Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-діагностів у Харкові

Хочу подякувати лікарю Коротких О.С. та дівчатам, що виконують дослідження з нею, за уважне, доброзичливе ставлення до пацієнта. Не дуже приємна процедура була виконана делікатно, безболісно. Дякую!
Валентина
Харків, 18.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Коротких Ольги Сергіївни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшла на гастроскопію у відділення на вул. Ярослава Мудрого. Добу не спала, був панічний страх (досвід відвідування держ. поліклінік). Прийняла рішення провести процедуру з медикаментозним сном. Так, це вдвічі дорожче, але повірте, воно того варте. Лікар і медсестра максимально позитивні. Анестезіолог дуже приємний. Відчуття: протягом хвилини я заснула. Коли прокинулася, було відчуття, що просто добре виспалася. За часом хвилин 20. Рекомендую однозначно!
Тетяна
Харків, 20.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую персоналу "ОН Клінік" за адресою проспект Героїв Харкова, 257 за можливість пройти всі обстеження, які мені потрібні, в короткий час. Велике дякую адміністратору Волотко Ользі та іншим адміністраторам та медичним фахівцям за професійність, чуйність.
Олена
Харків, 31.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Хочу висловити подяку чудовому лікарю-ендоскопісту Коротких Ользі Сергіївні та медсестрі Наталії. Вперше робила гастроскопію, радію, що потрапила саме сюди. Лікар та медсестра зробили неприємну процедуру легшою, оточивши піклуванням та підтримкою. Дякую за професіоналізм та індивідуальний підхід до пацієнтів! Щирі посмішки, ласкаві слова та зрозумілі пояснення дуже допомагали під час всього прийому.
Дронова Дарина
Харків, 05.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дарино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Нам приємно, що Ви публічно виказали подяку на адресу наших фахівців та поділилися своїм позитивним досвідом. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення. Будемо раді вітати у клініці та завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гастроскопія👍
В'ячеслав
Харків, 25.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, В'ячеславе. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Скажіть, як могло так статися, що Коротких О.С. 28.12.2022 р. проводить езофагогастродуоденоскопію моєму чоловікові Марченку Ю.В. , ставить діагноз ерозивна гастродуоденопатія, а через 49 днів мій чоловік помирає з діагнозом рак шлунка 4 ступеня ????
Олена Марченко
Харків, 26.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам дуже шкода, що перебіг хвороби мав таку форму. На жаль, злоякісні новоутворення тривало залишаються непомітними для пацієнта. Різні види додаткових досліджень мають свою певну діагностичну цінність. Як правило, використовується комплексний підхід, зважаючи на можливі види росту новоутворень та інші супутні фактори. В усному діалозі Ви отримали більш детальну інформацію. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робив вперше колоноскопію та гастроскопію під наркозом, дуже переживав. Мене заспокоїли, пояснили, як правильно підготуватись до процедур. Все пройшло на найвищому рівні, одні позитивні враження. Лікар дуже уважний і проконсультував мене з усіх моїх питань, ДЯКУЮ!
Артем
Харків, 22.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артеме. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом і маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую вам за роботу. Ви найкращі лікарі, більше не займатимуся самолікуванням, коли є супер фахівці, як ви. Величезна подяка анастезіологу! Велика подяка лікарю Коротких О.С. Знайте, ви найкращі !!!❤️❤️❤️❤️
Яна
Харків, 22.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу наших лікарів. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до лікаря Коротких Ольги Сергіївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря Коротких О.С. на колоноскопії та двічі записувала маму до Ольги Сергіївни на гастроскопію. Дуже уважний та кваліфікований лікар. Завжди коректно та детально відповідає на всі питання. Дякуємо лікарю!
Марина
Харків, 30.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитись своїми враженнями. Ми раді знати, що Ви та Ваші близькі задоволені діагностикою у лікаря Ольги Сергіївни. Зичимо всім здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на діагностиці( колоноскопії) у лікаря Коротких О.С. Дуже уважний, тактовний лікар. Процедура пройшла безболісно (за допомогою наркозу) Прізвища медсестри та анестезіолога не пам'ятаю. Дякуємо всьому медичному персоналу)
Інесса
Харків, 18.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інесса. Дякуємо за те, що поділилися своїм враженням про роботу нашого спеціаліста. Раді знати, що діагностична процедура пройшла для Вас у комфортній атмосфері та Ви задоволені результатом. Бажаємо здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робив ФГДС (гастроскопія) на Молочній. Зробив жахливо боляче та болісно. Енодоскопіст Лопатенко Дмитро Едуардович. Мені сказали по телефону, коли записувався, що у нього 22 роки стажу як ендоскопіст. Знайшов резюме в інтернеті. Ця інформація не підтвердилась. За фахом він хірург. Стаж ендоскопіста набагато менший. Тобто консультанти вводять в оману чи не перевіряють інформацію. Нікому не раджу робити ФМДС у Лопатенка. я робив раніше 6 разів у звичайній державній поліклініці і було набагато легше витримати цю процедуру. І за 350 грн. А не за 900 як він Клінік. Дуже не задоволений!! Більше тут нічого не робитиму!
Віталій
Харків, 12.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віталій. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас залишились неприємні враження. Ми розуміємо, що медичні діагностичні процедури та маніпуляції з певних причин є малоприємними й стресовими ситуаціями для пацієнтів. Суб'єктивні реакції на їх проведення є індивідуальними та мають пряму залежність від наявних патологічних змін зони обстеження. Лікар має загальний медичний досвід 22 роки, безпосередньо по ендоскопії 18 років. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт та сподіваємось відновити Вішу довіру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше зробила гастроскопію. Неодноразово чула про те, що процедура хвороблива, дихати стає нічим через тривогу, паніку і т.д., але лікар Удовіхіна О.І. і її асистентка розвіяли ці міфи, за що їм велике спасибі. Раджу звертатися до Олени Іванівни - професіоналізм на вищому рівні. Процедура тривала всього близько двох хвилин, а скільки інформації можна дізнатися.
Анастасія
Харків, 15.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Раді знати, що процедура пройшла для Вас в комфортній атмосфері, а результати були інформативні і зрозумілі. Дякуємо за відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.