена
Харків, 11.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Олено, доброго дня. Дякуємо, що знайшли можливість публічно висловити свою думку про лікування в нашій клініці. Радіємо, що Ваші очікування виправдались і отримано бажаний результат. Сподіваємось, що Ваша щира історія звернення до лікаря допоможе потенційним пацієнтам вирішити подібну проблему зі здоров'ям. Міцного Вам здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я вдячна доктору Кочеревському Олександру Ігоровичу за проведену висококваліфіковану операцію та чуйне та уважне відношення при реабілітації.
Олена
Харків, 05.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Вдячі Вам за публічний відгук про лікування у нашій клініці. Нам приємно знати, що Ви отримали бажаний результат, а спілкування з лікарем було комфортним для Вас. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поділитися враженням після відвідування лікаря Кутепової К.В. Необхідна була консультація після операції, огляд був проведений дуже грубо і закінчився кровотечею. Бажаної консультації не отримала, залишилася вкрай не задоволена відвідуванням і спілкуванням з лікарем.
Валентина
Харків, 12.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, якщо звернення до лікаря було дискомфортним для Вас та приносимо вибачення. Процедура профільного огляду в клініці зазвичай проходить стандартно з використанням відповідного обладнання та інструментарію. Кожна спеціалізація в клініці представлена кількома лікарями, тож у пацієнта є можливість змінити лікаря, який буде більш комфортний за психотипом. Бажаємо найскорішого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудова клініка, лікар Кочеровський Олександр Ігорович, професіонал, руки золоті, залишилися тільки добрі враження та гора подяки) жалкую тільки про одне - що не звернулася раніше.
Людмила
Харків, 18.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дуже дякуємо за відгук. Приємно дізнатися, що Ви так високо оцінюєте професійні якості спеціаліста медцентру. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кочеровський О.І майстер своєї справи, всім раджу!
Олексій
Харків, 08.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олексію. Дякуємо за відгук та Ваші рекомендації. Для нас цінним є те, що Ви залишилися повністю задоволені візитом до нашого лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Кочеровському О.І! Незважаючи на страхи та дискомфорт, який може відчувати пацієнт, всі неприємні відчуття зведені до мінімуму як у процесі лікування, так і після нього. Після операції завжди був на зв'язку. Він добрий фахівець. Огляд проводить дуже делікатно, практично безболісно. Докладно пояснює, розповідає, відповідає на запитання. Результатом лікування дуже задоволена. Дякую вам
Тетяна
Харків, 07.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо Вам, що знайшли можливість публічно поділитися своєю історією звернення до «ОН Клінік Харків». Раді знати, що візит до нашого медичного центру був для Вас результативним. Завжди раді допомогти в рамках нашої спеціалізації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зіткнулися з делікатною проблемою - геморой, що кровоточить. Чоловік вирішив звернутися до Он клінік, т.к. реклама проктології даної клініки щокроку. 27..12.2021 звернувся до проктолога Он клінік Робак Всеволод Ігоревич. Під час огляду було виявлено три вузли, один із яких кровоточив. Лікар запропонував провести операцію з лігування геморою латексним кільцем. Пояснив, що процедура безболісна і людина не втрачає своєї працездатності протягом усього лікування, але виявилося все навпаки. Цього ж дня провели операцію. Сплатив цю операцію 9475 грн. + 450 грн. прийом лікаря. Після проведення операції стан погіршувався з кожним днем, лікар запевняв, що це процес загоєння. Після численних скарг доктор зробив припікання. Стан не покращувався, їздив до клініки на прийоми через день. Кожен прийом лікар міняв ліки (ліки купувалися за свій рахунок), так би мовити "експерементував". Стан не покращувався, почалися сильні напади, три тижні жив на сильних знеболювальних. 19.01.2022 звернувся до Міської клінічної лікарні №2, де успішно провели операцію. Зараз після операції триває процес відновлення, дякую доктору Міської клінічної лікарні №2, який поставив на ноги. Після останнього прийому до нього клінік, доктор Всеволод Ігорович, жодного разу не зателефонував і не поцікавився здоров'ям свого пацієнта. Всі новорічні свята проведені в моїх муках і моїй сім'ї. НІКОМУ не рекомендую Он клінік!! Бережіть своє зводор'я!
Альона
Харків, 05.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альона. Дякуємо за Вашу висловлену думку. Зазначаємо, що розгляд звернень щодо обслуговування в наших клініках проводиться особисто з пацієнтом. Нами було проведено комплексний розбір звернення, пацієнт отримав зворотній зв'язок особисто та ситуацію вичерпано. Всім добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Хочу залишити відгук про лікаря-проктолог Каспарі Наталія Романівна. З першого прийому вона змогла привернути до себе, так що сором'язливість пішла само собою. Дуже уважна, професіонал своєї справи. Робили процедуру плазмо-ліфтингу тріщини, через тиждень все загоїлося і призначені препарати впоралися із загоєнням. Спасибі вам велике!
Катерина
Харків, 30.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Своєчасне звернення за медичною допомогою – запорука ефективності діагностики та лікування. У мережі наших медичних центрів використовуються інноваційні методики лікування, які дозволяють вирішити неприємні проблеми без відриву від звичного способу життя. Також рекомендуємо не забувати про регулярні профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив курс лікування геморою, роботою лікаря задоволений. Все професійно.
Павел
Харків, 19.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Павле. Дякуємо за відгук. Раді, що під наглядом лікаря Кочеровського О.І. Ви змогли позбавитися від неприємної проблеми Завжди готові допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.