0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-проктологів у Харкові

Ми в захваті! Особливо від Анни Анатоліївни! Приклад того, яким повинен бути справжній лікар! Анна Анатоліївна, Ви найкраща!!!!!!!!!!!
Алла
Харків, 20.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Оперувалася у лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Дуже вдячна за професіоналізм та людяність! Радила і раджу саме цього спеціаліста. Від початку і до завершення всього лікування він разом зі своїми колегами вирішили мені ряд проблем, як функціональних, так і естетичних. А ще й допомогли з вирішенням інших у моєму кишківнику, порадивши спеціаліста. Ціни прийнятні , психологічно комфортно, результатом задоволена🫶🏻👍
Марина
Харків, 15.09.2023
Оцінка:
Була на прийомі в Олександра Ігоровича, залишилася задоволена, лікар чудовий, уважний і знає свою справу. Все пройшло на найвищому рівні, хоча були переживання (у мене як у пацієнта), але лікар настільки професійно провів огляд, що я навіть не зрозуміла, що сталося. Рекомендую, подальше лікування тільки з Кочеровським А.І.!!!
Ірина
Харків, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Для нас є цінною Ваша висока відзнака професіоналізму нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку лікарю Кочеровському Олександру Ігоревичу та його помічниці за їх професіоналізм у вирішенні моєї проблеми зі здоров'ям , чіткий та зрозумілий процес лікування без жодних тривог та сумнівів за результат. Роботою та результатом задоволений на всі 100%! Рекомендую усім ! Велике Дякую Олександр Ігорович !!!
Андрій
Харків, 25.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму наших фахівців. Цінуємо Вашу думку, вдячні за рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Ігорю Олександровичу за професіоналізм!! Звернулась до нього з своєю проблемою, лікування було чітке оперативне і без хвилювань. Велика подяка!!
Віта
Харків, 22.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віто. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді, що наш лікар Кочеровський Олександр Ігорович допоміг Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі Олександру Ігоровичу і персаналу за успішну операцію, професіоналізм і увагу.
Осовик Олександр Юрійович
Харків, 16.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре Юрійовичу. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Кутєпова К.В. поставилася до пацієнта дуже чуйно, всі свої дії пояснювала і розповідала, також її помічниця була дуже привітною та розуміючою. Дуже дякую за прийом
Анастасія
Харків, 15.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашим фахівцям. Нам приємно, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кутепової Катерини Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Вам, Олександре Ігоровичу, за професіоналізм, доброту серця і велику повагу за майстерність. Ви чудовий лікар, від Бога! Від душі бажаю всіх благ.
Ольга Сергеевна
Харків, 24.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго Сергіївно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Кочеровському Олександру Ігоровичу. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враженні від звернення до нашого фахівця та задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла розповісти, як я побувала на прийомі у проктолога Прасола Олександра Михайловича. Це мій перший прийом до такого фахівця, ніколи не доводилося мені звертатися. Дуже було страшно йти на огляд, переживала, що буде боляче і неприємно. Але, як виявилося все пройшло не так як я уявляла, я навіть не очікувала, що так все безболісно і швидко пройде. Велике спасибі доктору Прасол Олександру Михайловичу!!!!
Юлія
Харків, 15.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Прасола Олександра Михайловича. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Кочеровському О.І. за вирішення моєї проблеми. Робила в нього операцію. Процес реабілітації проходив під контролем лікаря, який був завжди на зв'язку. Так само велике спасибі медсестрі та персоналу клініки. Зверталася до різних лікарів і завжди все чітко і професійно. Лікаря проктолога Кочеровського А.І рекомендую!!! Дякую Вам.
Оксана
Харків, 30.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Раді, що наш лікар Кочеровський Олександр Ігорович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую працівникам клініки за обслуговування. Олександре Ігорович Кочаровський, щіро вдячна за Вашу роботу. З Вами було спокійно, впевнено, зрозуміло, швидко... Усього Вам найкращого!
Ірина
Харків, 23.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря і колективу клініки. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую працівникам клініки за добре обслуговування. Судячи з відгуків, пощастило потрапити до лікаря Кочаровського. Дякую, Олександре Ігоровичу, за Вашу роботу. З Вами було спокійно, все зрозуміло, зручно, швидко... Усього Вам найкращого!
Ірина
Харків, 18.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря і колективу клініки. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.