Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-проктологів у Харкові

Ксенія Валеріївна - уважна, приємна, кваліфікований лікар. Дякую за приємні прийоми!
Яна
Харків, 20.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за позитивний відгук та слова подяки на адресу нашого лікаря Ватаманіци Ксенії Валеріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в Он Клінік через гарячу лінію, щоб записатися на прийом до проктолога. Дівчата записали мене до Кочеровського Олександра Ігоровича (вдячна долі, що саме до нього!). Лікар та медсестра дуже обережно, лагідно провели огляд. Відповіли на всі мої запитання. Заспокоїли. Професійно надали консультацію щодо лікування та операції. Чесно, переживала дужеее, але не варто було... Операція пройшла успішно. Олександр Ігорович більше місяця вів мою історію хвороби (до повного одужання): надавав рекомендації, телефонував, декілька разів була на післяопераційному огляді. Вдячна лікарю, медсестрі, анастазіологу та всьому колективу Он Клінік! Рекомендую звернутися саме в цю клініку, бо тут все на високому рівні.
Наталя Є.
Харків, 16.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук і рекомендації. Нам приємно, що Ви висловили щиру подяку на адресу нашого фахівця і публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки. Для нас важливо знати, що наш лікар Кочеровський Олександр Ігорович допоміг Вам у розв'язанні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала, і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу выразить огромную благодарность врачу Кочеровскому А.И. Спасибо Вам за теплое отношение, за качественное лечение и за профессионализм в своем деле.
Ольга
Харків, 05.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прасол Олександр Михайлович діагностував у мене хронічний геморой 2 стадіі в загострені, і він же потім робив операцію - я дуже задоволений результатом! Олександр Михайлович справжній професіонал і майсетр своєї справи! На консультації все доступно пояснив, дав правильні рекомендації. На операцію йти було абсольтно не страшно. І бонусом до професіоналізму - Олександр Михайлович цікавий співрозмовник ;) Раджу!
Сргій
Харків, 03.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця та залишилися задоволені результатом звернення. Раді, що з допомогою нашого лікаря Прасола Олександра Михайловича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Ватаманіці Ксенії Валеріївні за супервідношення та обслуговування, за приємне спілкування та безболісне проведення процедур, також просто за те, що Ксенія Валеріївна - дуже приємна людина і чемний та кваліфікований лікар. Бажаю успіху та вдяних пацієнтів.
Олена
Харків, 31.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Ватаманіци Ксенії Валеріївни. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з фахівцем та задоволені результатом звернення. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був у лікаря Кочеровського Олександра. Все сподобалося, якісне обслуговування.
Сергій
Харків, 30.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже професійний лікар, провів мені операцію дуже якісно, а потім довго супроводжував до повного видужання. Тепер якщо будуть якісь питання - тільки до нього. Рекомендую!
Олексій
Харків, 29.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Ватаманіца К.В. - дуже чуйна, ввічлива. Дуже задоволений обслуговуванням!
Віталій
Харків, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ватаманіци Ксенії Валеріївни. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Мене звати Наталія. Хочу залишити відгук про лікаря проктолога - Єрмак Євген Іванович. Я звернулась до нього вже на 3-4 стадії геморою, коли вже не могла терпіти цю біль і аптечні засоби вже майже не допомагали. Страждала на цю хворобу 10 років. Він професійний, уважний, ввічливий лікар, який допоміг мені з першого звернення. Він відповів на всі мої запитання, чим допоміг мені морально підготуватися до операції, яку я дуже боялася! Це була моя не перша операція, тому я можу сказати впевнено, що вона була зроблена професійно (окремо дякую лікарю - анестезіологу). Також хочу подякувати красуням - помічницям лікаря! Дуже шкодую, що не звернулася раніше! Задоволена результатом на всі 100%! Зараз живу іншим життям! Без геморою!
Гаврилова Наталія
Харків, 15.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємна Ваша високо оцінка професіоналізму наших фахівців. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Ярмака Євгена Івановича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити перш за все вдячність клініці у ставленні до пацієнтів! При записі до проктолога сказали як підготуватися, щоб лікар зміг оглянути! Це дуже важливо, оскільки в клініці цінують час та витрачені кошти пацієнтів (на відміну від Евіви, в якій я нажаль мала необережність консультуватися раніше)! І окремо хочу подякувати Прасол Олександру Михайловичу за його професіоналізм, чуйність, доброту та позитив! Саме таким має бути лікар! Уважний, розумний, спокійний, терплячий, позитивний та дуже професіональний! Спираючись на високі рейтинги та відгуки, я мала негативний досвід консультації в клініці Евіва у їх проктолога Царьова... Дякувати Богу, мені вистачило розуму прийти до ОН Клінік і пощастило потрапити на прийом та лікування у Прасол Олександра Михайловича! Дуже щиро вдячна лікарю за професіоналізм та людяність!!!
Світлана
Харків, 15.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Прасола Олександра Михайловича. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоровям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
28.12.2023 робила операцію у Кочеровського Олександра Ігоровича дуже задоволена його роботою, чуйний та уважний лікар, професіонал своєї справи. Безмежно дякую йому та його помічниці. Всім рекомендую!!!
Анастасія
Харків, 15.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Вдячні Вам за вибір нашої клініки і висловлену думку. Нам приємно знати, що Ви повністю задоволені якістю отриманої медичної допомоги. Будемо раді допомогти всім пацієнтам за Вашими рекомендаціями, зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Привіт, мене звуть Ірина. Хочу написати декілька слів про лікаря проктолога Прасола Олександра Михайловича, який натхненно працює в ОН Клінік на Ярослава Мудрого. Так сталося, що мені прийшлося звернутися за допомогою саме до цього лікаря і я ніскільки не пожаліла про це. Ну по- перше, Олександр Михайлович висококваліфікований спеціаліст, майстер своєї справи, володіє сучасною методикою лікування таких хвороб. По- друге, і це, мабуть, головне - він чуйна, добра людина з великим серцем, який завжди уважно вислухає, заспокоїть, надасть необхідну допомогу, а це для хворого дуже важливо. До Олександра Михайловича можна звернутися дистанційно в будь- який час і він завжди відповість, проконсультує, дасть пораду. По більше б таких лікарів у нашій медицині!!! Про таких спеціалістів говорять: " Лікар від Бога". Здоров'я вам, миру і Божої благодаті, Олександре Михайловичу! Ірина Мосенцова.
Ірина Мосенцова
Харків, 25.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу нашого фахівця. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму нашого лікаря Прасола Олександра Михайловича. Ми раді, що Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала, і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.