Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про відділення лабораторними аналізами в ОН Клінік Харків

НЕ РОЗУМІЮ!!! Мені 70 років. На нозі велика червона пляма. Звернувся до лікаря , є ознаки що вкусив кліщ. Звернувся до вашої клініки. Зробили три аналізи. На останні гроші з пенсії зразу оплатив. Результати пообіцяли через три-чотири дні. Два є, третього нема. Під'їхав до вас у клініку на Ярослава Мудрого, дівчата на рецепції пообіцяли що результати будуть п'ятнадцятого до кінця дня сьогодні вже 17. Де результати? Може вони такі погані, що ви їх мені поклали у домовину?
Сергій Павлович
Харків, 17.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію Павловичу. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам і готові допомогти у вирішенні будь-яких питань щодо обслуговування в наших клініках. Перепрошуємо за дискомфорт. Ми раді, що надана інформація для Вас прийнятна і питання вирішено. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені все дуже сподобалось. Все було дуже гарно, швидко. А саме якість обслуговування. Ввічливі співробітники. Буду приходити ще.
Ілля
Харків, 09.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ілле. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у відділені ОН Клінік за адресою вул. Полтавський Шлях, 153. Сподобалось відношення, професіоналізм медсестри, чисто, затишно. Все добре.
Неля
Харків, 09.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Нелю. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякуємо персоналу ОН Клінік на Холодній Горі, дуже ввічливий та приємний колектив. Все якісно та швидко зробили. Дякуємо!
Нікіта
Харків, 07.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Нікіто. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі за забірний пункт на Гагаріна 26, обслуговування на вищому рівні, дуже відповідальні і доброзичливі співробітники. А Ірина Вікторівна просто чарівниця, у мене дуже погані вени, але вона взяла кров з легкістю і без болю. Дякую за обслуговування. Будемо звертатися тільки туди.
Ірина
Харків, 07.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі необхідності, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добре
Міша
Харків, 25.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Михайле. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку мед. сестрі Ірині та адміністратору Христині на ЗП Гагаріна за професіоналізм і турботу під час здачі аналізів. Ставлення було дуже доброзичливим, атмосфера спокійною і затишною, що сильно полегшило процес. Дякую за вашу теплоту і увагу до кожного пацієнта.
Сергій
Харків, 18.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю свою подяку працівникам і медсестрі Забірного пункту "ОН Клінік" на проспекті Гагаріна, 26. Завжди зустрінуть з посмішкою і гарним настроєм. А про те, що це професіонали, і говорити не варто. Ще раз дякую! Так тримати! Удачі!
Ірина
Харків, 29.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму наших фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не перший раз здаю аналізи у центрі "Он Клінік" на 23 Серпня. Дякую за професіоналізм. Дякую за увагу і чемність.
Ніна
Харків, 29.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм наших фахівців. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поділитися приємними враженнями від Он клінік у Харкові . Після сдачі аналізу на алергопроби у лабораторії до мене не байдуже віднеслись до мого занопокоєння. Велике дякую за таке турботливе ставлення до клієнтів
Богдана
Харків, 27.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Богдано. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Вдячні, що Ви публічно виказали свою думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за висококваліфіковану працю співробітників лабораторії ОН Клінік на вулиці 23 Серпня. Багато разів звертався, та завжди обслуговування було на високому рівні.
Сергій
Харків, 25.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму наших фахівців. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені подобається лабораторний пункт ОН Клінік на Валентинівській тому шо тут ніколи немає черги. Забір аналізів проводять швидко, комфортно і без болю. Персонал ввічливий, завжди посміхаються. А ще цей лабораторний пункт близько до могу дому. Дякую за якість послуг та професіоналізм!
Андрій
Харків, 21.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.