Logo
0 800 30 11 77
Не перший раз звернулась до лабораторного пункту на пр. Гагаріна 26. Дуже задоволена обслуговуванням, персонал уважний і ввічливий. Маніпуляції проводяться швидко і безболісно, неприємних наслідків у вигляді синців після забору крові ніколи не було. Дякую!
Олена
Харків, 30.11.2023
Оцінка:
Сьогодні я відвідала забірний пункт на проспекті Гагаріна, 26. Напрочуд привітний персонал, відносяться з розумінням і повагою до паціента. Дуже задоволена, що відвідала і записалась саме до них.
Анна
Харків, 30.11.2023
Оцінка:
Записана була на аналізи в лабораторію "ОН Клінік" за адресою пр-т Гагаріна, 26 на 8:00. Сподобалось чуйне та ввічливе ставлення до кліента, професіоналізм співробітників.Була вперше, але буду неодмінно звертатися тільки в цю лабораторію.
Олена
Харків, 28.11.2023
Оцінка:
Дякую чудовій і позитивній медичній сестрі. Забір крові з посмішкою і добротою до паціента. Дякую!
Марина
Харків, 31.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо, що знайшли можливість відзначити якість обслуговування в нашій клініці. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена відвідуванням "ОН Клінік" на проспекті Гагаріна,26. Гарне обслуговування,професіональні працівники (адміністратор Кристина і медсестра Ірина). Медсестра Ірина швидко та безболісно взяла аналіз крові. Дуже вдячна. Всім рекомендую.
Ірина
Харків, 30.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Ми раді знати, що Ви задоволені результатом якістю обслуговування. Будемо раді допомогти всім людям за Вашими рекомендаціями. Всім здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю величезну подяку всім співробітникам пункту "ОН Клінік" на проспекті Гагаріна 26, Христині та Ірині за їхню ввічливість, ввічливість, професіоналізм і високі людські якості.
Вікторія
Харків, 25.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова подяки. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм наших фахівців. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
По-перше, під час прийому був приємно здивований теплотою прийому, хоча я і був на прийомі тричі протягом двох годин. Якісне та професійне обслуговування. Це по-друге. Дякую.
Володимир
Харків, 27.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лабораторії за якісне обслуговування, завжди можна прийти у будь-який час. Дуже ввічливий персонал.
Валерія
Харків, 25.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже доброзичливе ставлення, доброзичливе. Адміністраторка дуже уважна і приємна. Медсестра видно, що досвідчена і працює давно. Приходжу тільки сюди. Дуже задоволена.
Наталія
Харків, 15.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже привітний персонал, кваліфіковане обслуговування. Приміщення світлі і чисті. Дякую!
Надія
Харків, 08.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зроблено швидко і якісно, без зайвих питань та з усією необхідною турботою. Дуже задоволений чемністю та уважністю персоналу.
Даниїл
Харків, 29.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Даниїле. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала забірний пункт на пр. Гагаріна, 26. Зробили укол, залишилася дуже задоволена, працюють професіонали, дуже приємні дівчата. Не вперше звертаюся сюди, раджу приходити тільки сюди. Дівчата дуже привітні й уважні. Дякую їм за роботу.
Зоя Василівна
Харків, 25.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Зоє Василівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, проспект Гагаріна, 26

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Гагаріна
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 12:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.