Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-проктологів у Харкові

Ватаманиця Ксенія Валеріївна - найщадніший, найкваліфікованіший проктолог! Я залишилася дуже задоволена докладною консультацією і абсолютно безболісно проведеним оглядом.
Марина
Харків, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Ватаманіци Ксенії Валеріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю Кочеровському. Гарний спеціаліст і хірург. Після операції завжди був на зв'язку. Все детально розповідав, як проводити реабілітацію. Вже пройшло майже три місяці. Відчуваю себе добре.
Сергій
Харків, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати спасибі Кочеровському Олександру Ігоровичу за те, що видалив геморой. Звернулася до нього так, як було багато хороших відгуків і не пошкодувала. Операція пройшла добре. Олександр Ігорович був на зв'язку весь післяопераційний період. Після операції мене відпустили того ж дня додому. З першого дня можна було вже сидіти. Я дуже рада, що звернулася саме до А.І. Після операції минуло більше двох місяців Геморою як і не було. Всім рекомендую звернутися з цією делікатною проблемою саме до Кочеровського А.І.
Вікторія
Харків, 29.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Ми раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі необхідності. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Дмитро
Харків, 21.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні, 11.05.24 була вперше в житті була на прийомі у проктолога. Думаю, кожен із нас знає, як важко зважитися і звернутися по допомогу з такого питання. Це вам не карієс... Страшно, незручно... І не знаю ще що. Коктейль із сорому і сум'яття. Висловлюю свою глибоку вдячність і захоплення лікарю Кочеровському Олександру Ігоровичу! Все зовсім не так страшно (або не страшно, тут вставте своє слово/почуття). Тепер я це знаю! Прийомом дуже задоволена! Хочеться написати, що прийду ще))) але сподіваюся буду здоровою і не буде потрібно))) але якщо трапиться - то тільки до нього! Дуже задоволена, дуже вдячна і дуже рекомендую!
Ольга
Харків, 11.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря. Для нас важливо знати, що Кочеровський Олександр Ігорович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше в житті була на прийомі у лікаря проктолога і на моє щастя все пройшло дуже комфортно, делікатно та професійно! Щиро дякую лікарю Кочеровському Олександру Ігоровичу та його помічниці! Дуже приємний, розумний, уважний, турботливий, добрий, відповідальний лікар. Мініоперація для мене пройшла швидко, безболісно, комфортно і професійно. Надання послуг та все на вищому рівні. До речі дякую дівчині оператору, яка рекомендувала мені лікаря, все пройшло як ви і казали) Ті хто досі вагаються йти на прийом чи ні, йдіть будь ласка, не бійтеся та не зволікайте, турбуйтесь про своє здоров'я!
Юлія
Харків, 01.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали подяку нашим фахівцям та поділилися позитивним досвідом звернення до клініки та лікаря. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну вдячність за успішне лікування Кочеровському Олександру Ігоровичу. Ви зробили процес лікування максимально комфортним та ефективним. Щиро вдячна за вашу увагу до моїх потреб та професіоналізм. Дякую вам за вашу роботу, яка має справжнє значення для пацієнтів. Хто досі не наважився на вирішення своїх проблем, не сумнівайтесь, лікарь усе робить швидко та обережно. Лікування та реабілітація пройшли швидко та легко. Особлива подяка анастезіологу.
Анна
Харків, 30.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря. Для нас важливо знати, що з допомогою Кочеровського Олександра Ігоровича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найкращий лікар у світі, дуже ввічливий і уважний до пацієнтів - Кочеровський Олександр Ігорович, розв'язувала складну проблему і тільки завдяки йому мала успіх! Якщо і спостерігатися у лікаря - то тільки у такого. Окремо хочу подякувати медсестрі Марині за увагу та доброту! Це найкраща команда професіоналів, приклад людяності та високої експертності!
Олена
Харків, 21.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм наших фахівців. Ми раді, що з допомогою нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших спеціалістів. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був я на прийомі у цього лікаря, не вміє слухати і розуміти клієнта, я одне прошу він мені за інше.
Михайло
Харків, 21.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Михайло. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазвичай, пацієнти звертаються на консультацію, щоб отримати професійну думку лікаря по проблемі звернення. Лікар проводить профільний огляд, встановлює діагноз і пропонує найбільш доцільний варіант подальшої тактики в кожному конкретному випадку. Завжи готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ксенія Валеріївна розвіяла всі страхи, що були напередодні консультації. Прийом відбувся делікатно, ввічливо, уважно. Дякую лікарю за позитивні враження.
Валентина
Харків, 18.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Ватаманіцею Ксенією Валеріївною. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Кочеровському Олександру Ігорович у! Дуже розумний, уважний, турботливий, добрий, відповідальний, розуміє людей з пів слова. Вміє до кожного пацієнта знайти підхід та допомогти. Операція для мене пройшла якогомога безболісно і професійно. Гарний та комфортний прийом, надання послуг все на вищому рівні. Чудовий лікар!! Бажаємо здоров’я, успіхів! Дякуюємо Вам за допомогу!!!
Олег
Харків, 15.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олеже. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до фахівця та виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поділитися своїми емоціями від відвідування доктора Ватаманіца Ксенія Валеріївна. Це надзвичайно приємна лікар, дуже уважна. Огляд дуже обережний, всю суть хвороби роз"яснила, розклала по поличкам. Відповіла на всі питання (у мене їх було забагато), роз"яснила як лікуватися. Від відвідування Ксенії Валеріївни залишилися тільки гарні емоції та подяка!!!
Вікторія
Харків, 15.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що наш лікар Ватаманіца Ксенія Валеріївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді вітати на профілактичних візитах та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.