0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-ендокринологів у Харкові

Консультувалася у Дунаєвої Інни Павлівни. Консультацією дуже задоволена. Лікар дуже грамотний. На всі запитання надала кваліфіковані відповіді. Також дуже добре проконсультувала на рахунок схеми лікування. Все було зрозуміло. Дякую такому висококваліфікованому спеціалісту. Бажаю всім мирного неба та процвітання.
Інна Григорівна
Харків, 01.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Консультувалася у Дунаєвої Інни Павлівни. Консультацією дуже задоволена. Лікар дуже грамотний. На всі запитання надала кваліфіковані відповіді. Також дуже добре проконсультувала на рахунок схеми лікування. Все було зрозуміло. Дякую такому висококваліфікованому спеціалісту. Бажаю всім мирного неба та процвітання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочеться висловити свою подяку прекрасному лікареві Атаманенко Альоні Валеріївні! Це лікар з великої літери, дуже уважна та чуйна і звичайно професіонал своєї справи! Велике дякую!
Анжеліка
Харків, 17.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анжеліко. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю Атаманенко Альоні Валеріївні та відзначили професіоналізм фахівця. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В кабінеті відеоконсультація не працювала тому відеоконсультація проводилась по телефону, До такої консультації я не була готова. Вважаю що така консультація не відповідає сучасності
Тетяна
Харків, 11.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що опція по відеоконсультаціям працює коректно. У разі, якщо виникають будь-які питання або складнощі при підключенні - завжди можна звертатись до технічної підтримки. Ми завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Користуюсь послугами клініки вже близько 7 років. Задоволена роботою персоналу та професіоналізмом лікарів. Особливо - ендокринолога Скорикової Світлани та гінеколога Браславець Алли. Завжди отримую швидке обслуговування та відповіді на питання від адміністраторів.
Анна
Харків, 20.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви обрали нашу клініку та високо цінуєте професіоналізм наших фахівців. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідую мережу ОН Клінік вже не перший рік, завжди радію від обслуговування найвищої якості, спеціалісти лікарі завжди роблять все професійно. Дякуючи лікарю-ендокринологу Скориковій я змогла скинути велику вагу та живу набагато краще завдяки цьому. Наразі нарікань щодо послуг не маю, а можу тільки звертатися до вас за потреби та рекомендувати мережу ОН Клінік всім знайомим. Дякую за наданя висококваліфікаційних послуг у медичный сфері.
Єлизавета
Харків, 14.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єлизавето. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки та особливо відзначили лікаря Скорикову Світлану Леонідівну. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже не зручно,що нема функції про нагадування об візиту.Раніше так було зручно.Є побажання цю функцію повернути.
Олена
Харків, 11.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Нагадування про запис до лікаря нашим пацієнтам надходять в автоматичному режимі на електронну адресу. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна подяка ендокринологу Атаманенко Альоні Валеріївні. Лікарка - професійна, ввічлива, вміє уважно вислухати пацієнта і налаштувати на позитивне вирішення проблеми. Призначила правильне лікування і дала рекомендації, які повною мірою допомогли. Тепер необхідне лише періодичне спостереження, а також підтримання вже наявного позитивного результату. Здоров'я і натхнення лікарю! А клініці - подальшого розвитку і розширення можливостей!
Вікторія
Харків, 15.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Атаманенко Альони Валеріївни. Нам приємно, що Ви особливо відзначили комфорт у спілкуванні з лікарем та високо цінуєте професіоналізм фахівця. Завжди готові допомогти. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю-ендокринологу Атаманенко Альоні Валеріївні за професіоналізм, ввічливість, позитивне відношення та індивідуальний підхід до пацієнтів. Лікар уважно вислухала, призначила тільки необхідне обстеження та лікування, яке вже допомагає у вирішенні проблеми. Здоров'я, натхнення лікарю та процвітання клініці!
Вікторія
Харків, 22.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з лікарем та результатом звернення. Особливо вдячні за високу відзнаку професіоналізму нашого лікаря Атаманенко Альони Валеріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В Державі введено правило рецептурних ліків в аптеках. Ваша клініка не видавала рецептів на ліка в Січні місяці, крім бланка Консультації спеціаліста. Тепер мені пропонують заплатити 450 гривень за рецепт на ліки від діабету другого типу з он лайн консультацією, бо я переміщена особа і пенсіонер і не можу звернутись до клініки особисто. Мені здавалось що клініка повинна видавати рецепти на ліки після кожного прийому лікаря, особисто на рецептурні препарати. Чекаю можливості отримати рецепт на ліки, яка потрібно приймати пожиттєво, бо кошти були заплачено, та переслати його на електронну скриньку. З повагою до вашої клініки.
Коцюба С.А.
Харків, 31.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергій. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, якщо з моменту попереднього візиту до лікаря минув час та вже завершено курс прийому ліків за призначенням, то пацієнту бажано звернутися за черговою консультацією. Лікуючий лікар проводить динамічне спостереження за станом здоров'я пацієнта. На плановому візиті вчасно можна виявити зміни у стані здоров'я, якщо такі відбулися. За підсумком консультації лікар може продовжити курс призначеної терапії, або внести зміни по вибору препаратів чи їх дозування і в разі необхідності виписати рецепт. Наша клініка офіційно надає платні медичні послуги згідно із затвердженим прайсом. Вибір медичного закладу залишається за пацієнтом. Бажаємо міцного здоров'я, завжди готові допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лікар, дякую, з вами -7 кг злетіли непомітно, стала спокійнішою і нарешті лягаю спати і висипаюся.
Віка
Харків, 03.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за щирий відгук. Нам важливо, що Ви задоволені результатом лікування під наглядом Альони Валеріївни. Міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день проходимо лікування і взагалі спостерігаємося з чоловіком у лікаря Альони Валеріївни. Сказати, що ми задоволені цим лікарем, це ні чого не сказати. Вона найкращий фахівець в ендокринології кого я зустрічала. Дуже Вам вдячні ❤️
Ганна
Харків, 20.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку роботи наших спеціалістів. Нам дуже важливо знати Вашу думку, а саме головне - що Ви задоволені результатом. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена онлайн консультацією з лікарем Атаманенко Альоною Валеріївною. Це наша друга зустріч із лікаркою, перша була очно в клініці. Лікарка дуже уважна до симптомів, помічає деталі та особливу увагу приділяє розумінню пацієнта щодо його стану та курсу лікування. Буду й надалі звертатися до неї. Дуже рекомендую.
Юлія
Харків, 29.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за зворотній зв'язок про відвідування лікаря. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування в нашій клініці. Зичимо Вам міцного здоров'я та завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.